504 Gateway time-out winginx - verem túlcsordulás az orosz

Először hozzon Winginx rendszer mappát a számítógépen, akkor hiába. Hogy rájöttem elég későn. Minden működött, amíg nem kellett forgatni a fájl a szerveren, és a szerver kellett mozgatni egy másik helyre. Töröltem az egész mappát WinGinx, benne telepítő, meg ismét a „C: \ Winginx”.

Ellenőrizte a localhost, minden működik, van hozzá egy új projekt, hátravetette a fájlokat a korábbi szerver, kapok egy „504 Gateway Time-out”. Hosszú gyötörték timeouts állítsa fastcgi_connect_timeout 10;. de hiábavaló volt vár 10 másodpercet, és valójában már én nem is épít, hogy a helyszínen dolgozni.

localhost / phpinfo.php működik, de más projektek nem fut a php fájlokat valamilyen okból. alapértelmezett localhost nincs saját konfigurációs fájlokat, azt ne tegye. Bármely projekt betöltött összes fájl kivételével .php.

A naplók összekötő ez a hiba:

[Megjegyzés] jel eljárás indult

[Error] 16060 # 7760 * 17 upstream időzített ki (10060: A kapcsolódási kísérlet nem sikerült, mert a kapcsolt fél nem megfelelően reagál, miután egy ideig, vagy létrehozott kapcsolat nem sikerült, mert a csatlakoztatott host nem válaszolt), miközben csatlakoztatja az upstream, ügyfél: 127.0.0.1, kiszolgáló: Saját domain kérni: "GET / HTTP / 1.1" upstream "fastcgi: //127.0.0.1: 9000" host: "az én domain"

Mi ez? Az utóbbi időben, mert minden tökéletesen működött! Különösen, hogy azt mondja, hogy a problémák a időtúllépés, ez nem lehet. A webhely nem terhelt, és az utóbbi időben nem változik időtúllépés. Plusz tettem timeout 60s, hogy egyszerűen csak meghosszabbítja a várakozási időt, mielőtt a hiba 504.

I kotorászott a hálózaton keresztül a témában, találtam információt a php-FPM, de nem értem, mi ez és miért, de sok configs kérte ezt, és én nem nikgda, megnéztem mindent.

Az nginx config van egy sor:

Az oldalon van egy hasonló config sor:

Amikor néztem milyen portok, mint elfoglalt, észrevettem, hogy a port 9000 egyáltalán nem, és a port 9071 foglalt php-cgi.exe folyamatot. (Bár az alapértelmezett dlzhen kell izzadni 9000, és én még nem változott semmi).

ÉN használ Winginx, a Windows 10, nginx verzió 1.12.0, PHP verzió 7.1.5. Ha további információkra van szüksége - kérdezem, nem vagyok biztos benne, mit kell biztosítania a kérdés megoldása.

Köszönjük a figyelmet!

Oldal konfigurációk néz ki, én nem is nekem:

Kapcsolódó cikkek