A harmadik napon a játékosok bajnoki Ronnie rosszabb Trump Murphy - Carter, Higgins - Dean

Fő »Players Championship hírek» Harmadik nap Players Championship: Ronnie rosszabb Trump, Murphy - Carter, Higgins - Dean

A harmadik napon a torna Llandudno tetszett nekünk három kiemelkedő mérkőzést pár snooker. Mindhárom esetben az eredmény az volt nehéz megjósolni.

Judd Trump (fotó: World Snooker)

Ali Carter és Shaun Murphy játszott világos, de nagyon ideges. A nézők látott két század, 115 és 110, az első két kép: 1-1. A játékosok továbbra is folyamatos cseréjét szünetek, megy át a harcot vállvetve, így az állás 4-4. A döntő frame marad a kapitány: 5-1.

Ding Junhui (fotó: World Snooker)

A legdrámaibb volt a vereség John Higgins, aki során megnyerte a mérkőzést (4-0), utat engedett Deane Junhui. Egy kínai férfi volt hihetetlen maraton, ami szünetek 83, 67, 107 és 59. Ez a hetedik győzelmét az utolsó nyolc ülést a skót.

Blockbuster negyeddöntős játszott Judd Trump és O'Sullivan. Bár az első keret volt, hogy a rakétákat, Ace magabiztosan uralta az első része a találkozó. Két szünetek 86 és 113 lehetővé teszi, hogy állítsa be a 3-1.

Ronnie O'Sullivan (fotó: World Snooker)

A szünet után, a játékosok kicserélt kereteket, mielőtt Ronnie tett egy Szulejmán (109) és állítsa be a 4-3. Az intenzitás nőtt, a nyolcadik keret Trump teszi szünet 60 pont. De O'Sullivan képes fordulni a játék, de szerzett 31 pontot, nem találta a megfelelő pozícióba az utolsó piros. Miután haladékot Trump hozza logikai eredmény: 5-3.

Judd Trump (a háttérben) és Ronnie O'Sullivan (fotó: World Snooker)

Az első elődöntős megosztott:

Ha tudta, hogy az eredmény 4-4, a játék nem vesz egy másik színárnyalatot és Ronnie valószínűleg lett volna a kedvenc. Úgy éreztem, irányította a játékot. Sokat játszottam rakéták és tudom, hogy tudok vele versenyezni.

Az elődöntőben, Judd találkozik a győztes Neil Robertson - Ali Carter.