2018 Renaissance sötét zenét - art, Mixmag

Ahhoz, hogy megértsük, hogyan erednek Renaissance gyökerek synthpop az EBM, ipari, sötét- és minimális-Wave, beszélgettünk a vezetők címkék Sötét bejegyzések, manöken és minimális hullám, amely közzéteszi az elmúlt néhány évben a nyolcvanas évek zenei.

Az a tény, hogy sok clubbers érzékelt valami újat, sőt, olyan régi, mint a világ és a hagyományok még élnek az európai veyv- és Goth jelenet: hideg gép zene nélkül díszítés, szó sugárzó sötétség és pusztulás. Fél ilyen zenét az elmúlt két év mindenhol, és úgy tűnik, csak egyre népszerűbb. Ilyen események összegyűjteni rajongói ennek a zene, öltözött általában fekete, akik a minimalista elektronika, az EBM és sötét hullám-dancing, mint ez: három lépés előre, két lépés hátra.

Lehetséges, hogy ez a tény is, hogy a vezetők ezen címkék - Alessandro Adriani manöken, Josh Cheon sötét bejegyzések és Veronica Vasitska Minimális Wave - több jelenik meg DJ-k és zenészek, közzéteszi azok neveit új művészek és a képviselők új generációs, képes együttműködni a közönség az interneten.

Ami a katalógusok a három címkék nem olyan nagymértékű, mint a Vinyl On Demand. Mindazonáltal, minden egyes ilyen címkék fut szenvedélyes rajongók az üzleti, és a katalógusokban minden címke megtalálható nagy ritkaság. „Még mielőtt Volt egy jogosítványt, mentem a kilencvenes évek közepén busszal New Jersey és New York, járták a zenei üzlet Ist- és West Village és a keresett rekordokat. Amint megkaptam az autót, akkor kezdett részt koncertet New Yorkban és ásni még mélyebbre a régi zene. Az egyetemen vezette a könyvtárat, ezzel a rádió és írt vélemények CMJ magazin „- mondja Josh Cheon körülbelül az első érzelem a zenét.

NEM CSAK VISSZATEKINTÉS

„Amikor végre egy DJ, keverek a régi techno synthpop és az EBM. És gyakran feltett zenét Cititrax, új művészek, mint Mary Davidson és Kanada. Emiatt sok bookers nem tetszik nekem. Számomra minimál szinti - ez nem valami új, de a DJ érdekes számomra, mindenekelőtt a friss anyag. Ha én játszott rendkívül csekély-Wave, azt nem különbözik a csoport, amely egyszer rögzíteni valami jó, és azóta sok évig játszott ugyanaz a dolog. Borzasztóan fáradt, „- mondja, és hangsúlyozza, hogy a nagy szerelmese a zene, ő élvezi feltárása új zenei dimenziókat, amelyeknek semmi köze a múltban.

régészeti ásatások

És az olasz Alessandro Adriani, amelynek címkéjén Mannequin zene közzé elsősorban a stílusok szinti-Wave, ipari és elektro rögzített hazájában, soha nem volt érdekelt kizárólag a múltban. Már a kezdetektől fogva a Mannequin közzétett és az új rögzített zene ilyen termelők által a kanadai rendőrség Des Moeur, Adrianis vagy saját projekt Newclear Waves. És ő nagyon szereti a techno. „Róma mindig is lüktető elektronikus város. Személyesen nekem egy nagy inspiráció volt a techno jelenet Lory D, Leo Anibaldi vagy SNS. Azt a zenét, mielőtt hallgat élő helyi rádióállomások. És csak akkor kezdtem érdeklődni az ipari zene, sötét és szinti-Wave, valamint a pszichedelikus rock, „- magyarázza Adriani, aki már régóta Berlinbe költözött, ahol tanult zenét, DJ és fut a címkét.

NEW WAVE

Mindez a zene, amely előállított manöken, Minimal Wave Sötét bejegyzések és több címke fent említett tükröződik modern klub kultúrában. Például az izraeli duo Red tengelyek megismerjék ezt a zenét a Minimal Wave és Edith izraeli New Wave zenekar Siam tették közzé az izraeli Garzen címkét.

Címkékre, mint Blackest Ever Black, levelező, Kill The DJ, Kunstkopf, PAN vagy Optimo Zene, menj new wave számokat. Helena Gough zene általában nem képzelhető el anélkül, hogy a szinti-Wave, EBM és ipari. És azok, akik követték a munka Borusiade, Lena Villikens, Tolouse Alacsony Trax vagy új projekt Matias Aguayo A Desdemonas, gyorsan látni, hogy hány hullám Zene zajlik a modern zene.
Ez a zene hangzik ma a különböző tevékenységek, hogy a hamburgi Arany Pudel, vagy az egyik táncparketten Moszkva Arma17. Valójában azonban a klub a zene a hang teljesen új.

Például Marcel Dettmann veszünk, és a techno-készletek EBM és az új hullám. És művészek, mint Miss Kittin, The Hacker, Dj Hell, Ivan Smagge Andrew Uezeroll, Playgroup, Arno Rebotini vagy Der Zyklus az elmúlt két évtizedben, ügyelve arra, hogy az íze sötét hullám nem tűnt el a techno és electro. De még ez a tény adott, mindegy érdeklődés az elmúlt synthpop, ipari, EBM, minimal- és sötét hullám még soha nem volt olyan nagy. Pénzügy - Egy személy, akit érdekel ez a zene, csak egy probléma merülhet fel ma. Végtére is, előtte szurok fantasztikus választéka Mindezek gyakran szükségtelen és drága kiadásban, hogy töltse ki a polcokra zenebolt.