5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

Október 31. 5 érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely „103 darab aktív eladások”

Rendezvényszervező - Andrey Veselov, az alapító a portál B2B alapján - megpróbálta a legjobb, és össze Moszkvában, mintegy 200 ember (menedzserek és vezetők) a különböző cégek. Általában a szervezet - nem volt átfedés, minden egyértelműen menetrend szerint.

5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

Őszintén szólva, volt néhány kétségek - hogy lesz idő, hogy végre minden 103 kirakatban mindössze 7 óra képzést.

Kiderült, meg kell adni minden egyes darab kevesebb mint 4 perc, és fenntartani a ritmust egész nap! Összefoglalva a képzés, azt lehet mondani, hogy valóban volt az ideje, hogy végre minden 103 darab aktív értékesítés. És ő benyomása a hallott chipek és technikákat fogom megosztani veletek.

A képzés tartalmát

Egyrészt nem volt sok zsetont. Nagyon sok - az érzés, hogy „lőni” chips. Sikerült szét minden 103 zseton. Osztály! Miután Brian Tracy szemináriumon, én egy kicsit csalódott, hogy nem volt ideje, hogy végre egy képzési modul (ami eredetileg ígért a szervezők). Persze, akkor a szervezők tettek ajándékba, de még mindig egy ilyen időzítés pad készült kátrány kanalat a összbenyomás az esemény. Ebben az esetben minden világos volt!

Másodszor, annak ellenére, hogy én voltam a tárgya értékesítési sokáig magam láttam néhány szokatlan és érdekes darab. Bár, természetesen nekem személy szerint, a legjobb rész volt ismerős, és én nem nevezném őket az új chipek. De sok vezetők, újonnan, akik a közönség - sok darab acél nyitás a világ értékesítés. Véleményem az úton, az egyik résztvevő azt mondta, körülbelül 80 chipek bevezetése a 103.

Harmadszor, minden őszinteség - ez nem a képzést nyilvánították, és a műhely hamarosan. A résztvevők a legtöbb esetben rögzített néhány ötletet, mondatokat, és a munka, a testmozgás szinte pillanatok alatt hozták. Ebben a tekintetben, véleményem szerint, meg lehet változtatni a nevét a szeminárium „Sales 103 chip” a neve, hogy tükrözze a valóságot.

Én is élveztem a jól strukturált információ: egyértelmű, hogy a technikákat már ismert róluk beszélt Azimov Szergej, és Neil Rekhem és Dzhorzhan Belfort, de ebben a képzésben, gyűjtik a munkafüzet - ami véleményem szerint igen értékes és ez lehetővé teszi, hogy ez a könyv egy táblázatot a vezetők számos vállalat.

5 érdekes értékesítési technikák

Általában készen ajánlani egy látogatást ez az esemény, hogy bárki, aki dolgozik az értékesítésben. Nem tudom pontosan, hogy mennyi zsetont szedése. Például, azt mondtam magamnak néhány friss ötleteket és néhány megosztani veletek ma.

Felvételi 1. Eltérés

Elég érdekes technika, amely lehetővé teszi a korai értékesítés jelzik, hogy versenyelőnyt, és bizonyos fokig előre az árat kifogást. Vagyis, ha a tárgyalások során jön az ár, az ügyfél lesz kész arra, hogy az árak is átlag feletti.

5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

2. Mi a közepén a recepción

5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

Képzeljük el, hogy a megrendelni kívánt értékesítési tréning a cég. És mit gondol, 100 ezer vállalati képzés - ez drága. Fogadás a közepén egy üzleti coach ebben a helyzetben nézne ki:

„Ivan Ivanovics, hadd mondjam el, hogy ma már általában úgy néz ki, a piaci értékesítés képzések. A felső árkategóriában, akkor az értékesítési guru, mint általában, a külföldi szakértők, a jól ismert az egész világon, aki azt írta, több mint egy tucat könyvet. Az ára is indul az 1 milliót. Rubelt 1 nap. Vannak alacsony árfekvésű, mint „pszichológusok teoretikusok”, annak minden következményével. Például, ha fizet egy kis 10 ezer rubelt 1 nap a retelling egy könyvet az alkalmazottak. Nem valószínű, hogy a dolgozók majd eladni több. Dolgozunk a középső árkategóriában, mi az ár kezdődik .... "

Felvételi 3. megjelenítése ajánlat

Ez a technika lehetővé teszi, hogy tisztázza a helyzetet nagyon helyesen, hogy az ügyfél rendelkezik egy jobb ajánlatot a versenytársak, vagy ő is csak próbálok tőled kedvezményt, mondván, hogy más szállítók - olcsóbb.

5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

Felvételi 4. Azt is

Szeretnél gyorsan megállapodott a kliens? Mutasd meg, hogy ugyanaz, mint ő. Mondd, mi lehetséges, akkor járt volna el, ugyanúgy, mint ő, ebben a helyzetben. Néhány példa a dián.

5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

Recepció 5. Megelőzés

Recepció működik elég jól az elején a tárgyalások. Én személy szerint ez a megközelítés gyakran használják, és tanítani ezt a technikát, a képzés. Poetmou tud ajánlani Önnek 100% -os bizonyossággal és bizonyosságot. Próbálja ki! Eladjuk szép és egyszerű!

5. Érdekes értékesítési technikák, hogy vette a műhely - 103 darab aktív értékesítés - porarasti,

Ez csak néhány a technikák és értékesítési pultok.

értékesítési világ állandóan változik, ez nem titok. Minden nap / hónap vannak új megközelítéseket, értékesítési modell és fordulatok. Ez nem könnyű mindazoknak követni, és marad a trend. De ez volt azoknak az eladók és a vezetők, akik a fogást az új trendek, részt vesznek önfejlesztés és tesztelik az új megközelítések - mindig jobban teljesítenek, és a legjobb az ügyfelek.

Hírlevelet Ideje, hogy nő, hogy mindig a legfrissebb információkat, hogyan lehet növelni értékesítését és forgalmazott szép és egyszerű!

Hasznos linkek:

Lásd még ezeket a cikkeket: