22. fejezet macska és a szellemek - kilenc macska életét

Több millió szellemi lények járni a földön

Láthatatlan, és amikor felébredünk, és amikor alszunk.

Milton. elveszett paradicsom

A mi anyagi világban, az emberek mindenütt találkozik megtévesztés, illúzió, amely úgy áll, közte és a valóság, mint egyfajta lombkorona különböző sűrűségű, de mindig van egy áthatolhatatlan. Időről időre azonban szinte véletlenül egy lyuk jelenik meg, amelyen keresztül is tarthat egy gyors pillantást, hogy mi történik a másik oldalon. szellem jelenség egyik vagy másik történetében bármely szakaszában a civilizáció fejlődését. Ősi vallási irodalom tele van ilyen példákkal, és a modern fizikai kutatás igazolja a valódi létezését. Kísérteties lényege, nem csak létezik a mentális vagy az asztrális síkon, hanem az is egy lehetőség, hogy bizonyítani a létezésüket a fizikai síkon. Számunkra fontos, hogy ezen a módon kénytelenek vagyunk, hogy az élet és az elme, mint a valóság, ami létezik külön, nem vagyunk szokva, hogy, és nem támaszkodik mechanikus magyarázatát e jelenségek.

Érdekes megjegyezni, hogy az állati szellemek olyanok, mint a szellemek az emberek, ezért nem tudja elfogadni a jelenség az elmúlt bizonyítékként a túlélésre, amíg nem fogjuk alkalmazni rájuk ugyanazokat a kritériumokat, mint egy szellem alacsonyabb lények és még akiket szoktunk venni élettelen tárgyakat.

A helyi lakosok, a példája a jelenség a szellem alacsonyabb rendű, azaz a macska megtalálható a vár Combourg. Volt Komburgsky Earl, akinek falába van, a halál után, azt mondta, hogy hagyott nyomot a kísérteties a művégtagok, és bizonyos esetekben látták sétálni a nagy lépcsőn a vár tornya a cég egy kísérteties fekete macska.

Elliott O'Donnell megjegyzi, hogy „a leggyakoribb formája a jelenés az állat látható az épületek, kétségtelenül a megjelenése szellem macskák”, és hozzátette, hogy számos helyen, hogy azt mondták, mint olyan helyet, ahol a szellemek macskák - szinte hihetetlen - az egyik az utcán Whitechapel, és nem kevesebb, mint négy. "

Ő továbbra is mondja, hogy „során a végtelen végzett kísérletek a lakások szellemek”, ő bizonyult, legalábbis a saját öröm, hogy „a macska jár, mint egy megbízható fizikai barométer, a kutya is néha úgy érzi, közelebb ismert ... nem voltam minden macska, hogy nem mutatott egyértelmű jeleit a félelem és a bizonytalanság, előtt és a fejlesztés során superfizicheskogo”.

Összegyűjtöttem ebben a fejezetben néhány példát a megjelenése a macskák után a fizikai halál. Lehetséges lenne növelni a számukat a végtelenségig, de a könyv korlátozott, és tudom, hogy csak egy rövid fejezet, hogy mi a közvetlen bizonyítékot szolgáltatnak a túlélés a lelkét mi macska barátok. Azok, akik a fáradságot, hogy tanulmányozza a macskák közelebb, és szerzett egy igazi megértése komplex személyiségek az okkult, nem kell több bizonyíték. Aki nem volt korábban egy olyan téma, amely előírja, hogy a beteg vizsgálat és egy mindent felemésztő érdeke, így minden egyéb kapcsolódó kérdésekről félre.

Gondolom, hogy ez a jelenség nem volt igazi szellem vagy lélek Smokey, mivel nem reagált a szeretője a mozgás, mint az asztrális képet, amelyet később át a szenvedés macskák pszichológiai légkört. Nem tudom elhinni, hogy senki sem a „másik oldalon” nem segít a szegény szerencsétlen újszülött problémák elkerülése érdekében a világon, és kiadta a testi fájdalmak, amely megszerezte az életben. Míg igazságosság nyakkendő bűnözők arra a helyre, akik a bűncselekmény, akkor is vezetni őket, hogy állandóan aggódnia az újbóli az áldozat a tragédia. Mégis benne a történet Smokey fejezetben a macskák, szellemek, asztrális mert kép nincs megérdemelt figyelmet.

Elég figyelemre méltó példája a jelenség ghost-macska mondta Henry Spicer, „Dr. A. volt közt sok beteg akik rendszeresen részt vett szellem cirmos. Szerető és játékos állat nem csak a süllyedő előtte, míg ő dolgozik, de a bajt a házban, főleg a lépcsőn, ahol a macska szereti ereszkedni és mászni a korláton korlát, lecsúszott felülről lefelé, mint egy labdát, hogy eljusson a A lépcső alján egy időben, mint a fogadó. Felismerték, hogy a halandók nem macska az azonos méretű nem tudta elvégezni az ilyen trükköket. De a leginkább figyelemre méltó dolog ez a történet - ami úgy tűnt, mint egy állat (és ideje) szeme előtt nem csak a tulajdonos, a ház, hanem a vendégek számára. "

„Egy éjjel körülbelül két éve (I rögzítette az eseményt füzetében), a feleségem és a leány ültek és beszélgettek egy kis szobát a házunkban. Hirtelen meghallotta egy sikoly mögött Mrs. Twidale macskák. Mindkét nő meghatározták a hangforrás ugyanazon a helyen, közel a szoknya a feleségem. Kiáltás hangzott egy darabig, aztán megállt, és ők egyértelműen hallott ugyanazon a helyen egy kis hang, amelyet a nyelv a macskák, Lacan tejet. Zavarba hasonló jelenséget nevezik asszony Twidale macska; majd a segítségével egy szobalány, miközben gondosan átkutatta a szobát, de mindhiába. Leültek újra és újra a beszélgetést. De szinte azonnal folytatta a hangos kiáltásokat láthatatlan macska, majd a hangok, mint Lacan tejében. Nő a második alkalommal ellenőrizte a szobában, de hiába.

Meg kell jegyezni, hogy a macska eltűnt előtt néhány nappal. Amikor Mrs. Twidale szobalány, és elmondta, mi történt, azt mondta nekik: „Ez azt jelenti, hogy többé nem fogják látni a macska él.” Ez történt. A szegény állat megtalálta a vége, mint sokan mások ebben az országban, hogy brutálisan meggyilkoltak. "

Én is adósai Mr. Botstsano a következő jelentés, amelyet nekik a könyv „Jogviták” (Volume X). Csináltam neki egy ingyenes transzfer. Úgy viselkedett, Mrs. Gordon Jones:

„Mindig is erős előítélet macskák - előítéletek örökölt apám, nem tudom elviselni a jelenlétét. Soha nem hagyja, hogy a macska jön a házamba, amíg nem vagyok kénytelen ezt tenyésztett egér. Aztán elkezdtem egy normális macska, fekete csíkokkal; de soha nem engedte mászni a tetején a ház.

Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy a macska megbolondult, és engedélyt kért, hogy megfullad neki. Nem elég elszántak, hogy menjen el, és megtudja, hogy lehetséges-e hinni a jelentést, és én engedélyezett. Egy kicsit később azt mondták, hogy a fiú, aki dolgozott a konyhában, a macska megfulladt egy üstben. Az eltűnése a macska, ami soha nem volt a kedvencem, vagy a kellemes társaság hagyott hidegen.

Aznap este, amikor megölte a macskát, egyedül voltam az ebédlőben, és lelkesen olvasni (biztos vagyok benne, soha nem látott álmok macskák vagy szellemek). Hirtelen felnézett, és az ajtóra nézett. Láttam, vagy úgy tűnt nekem, hogy az ajtó lassan kinyílt, és ez magában foglalja a macska, hogy megölték ma reggel. És nem volt kétséges, hogy ez az: úgy nézett ki, vékony és átázott és ezen keresztül: vele csepegő. Csak a kifejezés volt, más szemmel néztek rám elég, mint egy ember, olyan szomorú, hogy én sem sérült meg. Ezt a nézetet irányul rám sokáig és kényszeresen keletkezett a fejemben. Látható Annyira tiszta, nincs kétségem, hogy a macska valóban megmenekült a keserű sorsát. Hívtam a szobalány, és amint megérkezett, azt mondta: „Ott a macska, vitte le.” Úgy tűnt, lehetetlen, hogy a szobalány nem látta, ahogy én magam tisztán és világosan az asztalnál, de ő rám nézett, megdöbbent, és azt mondta: „Uram, én magam láttam William tulajdonított macska a kertben, hogy eltemessék ott.” - „De ez itt - szakította félbe. - Nem látod őt az ajtón „A szobalány nem látott semmit, és hamarosan a macska lassan átlátszóvá vált, és eltűnt, és én már nem még soha nem látta?”.

Csodálatos a hitelességét az ügy halála után látogató macskák Nora Chesson leírt „Occult Review”. Ezt írja: „A betegség arra kényszerítette, hogy egy hetet a hálószobában, és nem tudtam megérteni, hogy miért a macskám Mini még nem jött hozzám, mint mindig. Úgy éreztem, hogy ez a hirtelen lehűlés köszönheti anyja gonddal, mint ahogy kellett kölykök, amelyek végeztek hat hétig. Az első reggel az én hasznosítás a szobám ajtaját, ami nyitva volt, megnyílt egy kicsit szélesebb, és ez ment Minnie. Megdörzsölte gyönyörű csíkos, pöttyös, mint egy teknős shell, vissza rám üdvözlésképpen. Megragadta a kezem karmok kedvenc gesztus, és úgy éreztem, mintha dorombol. Aztán megfordult és elment. „Számomra végül Minnie - Mondtam a szobalány hozott nekem ebédet. - Nem értem, miért tartott olyan sokáig, hogy jöjjön "

„Minnie meghalt és eltemették két nappal ezelőtt, és kölykeivel éhes, hogy azok egyike lett a bőr és a csontok, - mondta Louise megijedt. - Anyád nem akar beszélni veled, amíg beteg, miss, mert tudja, hogy ez bosszant, mert annyira szereti ezt a macska. " Nem volt kétséges, hogy a macska meghalt és eltemették, és a kő a mi alpesi kert fekszik a helyén a sírját, és mégis nyilvánvalóan Minnie jött üdvözölni felépülésemért. Hogyan magyarázza ezt? Tudom, hogy ez igaz. "

Az elbeszélő kislány volt, normális mentális és fizikai, a képzelet, de anélkül, hogy a képesség, hogy a tisztánlátást, nevelkedett egy család, hogy tényleg nem szeretnek beszélni, és félnek a természetfeletti.

Ezután részletesen az elhunyt Muffy. Clarice Taylor hozzátette, hogy a vendégek még sosem hallott róla korábbi kedvence, és még csak nem is gondol más macska, de a kedvencem az új pina. Ez igaz, hogy: „Ha a barátaink, a szeszes italok elviselhetetlen látni minket, és nem tekinthető a fájhatott a halott háziállat, akik nem értik, hogy mi történt, mi látszólagos közöny. Természetesen a macska, hűségesebb, mint sok élő, megérdemlik a szeretet és gondoskodás és miután „átlépte a határt.”

Néhány héten belül halála után Mickey, semmi sem történt, de egy éjszaka kb 11:00 úrnője nyugodtan ült és olvasott, amikor valami úgy nézett ki, akár a könyvből. Aztán „látta Mickey a asztráltestből ül egyfajta talapzaton az asztal alatt.” Mielőtt tudta, hogy a figyelmet a férje macska, „Ching, aki aludt a szőnyegen, hirtelen elkezdett csaholva, szeme elkerekedett, ő gyapjú nagyot, és az arca dagadt a szorongás.” Ő tartotta a szemét a helyszínen, ahol Mrs. Leonard látta ül Mickey és megpróbálta megtámadni őt. Mickey félrenézett tőle mint ahogy mindig is, és felugrott a kis oldalon asztalt a szoba sarkában, ahol nézett megvetően a Ching, ugrás az asztal körül, és megpróbálta megfogni. Amikor Ching vissza a mat, Mrs. Leonard odament Mickey és megsimogatta. Jó érzés volt, ahogy ívek hátát hóna alá, és ismét észrevette, hogy a farkát egy durva fehér szőrszál kevert fekete. Az egyetlen különbség a korábbi testület Mickey és a jelenlegi kísérteties héj volt, hogy Mickey volt az első tiszta, anélkül, hogy piszok foltok a bőr! Miközben simogatta, Ching hullongtak és ugatott dühösen. Egy idő után, a háziasszony a falu, és amikor felemelte a fejét ismét, Mickey eltűnt. Mr. Leonard nem látta. Ezután Mickey megjelent többször, és jött szinte minden éjjel 11 és 11.30. Amikor Leonard család kapott barátok, egy macska jött a szokásos időben, megjelent egy elégedetlen felhorkant, és elment újra.

A tulajdonos elment több alkalommal Mr. Craddock, remélve, hogy valaki a barátok, a másik oldalon, hogy elmondja neki valamit Mickey. Egy este, Joey azt mondta neki: „Itt van az édesanyja, Mrs. Leonard, és az ő macska.”

Mrs. Leonard boldog volt. Gondolat, hogy eljött az ő Mickey, hanem azt kérdezi, hogy milyen macska, neki döbbenet, hallotta, hogy „egy fekete macska egy kis fehér folt a mellkason,” Joey azt mondta, hogy az anyjáé, aki nevezte " ol „Tom." Csak amikor hazaért, Mrs. Leonard jutott, hogy az anyja valójában egy macska, akit „imádják”, és úgy vélik, hogy van egy lélek, ami a végén a folyamat a reinkarnáció beköltözik magasabb létforma. De legközelebb Mickey mindig megjelent az ülésen, és még kiadott egy „sír a trombita”, „sajátos neki élete során, a szobában volt cső.” Mrs. Leonard azt mondta sok történetet a kedvenc, de ez elég ahhoz, hogy megléte macskák a halál után.

Azt mondják, hogy ez a szellem egy John Koch, egyszer tartott egy szervízben községben. Hat hónappal ezelőtt, s összeveszett a szerelő és lelőtte. Azt gondolva, hogy ő ölte meg a munkavállaló Koch öngyilkos lett. Múlt hétfőn, volt egy hatalmas fehér macska, mint mondják, bement a nappaliba a ház, amelyben élt, és ez vezetett a pánik a családja és az özvegy, aki beszélt sok barátot. Koch majd füttyentett egy macska, és távozott. Megismételte a megjelenése hetente kétszer.

Tegnap este, tizennégy fő a feje a helyi rendőrség körülvette a házat, elhatározta, hogy rendezni ezt ördöngösség. Köztük volt egy férfi, akinek a Koch nap halála előtt kölcsönzött pénzt, és a kutya - az utóbbi kezelése érdekében a megfoghatatlan macska.

Röviddel éjfél után, a ház egy hangos üvöltés. A belépő, megfigyelők látták a földön portré Tiffany halott. Aztán ott volt nevetés és Koch megjelent az ablakban, körülvéve ahogy leírt, „könnyű kék ​​köd”. Egy kis szilvafa mögötte ült egy nagy fehér macska hosszú bajuszát. Amikor a macska leugrott a földre, majd egy ugató kutya futott. De meglepetésére, ő áthaladt a macska, és az álla fogott csak az üres levegőt. Megrémült, hogy mi történik, a kutya megszökött egy hangos üvöltés.

Eközben az állam képviselője a New York állam „Evening World”, a vizsgálatban részt vevő, azt tanácsolta dobja „szellem” lámpák, vasalók és egyéb dolgokat. De csak egy szellem mosolygott gúnyosan, az úgynevezett macska és megolvasztjuk.

Lakosok ilyen állapotban idegfeszültség, a rendőrség elrendelte a vagyonelkobzást minden lőfegyver ".

Ez furcsa, hogy sem a megfigyelők gondolat jön egy szellem együttérzéssel, hiszen ez mindenképpen szükséges testvéri együttérzés.

„A ház nagyon régi, valószínűleg 1400 között épült és 1500, de nem népszerű, mint úgy vélik, hogy él egy szellem. Tizenöt évvel ezelőtt volt egy szálloda, és még korábban - parasztház. Az első, hogy a szellem macska benne, állítólag Mr és Mrs C élt ott 1924 és 1925 és barátja, Miss A. tartózkodik velük. Minden láttak egy szellem egy párszor, és leírni, mint a gyapjas szinte teljesen fekete macska. Erősen farkát, soha közeledtével láttam, mindig marad a pálya szélén a parttól, így nem tudtak nézni a szemébe. A parttól kilenc láb, úgy nézett ki, mint egy közönséges macska, de közelebb ért, lehetett látni rajta, és Miss A. azt mondta, azonnal tudta, hogy ez nem egy hétköznapi állat, mert eltűnt abban a pillanatban, amikor Ránéztem. Mr. S. mindig szkeptikusak szellemek, amíg nem találkoztam egy macska szellem. Ő először láttam, amikor én voltam az ebédlőben: egy macska próbál bemászni a szekrénybe, álló körülbelül kilenc méterről. Mr. S. ment el őt, elindult vele a ebédlőben az ajtót, majd a folyosón, át a mosogatógép a szekrényben, az ajtót, hogy mindezen területek nyíltak. A közepén a kamra macska hirtelen eltűnt. Mr. S. és felesége egyaránt kísértetet látott macska előtt többször mondja, hogy egymást, de nem mondja meg, Miss A. amíg ő nem vette észre, „Láttam egy macska a házban, aki hirtelen eltűnt. Lehet, hogy nem a tiéd. " Mr. S. úgy véli, hogy a másik a ház lakói látható ez a macska szellem, de nem érti a kísérteties jellegét. Sem elemet nem lehet nyilvánvaló, amikor a jelenség, mint egy szellem. A macska tűnt boldognak. Mrs. S. azt mondta, hogy egyértelműen érdekel valami a házban, nem a cég. " Ezek a példák a lelki jelenések, mint azok, amelyek már nem tartozik ide, megerősítette független tanú, és lehetővé teszi, hogy dolgozzon messzemenő következtetéseket arról, hogy mi a mi buta barátok továbbra is fennállnak, miután elhagyta a fizikai test héj. És bár néhány ilyen esetekben szükséges, hogy figyelembe vegyék az elmélet asztrális képek (ha a számok folyamatosan ismétlődő egyes intézkedések, annak ellenére, hogy a környezetben végbemenő változásokra, mind időben és körülmények között), egyértelmű, hogy ez az elmélet nem magyarázza azokat eseteket, amelyekben a szeszes italok késznek mutatkoztak tanulni és alkalmazkodni az új tényező minden helyzetben.

Kapcsolódó cikkek