4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

Hello mindenkinek! A munka, úgy döntöttünk, hogy emelje fel a router, de még mielőtt a transzplantáció emberek rajta, úgy döntött, hogy teszteljék a megbízhatóság és ma kerestem a legjobb program tesztelésére hálózati ...

Általában teszt kezdtem termelni segítségével ping. Egyértelmű, hogy meg tudja csinálni a parancssorból, és meghatározza az opció -t, de nem rendelkezik grafikonok és naplók nem nagyon kényelmes szállítására. Ezen most, azt fogja mutatni, hogy én választottam a szabad normális programokat.

Colasoft Ping eszköz

Ezt találtam nem az első program, de tetszett neki a legjobban. Megkérdeztem egy szép és intuitív, grafikonok és a beállításokat csomag méretét. Azt, hogy ezt:

4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

Ping-Terminal

Ez a program is elég érdekes, képes felépíteni egy ütemtervet, és ping trasirovat útvonalat! Hanem azért, mert a menetrend nem olyan tetszett.

4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

VENetwork Catcher Lite

Ez a program több alkalmas rövid ping és a program a kevesebb lehetőséggel.

4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

Avagy Ping klaszterek

Találtam ezt a programot véletlenül, a legjobb, hogy ellenőrizze a szerver a tankok, de én csak remake-jét, hogy illeszkedjen az Ön igényeinek és a program kezdete annak ellenőrzésére, a megbízhatóság a hálózat 🙂

4. A legjobb és szabad szoftver hálózat tesztelése

Akkor csak meg kell nyomnia kezdet. Ez megpingeli Yandex és Google, majd mutatja a jelentésüket, és megmondja a szervernek, amely működik a legjobban. A beállításokat megadhatja a csomagok számát.

Így ellenőrizni tudja a megbízhatóság a hálózat, vagy a hálózati eszközhöz. Természetesen jobb kikapcsolni, mielőtt ellenőrizné víruskereső és tűzfal. A legjobb teszt, a következő lépésben meg kell csatlakozni több számítógépet a hálózathoz, és próbálkozzon legalább pokapirovat fájlok hálózaton keresztül, és a program futtatásához ping. Azt hiszem, az ezek segítségével ingyenes programok hálózat tesztelése. akkor a legjobbat hozza ki a hálózati berendezések vagy 🙂

Kapcsolódó cikkek