A végső kudarc

Előestéjén „Ak Bars” elveszett SKA az utolsó sor a Gagarin-kupa, elveszíti az ötödik meccset a zúzás pontszám 1: 6. Egyházközségek Zinetuly Bilyaletdinov nem voltak készen a legfontosabb játék a szezon, feladja négy gólt 14 perccel az első preiod. Kazan először elvesztette a Gagarin-kupa döntőjét, és a csapat a bankok a Néva folyó először nyerte el a hőn áhított trófeát. Sport edition „Business Online» mondja a történet az utolsó meccs a szezonban.

Az összes játék végső sorozatában Kazan csapat, hogy megtérüljenek. „Ak Bars” még a szezon során kimutatta, hogy nem tudja visszaszerezni a vezetést, és a rájátszásban, semmi sem változott. Szerint a polgárok természetesen csak kétszer sikerült megmenteni mérkőzést, a vesztes két gól - a második találkozó a „Motorist”, a harmadik a SKA. Az ex-katonatiszt Maxim Sushinsky Kazan megnevezett két gólt a harmadik mérkőzés véletlenszerű és utolsó sor szerint a korábbi hokis, már véget ért, mégis Szentpéterváron. „Ha vesszük a sorozatot SKA, nem láttam a” Ak Bars „bárki, de Møller, aki még jön közel, hogy képes dobja a korongot. Két véletlen gól a harmadik mérkőzés a SKA volt fosztva a győzelem négy játékot. "

Előestéjén „Ak Bars” engedtem túl sok az ellenfelünk. Skip négy gól az első 14 percben a játék - ez egy katasztrófa. Ez a lemaradás nem a veszteségek, különösen az „Ak Bars”. Egyházközségek Zinetuly Bilyaletdinov egyszerűen nem voltak készen a rajtra a mérkőzés. Ennek során az első időszakban, „Ak Bars” jégkorong játékosok nézett korbácsolás fiúk, akik nem tudják, mit kell tenni a jégen. Elvesztek, és várja a legalább néhány tanácsot vagy segítséget az ő mentora, de nem mernek legalább egy time-out, de csak görcsösen állt, és nézett a füzetében.

„Egyetértek azzal, hogy az elején mi nem sikerült” - mondta röviden riporterek Bilyaletdinov. Ebben az esetben, az oktató nem próbálja megmagyarázni, hogy miért ő csapat nem egy ilyen fontos meccset a támogatás egy zsúfolt „Tatneft Arena”. Ő csupán azt válaszolta, hogy az utolsó - ez egy jó eredmény. És ez igaz, nem? Kit érdekel, mi a csapat egyik legnagyobb költségvetéssel a bajnokságban és a magas minőségű válogatott játékos nem volt kész a legfontosabb meccs a szezonban. Ha nem Bilyaletdinov, aki ebben az esetben meg kell válaszolnia a hiba az ötödik játékban?

- 4 és 2 - egy ilyen értékelés befejeződött találkozó Jacob Rilov és Vladimir Denisov. Két legmegbízhatóbb védelmezője a Kazan csapat az alapszakaszban sikerült az utolsó sorozat SKA. Denisov az első játék hagyjuk, hogy nevetni magát, amikor ő volt a szó szoros értelmében „a” Evgeny Dadonov. 4. „leopárd” szoba nézett ki rosszul a későbbi játékok, gyakran elveszíti pozícióját és a kereső szükségtelen eltávolítását. Előestéjén a mérkőzés nyíltan nem Rilov. És ez volt a csapás Bilyaletdinov. Mentor „leopárd” a nyáron személyesen szeretném látni Rylova csapatában, és a szezon során, James nem ad okunk kételkedni a helyességét megoldások szakértője. Azonban az utolsó meccs a szezonban QB „hozta” a saját kapujába két gól - már a második percben a meccs, nem tudta megállítani a korongot az ellenfél kék vonal előtt Jimmy Eriksson futott gyakorlatilag egyedül, és kinyitotta a pontozást. Öt perccel később visszavonta buta - Ilya Kovalchuk vette az esélye a többség.

Nem, természetesen nem lehet hibáztatni csak két védőt, előestéjén rosszul játszott az egész védelmi vonalat a Kazan csapat, csak egy rossz játék Rylova és Denisov állt ki a tömegből. Azt mondhatjuk, hogy sorba a SKA, „Ak Bars” szerzett alacsony, de a fő oka a vereség volt a rossz játék a védelemben. És ez csodálatos. Bilyaletdinov csapat az alapszakaszban és a rájátszásban, kivéve a legutolsót a SKA, megbízhatóan és szakszerűen játszani védelem nélkül eltűnt fejek pár mérkőzést. Ez egy játék, a védelem volt, hogy az egyik fő előnye Bilyaletdinov előtt Vjacseszlav Bikov. SKA egész szezonban nem tudott felmutatni, megbízható játék védelem, de a végső pétervári védők tökéletesen - a kulcsfigurája a csapat győzelme a bankok a Neva.

A rugalmasság hiánya van Bilyaletdinov

Bilyaletdinov hű maradt magához, és nem változott semmit a csapat előtt a döntőt. Természetesen ő nem gondolom, hogy a mérkőzés lesz az ötödik döntő a szezon, de az eredmény 1-3 a sorozatban a csapat szorul friss, új játékosok. Egyfajta makacssága edző megengedte neki, hogy csak csere MihailaVarnakova IgoremMirnovym. végül teljesen eltűnt, az előre és PetraVrany kapcsolat nélküli aktív játék a 18. csapat szobák és minden ment ki. Változások a kapcsolatok „Ak Bars” ment, az eredménye: 4: 0 mellett a SKA, és minden mozgását az edzői stáb, mint a szenvedés helyett - StepanaZaharchuka Denisov és elkezdett menni, és DamirMusin ZiyatPaygin. még mielőtt az utolsó sor a rájátszásba és fél műszakban.

Mert ez a meccs, már túl késő volt, hogy végezzen a forgatás, és a csapat tartalékok a padon túl szűkös. De a kompozíció bal védő légiós SheldonBrukbenk. Fehéroroszország csatár leereszkedett a mennyezetről SergeyKostitsyn fizetést. és a sorsa FodoraMalyhina általában kellemetlen emlékezni. Bilyaletdinov nem olyan rugalmas, még ezekben a pillanatokban. Edzője SKA IgorZaharkin győzelme után azt mondta, hogy „Ak Bars” játszik kiszámítható, és ez a legpontosabb leírását Kazan csapat. Tudta jósolni nem csak a döntések edzők, rendszerek és a taktika, hanem az intézkedések az egyes játékos.

Egészen a közelmúltig Bilyaletdinov nem hagyja, hogy a jég EmilyaGaripova. Próbálom menteni a psziché az akciót, de érdemes olyan sütjük körülbelül egy jövőben, ha a szezon lóg egy szál? Nem számít, mennyire elegáns a kapus nem AndersNilsson. nem számít, mennyire ellentmondásos volt a cél, hogy meg kell változtatni a svéd is, miután a harmadik mosó. Ez nem arról szól büntetés a kapus nem a pedagógusi munka és valódi lehetőséget, hogy megváltoztathatják a mérkőzés. Garipov szinte játszotta szegmens nulla, csak hiányzik az utolsó pillanatban, amikor a csapat szinte nem játszott. Bár nyilvánvaló volt, hosszú hiánya mérkőzés gyakorlat, de a lényeg az volt, hogy cserélje ki a jelet a csapatnak. Általában Nilsson rosszul játszott az utolsó sorozat, az oka egy ilyen eredmény még meg kell rendezni, de nem volt a svéd, aki „húzta” a csapat a nehéz pillanatokban.

Ennek során az évadban gondozott Nilsson - játszott egy bizonyos szinten, de nem sverhusily, végső történt így, hogy a kapus nem játszott szintjén is az övé. Loss cél, hosszú-out, dob protivohod méretbeli kapus túl sok. Valószínűleg Nilsson is hittek magukat, de a legvalószínűbb, a tettes volt az erős függés a csapatjáték. Swede ismételni minden alkalommal, és miután elmagyarázza a „morzsa”, hogy a csapat nem játszott olyan szoros védelmében, fielders vesz mindent, ami nem teszi lehetővé a kibocsátás egyik egy és lövések közelről. Nilsson is csak nőnek ki, hogy mi történik a SKA „Ak Bars” zónában, bár természetesen nem volt joga erre. Lehetetlen megmondani, az biztos, hogy mi történt a legnyilvánvalóbb versenyző a MVP díjat a „Ak Bars”, de egyértelmű, hogy a játék nem hozza a győzelmet a csapat, de nem megbirkózni vele.

Gagarin jutott. Döntő. 5. mérkőzés

Zinetula Bilyaletdinov: „Nagyon rossz, hogy a csapat játszott a döntőben?”

Szép mese - a csapat, az első alkalommal a CHL megtérüljenek után 3 vereség egymás után nyerte el a fő versenyző az úton került a kupa.

Változás sistemu.Bill jött ember shabashnik.Dlya őt és a fiát-in-place Ak Bars kereső deneg.Net alapítvány, sem koherens HR politiki.Nabral nem csinál semmit játékosok. Mi teszi egy nagy fizetést Abramov, Belov?
Végeznek ellenőrzést az egész szerkezet, miért egy ilyen gazdag szponzor szülők fizetnek a jég a gyerekeknek.
Shavaleeva is kell leadni!

Minden tüzelt. Bill harmadik évad Akbars amikor tatár jutott először nem tatár, már előrejelzések szerint lehetetlen. és a csapat vette hiába ..

Szerint a közvélemény Alapítvány 46 # 37; Oroszok becsült közvetlen kapcsolat eljárva ex-elnöke, Oroszország, mint egy show-off.
Vajon hány százaléka hivalkodó verseny az oroszok nyerték a FOM felmérése CHL, különösen azokat, amelyek a végső része?
85 # 37;. És nem kevésbé.
Kinek kell a végső túlóra nélkül, vagy mint korábban, lő-lő, és nincs jelentős harcok, nem sérülések elkerülhetetlenek ebben?
Csak hivalkodó semiyaytsevym ikertestvérek Rothenberg.
Döntő túlóra nélkül, anélkül, hogy harc nélkül súlyos megsértése a játék - ez egy természetes dogovornyak távlatokat függőlegesek a hatalom.
KHL csapatok nélkül valódi versenytársai egyik leggyengébb csapat a világon: SKA - kirívó a show, a csalás és a nemtörődömség.