Rubin „játszott döntetlent” Partizan „- labdarúgás

Kazan „Ruby” játszott döntetlent a belgrádi „Partizan” (1: 1) az idegenbeli mérkőzésen az utolsó fordulóban a csoportmérkőzések során az Európa Liga.

A 55. percben sikerült „Ruby” a védelmi, Lazar Markovic kiindulva végzik, a jobb szárnyon, hogy Sasha Markovic, aki azonnal ütött alá tekert.

Miután a három percben egyenlített. Ansaldi bal kitaláltam egy védő és büntetés sarokban volt egy kiváló átviteli vonalon kapus, honnan Rondon fej kalapács a labdát a hálóba.

Egy másik mérkőzés H Milanese "Inter" otthon megkötve Hala "Neftchi" (2: 2).

A házigazdák nyitotta meg a pontozás a 6. percben. Majd egy kereszt a bal oldalról, hogy a központ a büntetést, és Livayya két érintés lőtt a kapu.

50 perc elteltével Sadigov 25 méter küldte a labdát pontosan a „Inter” jobb pókháló kapu felezővonal.

És 53 perc volt kereszt a bal szárnyon Livayya verni egy pár védők és a kapus, majd ütött a fejét közvetlen közelről egy félig üres kapu.

A mérkőzés 88. percében a vendégek ellentámadásba 2 2, egy erős lövéssel a tizenhatos vonal Belek hárította előtte, és Canales verte a védő, a labda a fején esik egy üres cél.

Miután a csoport szakaszában a rájátszásba az Európa Liga jött „Ruby” és a „Inter”.