Jussi Rynnäs vissza a játék

Kazan „Ak Bars” elveszett shootouts „Ámor” nem dobott egy korong 65 percig. A három játék az úton osztályokon Zinetuly Bilyaletdinov ig tartott csak négy pontot, de a fő probléma továbbra is a csapat a játék. Sport edition „Business Online» mondja a történet az utolsó mérkőzés.

Egy évvel ezelőtt, „Ak Bars” kezdtek utazni a legtávolabbi a szezon Vlagyivosztok és Kabarovszkban ért el jó eredményeket mind a játékok, és elment a Novoszibirszk, ahol legyőzte a pontszám 1: 6. Most a rendelést mérkőzések Kazan megváltozott képet játékokat. Abban az időben, „Amur” kapott a „Ak Bars” nyolc gól, Sheldon Brookbank szerezte az első gólt, a KHL, és mindenki boldog volt. Most Sheldon Brookbank már elhagyta a edzőtábor „Anaheim” és Kazan csapat nem tudott dobni minden gól 65 perc alatt, látszólag a kiadások teljes potenciálját a mérkőzések „Szibéria” és a „Forge”.

„Ámor” játszott nagyon óvatosan, szívesen nyilvánosságra, előre egy kis számot. De Habarovszk makacsul állta területen, a szervek záró kapuk és bélés előtt a korong szinte lapos oszlop. És a „Ak Bars” nem hiányzott, de súlyos támadás a kapun Kazan nem volt. StepanZaharchuk. például nem tartoznak, mert a sebesség előre ellenfél nem volt, azt időnként veszélyesen all a hátsó, de ezúttal nem volt törléseket. A védelmi Yakov állt Rilov. veszélyes törések valaki más területen, de nem kapnak támogatást a határidős és KonstantinKorneev. err vétel a korongot.

De a probléma az volt a támadás, amely még nem hozott létre, hanem két találat a fába. Egyértelmű, hogy a négy legnagyobb spetsbrigady perc nem elég, és a „Cupid” játszott kemény, de nagyjából ZinetulaBilyaletdinov nem tudta megnyitni a védelemhez való ellenfél, elveszíti SergeyuShepelevu taktikailag. Kabarovszkban tele a problémákat, az általuk sújtott végrehajtásának pillanatok, hanem lehetőségeket a különböző klubokban.

De minden rendben van, az „Ámor” a kapus - YuhaMetsola most a legjobb kapus-légiós a KHL. Ha nem az eredmények, akkor a pontos játék. Egy ilyen sima és célzott intézkedésekkel, mint például az alacsony Finn, senki másnak. Nincs és YussiRyunnyasa. aki egész mérkőzés még, a jobb momeny biztosítani hozzáértő átfedi az alsó, nem dobhatja be a korongot ki a csapdából. Ismét voltak problémák a reakció - Jussi Rynnäs tette mozgás mielőtt golfütő rivális elérte a céljait. Második szünet, extra menetben, rebound elég lett volna a cél. De mindez a kötőmód, és a kapus rossz statisztikát ez a meccs volt szükség. Winning, persze, hogy segített volna a kapus pszichológia még, de a mérkőzés, amíg elég száraz, különösen a második szezonban. A shootout Finn kellett játszani jobb, tekintve mérete, ez megbocsátható Metsole átmennek a csapdát, amit mellesleg nem.

A "Ak Bars" ebben a szezonban szabad dob működik mind a három játékos: FodorMalyhin (3 4) OskarMoller (1 5) és VladimirTkachov (2 4). A középcsatár Statisztika teljesítmény több, elfogadható, de a svéd még zsírral az utolsó négy lövés. Moeller válik kiszámíthatóvá kapus, aki gyakran használ csalás horog, amely bemutatja a henger a felső sarokba, majd levágja a korongot a „ház”, és úgy, hogy a hit a jobb őr kapus. Metsola nyilván tudta, hogy készen áll, hogy az alsó lábszár, de csatár „Ak Bars” nem elég higgadtság szüneteltetni, várja meg a szárny a jégen, és dobja a másik irányba. Azonban most Kazan stabil készítmény lő, amíg a támadók képeztek ezt az összetevőt.

„Ak Bars” nem vetnek

Ennek eredményeként a „Ak Bars” ismét nem a győzelem, és eddig azt mutatják, hogy nagyon veszélyes tendencia. Nagyjából fele a lehetséges pontot szerzett az úton, elegendőnek kell lennie, de csak akkor, ha ez a csapat jól játszik otthon, és míg Kazán és „Taneft Arena” volt 7 pontból 12. Azt nem mondhatjuk, hogy az utazás a Távol-Keleten is nagyban befolyásolta a „Ak Bars”, a csapat mozgott jól játszó nélkül középső zóna, de nem volt ereje a jégkorong. Ez az egyetlen IgorMirnov önmagára azt mutatta, hogy a láb Kazan lehet eltömődött, ha nem tudja, hogy el egyedül Metsoloy. Ironikus, hogy az azonos Mironov egyszerűen elhajtott a kapuk, amíg a korong hengerelt kiüríteni a messze post. Előre aligha kell tömöríteni, hogy az arc ellátás, elveszíti az ilyen lehetőségek, bár nem volt váratlan ricochet.

Most a „Ak Bars”, ha az ellenfél átveszi a módon a játék anélkül, hogy elő a játékot. Működtetni az első szám Kazan nem kapott, és nem világos, hogy ez egyáltalán lehetséges.

Erath: Nos, hogyan lehet összehasonlítani engem Jagr?