CSKA verte „igazi” a mérkőzés Euroliga

„CSKA” tartotta a vezető pozícióját a Euroliga, legyőzve fő rivális a zsúfolt „Megasport”.

Ahhoz, hogy megnyerjük a tizedik győzelmét a szezonban, CSZKA kellett eltelnie, talán a legkomolyabb kihívás a pillanatban - Madrid „Real”. Pablo Laso fiúk könnyedén megoszthatja az első helyet a „CSZKA”, ha nem kiábrándító vereséget a harmadik fordulóban a „Baszkföld”. Azt nem mondhatjuk, hogy a győzelem a maguk számára „igazi” játék tűnt sokkal erősebb ellenfél, de akár csak a feszült véget vetett feltétlenül kérik a túlóra.

Moszkvában, a spanyolok, annak ellenére, hogy a nyilvánvaló hangulat harcolni az első helyért a Euroliga, megérkezett nem a legjobb hangulatban. Az elmúlt kosárlabda „El Clásico” a „Real” kis dolgozott a támadás, különösen a vitathatatlan vezető Sergio Llull. írásban az aktív nyamvadt 6 pont. Add hozzá, hogy egy hatalmas számú hibát, átalakult 25 lyukasztott finom, nagy játék Ante Tomic - és akkor kap az első veresége a főváros klub a CRS.

Ezzel szemben a „Real” CSKA félelem az utolsó mérkőzés a Nemzeti Liga a kapott eredmény nem kellett. „Zenith” megérkezett Moszkvába nélkül a két vezető, és mint kiderült, még szétszerelt Rein Tulsonom. forgatott klipet egy ismeretlen helyen a St. Petersburg rajongók. Zúzás győzelem 105: 56, talán nem hozott különleges osztalékot Dimitrios Itoudis. kivéve képes forgatni, amennyire csak lehetséges, és folyamatosan része a vezetők. „Zenith” nem lett komoly teszt, és emlékezni az íze versenyképes kosárlabda CSKA volt a helyszínen, „Megasport”.

a „Real” színes színes Moszkva pénteken este. Még egy kis vihar és könnyű fagy láthatóan feldúlt Moszkva utcáin, de egy kis szivárog a rajongók nem száradt fel a kezdetét a mérkőzés. Nem a legkellemesebb időjárás nem hagyta abba, hogy teljesíti a vágy Dimitrios Itoudis - „Megasport” nagyon tele volt szinte a kapacitást. Az egyik 12.000 látogató, aki már fél a kosárlabda ünnepe bizonyult Kostya Tszyu, autogramot, mielőtt a játék.

Jackson nem vette az első alkalom, hogy pont a rossz csere az akkor szerzett pontok Gustavo Ayon. Nando de Colo azonnal válaszolt Mexikói - a csapat úgy döntött, hogy nem veszi az időt, hogy vizsgálja. Azonban egy gyors ütemben készen voltak csak látogató. A játékosok a „valódi” rendszeresen használják a hiba „hadsereg” alku, a másik fele, hogy fellendítsék Unforced veszteségek - 08:14. Dimitrios Itoudis egyértelműen elégedetlen a nyitó szegmensét csapata, gyakran rotiruya a kórtermek.

a „Real” színes színes Moszkva pénteken este.

Különleges eredmény nem hozott: Llull Machulis majd részt a szakítás - 7: 0. Return „Megasport” az életben tudott első pontos három mutatót Nikita Kurbanov. Felfújt ráta elején a negyedévben, a csapat evett jelentősen a végére: „Real” majdnem utolérte CSKA veszteségek - 6 és 5 nem voltak hibák a végső birtokában, amely egy pillanatra, mielőtt a sziréna sikerült megkülönböztetni Cory Higgins - 17:26

Kötetlen beszélgetés a szünetben segített „CSKA” emlékszik, hogy foglalják el az első helyet a Euroliga: három házas birtokában CSKA „Real” válaszolt 8 pont - 25:26. A szünet után, a kért Lazo vendégek azonnal megsértette az eljárási szabályzat 24 másodperc, és CSKA már megállíthatatlan. Minden birtoklása „Real” vált gyötrelem. A siker másik a védelme (flancos blokk súlylökő Victor Khryapa), majd néhány másodperc után benőtt két pontot Fridzon fújt nemcsak Lazo, hanem a rajongók.

CSKA megálló kilövellés körülbelül 15: 2 Luke Donchichu (31:28) - csak akkor hiányzik egy másik 8 pont egy sorban. Az edző „Real” fájdalmas volt nézni. Ahhoz azonban, hogy a második alkalommal megpróbálja megváltoztatni a kurzus a mérkőzés Lazo sikerült: Jaycee Carroll gólt hihetetlenül összetett úszó, és egy idő után hiányozni de Colo távolságból Nochioni ragadt a gyűrű „hadsereg” ő „trohu” - instant timeout Dimitrios Itoudis. Ebben alkalmi cseréje fúj véget ért: a csapat indult a gyakorlat áttörve büntetést, ami lehetővé tette a „Real” is jönnek két számjegyű a negyedévben - 49:38.

A hosszú szünet, és bár nem volt: a bírák túl gyakran reagálnak a minimális kapcsolatot, és a játékosok továbbra is átveheti a legtöbb pontot a vonal - 54:43. Sergio Llull úgy döntött, hogy nem a második ikonikus játék nem túl jól, és majdnem személyesen szervezett bunkó vendégek - 8: 0. Gyere be, „képviselői a király” és a „dvoechki”, akik rendszeresen fordult könnyű pontokat a kosár alatt Anthony Randolph. Hozzájárulás a törekvés tette Carroll és Jace. Ő lett a második játékos „Real”, akik egy kétjegyű pontok számát. Akár egy pont Teodosich és a vállalat válaszolt minden támadást a vendégek, de a végén mindig hagyja, hogy egy „igazi” közelről - 73:68.

Képviselői napenergia Madrid érezte, hogy a kosárlabda boldogság szorosan és ideges. Randolph kétszer nem távoznak el leszállás előtt a földre, és valamilyen oknál fogva telt, elkapta a bíró - a műszaki követte két pontot Augustine - 81:73. Megállapította, hogy nem hiányzik-mérkőzések a „festék”, a vendégek felé fordult Rudy Fernandez. robbant pár pontos eredményt. Miután Victor Khryapa pont (85:80) CSKA hirtelen ért egy mini-összeomlás a támadás - az igazság és osztályokon Lazo nem talált utat a gyűrű ellenfél.

A végén, ami lehetett volna kerülni, szar a lövések vagy de Colo Teodosich „CSKA” folytatta a kenet a játék, a tartalom csak két büntetés, a francia. „Valódi” soraikból hős mindig talált Gustavo Ayon kétszer lejátszották az ellenfelek a kosár alatt, egy pár epizód egy sorban pontozásos „hús” után baklövéseket csapattársak. A fennmaradó 25 másodpercig, „CSKA” könnyedén „éri el”, hogy nyerni, így Lazo nem találta semmit, azonnal így a telepítés gyors fúj. Nando de Colo megbirkózott, megerősítve bombázás a vezetést - 89:86.

Az „igazi” volt sok ideje, hogy az tükrözze a birtokában, hanem Nochioni valamilyen okból kezdett ábrázolni fúj a hosszú lövések. A bírók nem értékelik az argentin jár iskolába, és pár pillanat múlva Kurbanov tűnt, hogy véget vessen a mérkőzést. De a „Real” még mindig él a teljes 12 másodpercet. Llull felismerte, hogy két szabad dob, majd jelen ügy 12 ezer rajongó gyűlt össze úgy döntött, hogy Nando de Colo. veszteséget a talajra. A döntő 3 másodpercig, a labda csak kellett, hogy legyen a kezében Llull, és a vezetője a „Real” valóban hozhat csapata hosszabbítás. Hihetetlenül összetett öntött célokat nem érték el, és a hozzáadott Machulisa már nem változtat semmin - 91:90.

Vzrevevshy „Megasport” üdvözölte a hősök, de az eredménytábla még mindig nem hajlandó hinni a siker a „hadsereg”. Az első dolog, amit megláttam a vidám közönséget - az állás 93:91 mellett a „Real”. Amint a visszaszámlálás visszatért a valóság az eredményjelző, lelátókat ünnepelte sikerét újra. CSKA folytatta lenyűgöző nyerő széria a szezon kezdetén.

Vezetőedző a „valódi” Pablo Laso. annak ellenére, hogy a vereség volt mérsékelten optimista: „Gratulálok CSKA. Kezdtük a játékot, és nagyon jól játszott igazán szilárd. 4-6 perc elején a második negyedévben elvesztette koncentrációját, és az „Army emberek” bizonyult az osztályban, azonnal büntet minket a hibákat a védelemben. A második félidőben már gyülekeztek, és sikerült felzárkózni, folyamatosan közeledik az ellenfél. Annak ellenére, hogy a vereség, megtanultuk néhány hasznos tanulságokat ezt a mérkőzést. "

A szünet után, a kért Lazo vendégek azonnal megsértette az eljárási szabályzat 24 másodperc, és CSZKA Moszkva, már megállíthatatlan.

Dimitrios Itoudis ma töltött sok idegek, és a csapat egy igazán királyi vétel nem a legjobb változata a „Real”. Azonban egy mentor „hadsereg” volt elégedett az eredménnyel: „Szeretnék gratulálni a csapatnak a győzelemhez. Nagyon jól éreztük magunkat elején a teljesítmény Euroliga. 6-0 után egy meccset, mint egy erős rivális, mint a „valódi” - ez nagyszerű. Ma lassan hasznosítani: az első negyedévben sok hibát, megengedett az ellenfél, hogy játsszon egy kényelmes módon. Madrid futott résbe tette támadó lepattanó, szerzett könnyű pontokat, a végén, töltött sok erőfeszítést, hogy újra a játékot. A győzelem volt a kezünkben, ellenőrzött legtöbb találkozón. Vonni a megfelelő következtetéseket az ilyen feszült véget. "

Edzője visszhangzott a fő bűnös a szórakozás, az utolsó pillanatban Nando de Colo. „Tudtuk, hogy a találkozó a” Real „nehéz lesz. Ha hagyjuk a Real Madrid cselekedni a maguk módján, de súlyos problémákat okozhat a minden ellenfél. Tulajdonképpen ez történt az első negyedévben, és a végén a mérkőzést. Általában irányította a játékot, de néha megengedhetünk szükségtelen hibák. Mi úgy érezte, ha veszteséges a végén? Semmi különös, összpontosított, hogyan, hogy nem ad az ellenfél gólt. "

Dimitrios Itoudis ma töltött sok idegek, és a csapat egy igazán királyi vétel nem a legjobb változata a „Real”.

CSKA előre Nikita Kurbanov is egyetértettek abban, hogy a csapat játszhatott volna jobban, megjegyezve kulcs hibák: „Valóban, a hibát a végén vezethet vereség. Tudnék, de nem vezetett. A konfrontáció a „Real” - egyfajta derbi, senki sem ígért nekünk egy könnyű séta, de nem számítottunk rá. Még ha a különbség meghaladja a 10 pontot, tudtuk, hogy a Madrid nem csak lemondani. Szégyen, hogy nem sikerült a harmadik negyedévben, de a győzelem a győzelem. Az ülés kezdete is, nem járt el a legjobb módja: a rivális futott a résbe és szerzett könnyű pontokat. Azt magabiztosan viselkedett ideges végét? Nincs nyomás érezhető, játszott a hatalmát. "