10 pozitív gondolatok, hogy mit kell gondolni előre a baba - terhesség - Mama Klub

10 pozitív gondolatok, hogy mit kell gondolni előre a baba - terhesség - Mama Klub

Minden várandós anya, várta a születését a gyermek, megy át a legtöbb őrült gondolatok a fejemben - jó és rossz; úgy tűnik, mintha a saját maguk által. Különösen nehéz várni az elsőszülött - minden új és szokatlan.

Persze minden helyzet függ az anya, de gyakran van ilyen, még az erős fájdalom félelmet szül, a növekvő has könnyen megy át az agyában a szabványok, a szépség, és a következő generációk képviselői a legrosszabb, ami történhet egyáltalán. Azonban a negatív gondolatok ebben a csodálatos időben meg kell próbálnunk, hogy álljon, amennyire csak lehetséges, az elszámolási hely jó. Próbáljuk?

Nem kell aggódni, ha úgy érzem, a terhesség

Gyermeket vár, a test megy keresztül jelentős változások, így ez teljesen normális, hogy időről időre, itt-ott, ha valami fáj. Tehát minden alkalommal, amikor egy gondolat: „! Oh valószínűleg a terhesség, hogy nem megfelelő,” tanulni, hogy azt mondod magadnak, hangosan és tisztán, „Állj! Én hagyjuk érezni, milyen terhes vagyok!”

Annak ellenére, hogy nem látom a baba, vele vagyok

Hogy a baba a képernyőn során az ultrahang - egy különleges érzelmi pillanat minden fiatal szülők, de a lehetőségek a modern technológia és képes egyfajta függőség. Ezért a jövőbeli anyukák nem tudja elfelejteni, hogy nem az USA-ban számos módja van, hogy hozzon létre különleges kötelék a baba, és biztosítani kell, hogy ő is az én anya hasa.

Érzelmi kapcsolatot hozhat létre, még beszélni vele mentálisan. Ha van egy vágy, hogy megy az amerikai gyakrabban, mint az orvos által ajánlott, akkor mondd: „Még ha nem látom a babát, én érte - a legközelebbi személy, és úgy érzem, hogy ez jó!”

Tudok támaszkodni tested

Új élet az anya hasa növekszik és fejlődik megfelelően régóta fennálló jellegét a terv - szinte magától. Egy terhes nő szinte semmi köze - csak próbálja vezetni az egészséges életmód és, hogy ez a csoda történik.

Ha mindegy vannak gondolatok, mint például: „Olyan sok dolog, ami elromolhat”, akkor emlékeznünk kell arra, hogy a szervezet tökéletesen működik minden alkalommal maga. Vigasztalta magát a gondolat: „bízhatok testem, és most meg kell birkóznia minden egyedül!”

Koncentrálok, amit tudok, és nem az, hogy nem tudok

A terhesség alatt sok fiatal anyukák összpontosítani a tény, hogy már nem hajthatja végre, például kétséges, hogy tudod használni a szaunát, festeni a haját, sportolásra, mint korábban, stb

Természetesen arról, hogyan kell viselkedni, és milyen a mindennapi öröm károsíthatja a baba is fontos, de ne legyen szomorú, hogy egy csomó dolgot meg kell adni. Koncentrálj arra, hogy minden pozitív dolog, amit csinálsz, te kedvéért kisbabáját, például hallgatni gyönyörű zenét, gondoljon a jó, ragaszkodnak az egészséges táplálkozás, mozgás sokat, stb

A várva a baba közelítek a legnagyobb csoda az életemben

A terhesség alatt, a jövő anya Számolni kell azzal a ténnyel, hogy nem minden érzések kellemesek. Hetek is kínozzák a hányinger és a hatalmas fáradtság későbbi terhességi korban is adhatunk a gyomorégés és más betegségek. Azonban mind a negatív tünetek terhességgel kapcsolatos, nem érzékelhető, mint egy probléma, de annak jeléül, hogy a terhes nő vesz részt a születés egy nagy csoda az élet.

Soha életében, egy nő nem került közel ehhez a titkos oly közel, mint előre a baba. Úgy emlékszem - csak te, mint nő a lehetőséget, hogy hozzon létre egy új élet, hogy magad.

Saját terhesség egyedülálló

A tendencia, hogy összevessék oschusheniya terhesség alatt érzetek más jövőbeli anyák - egy normális jelenség. De ha egy terhes nő nem „nagyon” hátfájás, különböző derékbőség vagy a magzat súlyát, ez nem jelenti azt, hogy a terhesség kóros, vagy van ok az aggodalomra.

Normál terhesség nem létezik! Ezért vigasztalta magát ezekkel a szavakkal: „Az én terhesség egyedülálló és nem hasonlítható semmilyen más!”

A gyomrom teszi széppé

Nem minden nőnél megváltozik a nyugodt megjelenése a terhesség alatt. Gyakran ezek az érzések felerősödnek változása miatt a viselkedését a standokon. De mielőtt vesszük fel azt a kérdést, meg kell kezdeni, hogy aktívan ellenállni! Tudjuk, hogy sok különböző kozmetikai és emlékszem, mi a fontos, nem csak a megjelenése, hanem a belső fényt.

Minél többet gondolok rá ezekben a hónapokban van egy nagyon kedves, titokzatos, csodálatos állapotban, annál jobb lesz megismerjék a különleges szépség, ami tölti meg a terhesség alatt.

Tudom megnyitni, mint egy bimbó a fán

A terhesség azt jelenti, hogy egyre jön a születés pillanatában. Ez jár a bizonytalanság, különösen azok számára, terhes nők, akik első gyermeküket várja. Minden várandós anya attól függ, hogy hogyan várja az eseményt: a félelem és izgalom, vagy hajlandó bízni, és nyissa fel a helyzetet, amikor a pillanatban.

Szinte minden mást csinál a természet maga, továbbá annak örök programot. Minden, ami szükséges a jövőbeli anyukák, a képesség, hogy nyitott minden, ami történik, és a törvénytisztelet a természet. Jó gyakorlat a pozitív gondolkodás - mondja magának: „Én kiderülhet a baba, aki jön a világra, nyitott vagyok mindenre, ami történik”

Az összehúzódások - én szövetségesei

Az összehúzódások mindig nagyon fájdalmas, de ne feledje, hogy minden nő más fájdalomküszöb és vannak olyan módon, hogy csökkentsék a kellemetlen érzés - légzőgyakorlatok, mozgás és testtartás.

Különösen fontos a belső szellem. Egy jó megértése, hogy harc - ez a hullám, hogy a hullámzó, amely adtál, úszni vele, swing rajta. Real - ez nem valami ellen, ami akkor kellett volna a harcot. Minden mérkőzés hullám hozza meg a baba. Ezért még a szülés előtt szellemében arról, hogy harcolni - a szövetségesek!

Én is születnek a gyermek születése ismét

A születés, nem csak megszületett a gyermek, de egy terhes nő születik újra, mert most már nem ugyanaz, mint korábban - most már tényleg anya! Ez a pont rendkívül megnöveli a tapasztalati horizont - fiatal múmia érinti az érzékeket, amelyek korábban nem tapasztalt, ami később egyre toleránsabb kapcsolatban a világon, és erősebb, mint valaha.

Ha zavar a kétség, hogy minden fog történni, majd üldözőbe őket gondolkodás: „Én azért jöttem - nagy és csodálatos kaland, a végső eredmény az, ami nem csak egy új élet, gyermekem, de én és a társam lesz új embereket: anya és apa. "

10 pozitív gondolatok, hogy mit kell gondolni előre a baba - terhesség - Mama Klub

10 pozitív gondolatok, hogy mit kell gondolni előre a baba - terhesség - Mama Klub