Oroszország elvesztette az amerikaiaknak

Döntő Kanadával nem.

Hogy történt?

Miután egy rendezvénysorozat riválisok sokkal alacsonyabb osztályú Oroszország, végül, illetve a komoly ellenállás. Team USA, amely ismét a világbajnokság legfiatalabb, nem volt rosszabb, mint a mi csapatunk a sebesség és kitartóan, és elsősorban a kapu egyértelműen jobb.

Az amerikaiak némileg emlékeztet a csapat fiatal csillagok Észak-Amerikában a világbajnokság, és az egész játék volt, mint egy játék a fiatalok csapatok - rögzített ragadja a kezdeményezést, sok választható törlések és a hibákat a védelmi (ezek kiderült, hogy a több).

De míg az amerikaiak azt mutatták, hogy a karakter jelenlegi csapat minden rendben van. Ezek nem zavarta sem azt, hogy az első időszakban a arányban 16 lövések: 0 eredménye: 3: 1, és nem könnyű egy knockdown előtt és után azonnal a második mosó oroszok.

Megtérül az amerikai csapat a verseny nem az első alkalommal - Lettország megtartassanak az eredmény 0: 2 és 1: 3, míg három pontszámokat meccset a svédek, majd átvette a vezetést, és nyert. Ma ugyanaz volt a dolog - tette jégkorong csapat Oroszország fizetni a hibákat, amelyeket a korábbi játékok megúszták.

A játszott rosszul?

Még ha elfelejtjük eltávolítását, még mindig az elején a mérkőzés is leszavazták. Byugsted az első percben megrázta a poszt Vasilevsky, és gyakorlatilag az összes erőfeszítéseinket, hogy adja meg az ellenfél zóna varázslatosan oldódnak a semleges zónában. Ebben az esetben az amerikai csapat játszott a stílus rejlő nagyobb junior és ifjúsági, - dobott szinte minden helyzetben, és a cél Gusev logikusan nem következik az események menetét. De ez történt.

Egy másik nyilvánvaló probléma az orosz nemzeti csapat vált a pofa. Sajnos, van tolja a lettek és az amerikaiak - nem ugyanaz a dolog, különösen, ha elveszíti a helyzetben a kapu alatt. Mielőtt a második cél Kevin Hayes volna egy csésze kávét, és olvassa az újságot, és a győztes gólt Lee is tele nélkül némi ellenállás.

Annak ellenére, hogy egy látványos gólt Gusev és nem kevésbé látványos csapda elbizakodott amerikai fiú a többség, Znarok igaza volt - egyenlő készítmények St. Petersburg trió nem tudott semmit meg: Dadonova és Shipacheva - nulla lövések.

Most játszott a két legnagyobb nagy sebességű verseny csapat, és ez közvetlenül érintettek a pozicionális játék - azonban az amerikaiak minden versenyen, amelynek vadon közötti réseket támadás és védekezés, és mi, ellentétben a lassú svédek most már többször, hogy kihasználják, de nem sikerült .

És mi a helyzet a NHL játékosok?

A támadás túl kevés az optimizmus. A Kucherov, Namestnikova, Panarin és Kuznetsova összege 6 kép egy játék - még kevésbé, mint a büntetés percig. És vannak pillanatok, amikor azt akarta támadni vastapssal enhaelovskih hármasával - így ötletes kombináció játszott, de a célokat nem fejeződött be. És ahelyett, hogy csapódik az amerikai csapat a második időszakban, mint a dánok, akkor elherdálta a pillanatokban magukat eredményeként múlását. Egy kicsit később Namestnikova közepén ezt a linket Kuznyecov helyettesíteni, de ez csak jött a másik eltávolítjuk.

By the way, Kuznyecova és Kucherov megragadta az este 4 büntetőpont percig (hogy távolítsa el a játékosok az USA végre) minden bizonnyal beszélni Znarkom - a rájátszásban ilyen fegyelem nem fog játszani sokáig.

Kapus bár igaz?

Andrey Vasilevsky számít sokkal kisebb, mint a többi játékos - a közvetlen hibája kimaradt pontozás sorsolás nem volt ott. Ne lógjon az első és az utolsó amerikai gól a legtöbb elveszett láttára kapui Hayes vagy kaotikus kiadási csapatunk a védelem, amely végül a cél Larkin - Nem, ez egy érdeme a területen, távolítsa el, vagy jelenlétét a jégen. Az esti Andrey tükrözte 30 dob nem a legegyszerűbb dolog ebben a világbajnokság még nem vették figyelembe - ami sokkal kevésbé, hogy ő állítja?

Azonban nem érezte, hogy Vasilevsky lehet és kell jobban játszani. Talán a várakozások a játék egy kicsit eltúlozta kifejezésre kocsik „ahogy készül az amerikaiak.” Hajlandóság látni. Szuperjátékában nem látni, hol Vasilevsky'd csak húzta a csapat, és ez a képesség a fő kapus az orosz csapat egy must - kérdez Bobrowski.

Bár minden esetben, még mielőtt a negyed kapus marad a sor, amelyet a legkevésbé aggódik.

Tehát mi a mi a problémákat, mielőtt a rájátszás?

A fő kihívást továbbra is a játékot a védekező helyett támad. Pillanataiban orosz megtalálására és végrehajtása még az az előnye, az ellenfél, ahogy ez történt az első időszakban. De a nagy aktivitású az ellenfél régiónkban vezetett, amit legkorábban a hagyományos mérkőzést az észak-amerikaiak nemkívánatos álló védelem. Küldj hiba a kimenet a zenekar (Larkin kivitelben) és belső (második gól Hayes amikor lövés Vasilevskogo ütköztetve beavatkozás nélkül).

Itt meg kell jegyezni, hogy az orosz csapat az első alkalommal a torna szemben az ellenfél, kész támogatni a lehető leggyorsabb ütemben, mozogni védekezésből támadásba és pontosan irányítani a korongot az ellenfél zóna nagy sebességgel. Beleértve mert ez kiderült egy másik probléma - a fegyelem.

Az orosz válogatott nyerte a 16 büntetés perc elleni 8-amerikaiak, és az eltávolítás következménye volt, hogy a játékosok nem volt ideje a többi játékos, vagy csak hülye (mint Kuznyecov szabálytalanságot követ a kijárati kapuk idegenek). De a rájátszásba ár minden eltávolítás jóval magasabb lesz.

És ki fogjuk játszani a negyeddöntőben?

Tegnap, sokan gondolkoztak a negyeddöntőben Finnország ellen, amely, bár nézd meg ezt a tornát hihetetlenül lassú, de minden feltétel nagyon veszélyes az orosz csapat. De az összes kártyát ismét összekeverni a Svájci - győzelem Kanada ez nem volt elég, akkor is verte a cseheket, aminek következtében „Népi Team” most harmadik helyen a csoportban - és egy olyan valószínűsége 90% volt a negyedévben, játszottunk velük. A finnek elméletileg megkerülni a csehek, hanem az, hogy így lesz legyőzni Kanada szabályozás időben.

Azt még nem lehet tudni, és a helyét a negyeddöntőben. Ha Németország veri Lettország és kilép a rájátszásban, akkor az orosz válogatott utazik Párizsba az első játék a rájátszásba -, a németek, mint a házigazdák továbbra is Kölnben. Ahhoz, hogy megvédje magát a felesleges utazások során a rájátszásba, Kuznyecov és Co kellett legyőzni az amerikaiak.

By the way, sok rajongó lehet ideges, de a döntőben Oroszország - Kanada garantáltan nem ebben az évben - abban az esetben, mindkét csapat az elődöntőben játszani fognak egymással.

Fotó: RIA Novosti / Alexey Kudenko; Gettyimages.ru/Martin Rose (2,5)

Leroy Frost: „Van hat hónapos
  • 16:59 A nézők arra vár, hogy hogyan reagál Rapunzel Kohno találkozó ex-férje
  • 16:30 A központi bank bejelentette, hogy „lyuk” a bank tőke „az észak-kelet-szövetség”
  • 16:30 Ügyvéd Vladimir Etush részletezte lopás 28 millió rubel
  • 16:28 Lavrov azt mondta az Európa Tanács főtitkára, aki védeni kell Ukrajna
  • 16:23 Az iskola igazgatója, ahol tanult Buzova ellenzője ő sikere
  • 16:21 30 ember halt meg a robbanás egy mecset Kabul
  • 16:19 Pártfogó Felügyelői ex-kormányzó a Yurchenko úgynevezett ítéletet igazságtalannak
  • 15:49 Huntsman kíván megkönnyítsék az utazást amerikaiak Oroszországban és az oroszok az USA-ban
  • 15:39 Leningrádban volt egy robot jegyző, aki tudja fejből a költségvetési tervezetben
  • 15:34 „PSG” és a Rolling Stones is kiadott egy közös gyűjteménye. szépség