orosz bajnokságot

Primera Division

ifjúsági bajnokság

Labdarúgó-bajnokság, a Nemzeti Liga

A bajnokság jelenleg áll 17 klub. Mivel a pénzügyi problémák számos csapat, a bajnokságban már csökkent 20-17 csapat.

második osztály

Győztes minden zóna át az első osztály. Klubok, rangsorolt ​​utolsó területeken vesztes szakmai státuszát, és át az amatőr labdarúgó-bajnokság. Minden területen, kivéve egyet, a verseny tartott két fordulóban. A „Kelet” zóna miatt kicsi a verseny kerül megrendezésre három fordulóban. A szezon végén a győztesek a zónák részt vesz a versenyen a kupa a PFL. során, amelynek meghatározása abszolút bajnok másodosztályban.

amatőr liga

Az alapítók az Orosz Labdarúgó-szövetség és a tíz régióközi szervezetek az orosz labdarúgó-szövetség (MPO).

Ők hozzák össze a 79 területi szövetségek az Orosz Labdarúgó Szövetség. Elnökök LRO labdarúgó szövetségek tagjai a Tanács az Amatőr Labdarúgó Liga.

Orosz Kupa versenyek

Cup of Russia

Orosz Kupa - éves versenyt az orosz labdarúgó klubok által szervezett Orosz Labdarúgó-szövetség. A kupa vehetnek részt amatőr futballklubok, valamint az amatőr futball klub - nyertesek a regionális versenyek LFL. Minősítéssel a PFL. Kupa győztes a következő szezon előtt játszik az orosz bajnok a Super Bowl. [4] és megkapja a jogot, hogy játsszon az Európa Liga. [5]

Premier League

A verseny részt vett mind a 16 csapat a Premier League-ben. Cup-én került sor a rendszer elhagyása, minden fordulóban, a csapat játszott két mérkőzést. Kupa győztes nem kapta meg a jogot, hogy részt vegyen az UEFA-kupa. és a játékokat tartottak a napokban a csapat mérkőzést, így a legtöbb klub számára kiszerelt tartalék személyzet játékokat. A verseny nem volt túl népszerű, és a következő szezonban, a Premier League nem volt hajlandó, hogy tartsa.

A versenyt nyerte meg a St. Petersburg „Zenith”, aki megnyerte az utolsó Novorossiysk „Chernomorets” egy tucat 5: 2-es összesítéssel.

Orosz Szuperkupa

Orosz Szuperkupa - labdarúgó versenyt. amely egyetlen játék, amely játszott az orosz kupa győztes és orosz bajnok tavaly. Ha a kupa és a bajnokság nyerte az egyik csapat, majd játszani a Super Bowl, az első és a második csapat bajnokságot.

Super Bowl - kihívás díjat. Ehelyett gördülő díjat valaha átadott neki egy példányt. Abban az esetben, a honfoglalás minden csapat gördülő nyeremény 3-szor vagy 5 alkalommal összesen, a nyeremény továbbra is a klub örökre. Sikerült CSZKA Moszkva, aki hatszor nyert Super Bowl. Last Cup vettek egy meccset Rostov 3: 1.

A verseny végeztük körmérkőzéses. A csapat játszott egymással egy mérkőzés. A győztes az a csapat, amely a végén öt fordulóban kapja a legtöbb pontot szerezte. Mert a győzelem 3 pontot, és egy döntetlen - egy.

Verseny tartott a legjobbak között csapat a National Football League-ben a holtszezon Oroszországban. Csapatok két csoportra oszthatók, eredményei szerint a csoport szakaszban határozzuk meg a döntősök és megegyezik 3-4, 5-6, 7-8 helyen. A rájátszás, a sorozat esetében a döntetlen szabályozási idő, a csapatok játszanak egy sor büntetés nélkül hosszabbítás.

Az első három szintje a bajnokságot - a szakmai, a negyedik szint - félprofi, és a többi - egy amatőr

Labdarúgás Oroszország hozta a brit. húzott Savva Morozov. ismert forradalom előtti gyáros, saját gyárak mérnökei Orekhovo-város [8]. Azóta egy kisváros közelében, Moszkva tartják, hogy itt született az orosz labdarúgó. 1910-ben a labdarúgó-válogatott „Morozovtsy” nyerte a kupát Fulda [9].

A hajnal a legmasszívabb a futball volt „vad”. Lovers focizni a hiányzó futballpályát kellett elégednie parlagon heverő és marginális. Gates épültek valami szörnyű - kövek, kalap, kabát. Játszottunk mi volna: csizma, csizma, sőt mezítláb. Sok ilyen „vad” csapat volt az Ice Palace. A történelem a „vad” fontos helyet Rogozhskaya előőrs. A helység üzemi kör megjelent Rogozhsky sportok - RKS. [10]

Csak mielőtt megalakult a Szovjetunió nemzeti csapat játszott nyolc játékot, amellett, hogy a játékok a finnek és németek találkozó Norvégia 1-2 és 1-1 (gól számít Zhitarova, Sysoev és Krotkova), Magyarország, 0-12, 1-4 és 2-2 Svédország (3 - Zhitarov).

Labdarúgás veszi mind nagyobb népszerűségnek örvend, 1915-ben több mint 150 csapat az országban.