32 értékelés a klinika „abszolút méz” m

Örülök orvosával! Még azt is, hogy menjen vele az eljárást. Csendes, megfelelő nőt segített nagyon sokat a tanácsát bőrápolás. Ő is nézett az én krémek - tápláló és hang, azt mondta: „Itt van a megközelítés, ez nem fog működni, változtassuk, vásárolni valamit, mert a bőr so-so.” Tetszett nagyon, csak ajánlani tudom az egészet, mint egy nagy szakértő! - Maria

Felülvizsgálata Dr.

Címzettje a rossz orvos. Kellett egy bőrgyógyász. Ha rekordok nem kérte, hogy foglalkozzon a problémát. Nem mondhatjuk, hogy az orvos is részt vesz több mint kozmetika. Ő adta az általános irányelveket, amelyek az interneten. Semmi különös személyzet nem ad. Csak tanácsot kozmetikumok, amely kereskedik klinikán. A jövőben jobban örültem volna egy másik orvos. Nem szeretem, hogy elvitt. - Elina

Felülvizsgálata Dr.

Hála a helyszínen PROFI.RU talált a klinikán. Dr. Tatiana Chvyrova eltávolítjuk nekem folyékony nitrogénnel a kukorica, én is tette peeling. Elégedett vagyok a szolgáltatások minősége nyújtott nekem! Tatiana - egy csodálatos ember, és egy nagyon tapasztalt kozmetikus, ez elég lehet bízni az arcát, ezért azt tervezem, hogy tartsa őt még egy eljárást. Azt fogja mondani, a klinika és a többiek is! - Karimov Rose

Úgy reagált a megértést. Minden kérdés, adott tanácsot és felírni kezelést. Egyetértek orvos által felírt gyógyszert, és várni az eredményt. - Vjacseszlav

Felülvizsgálata Dr.

Jó napot! Ahhoz, hogy az orvos Kotova Irina Nikolaevna kérte az első alkalommal. A konzultáció során az orvos minden világosan kifejtette, összegyűjtése után én panaszok. Az én esetemben, egyértelmű volt, hogy az orvos, különösen azután, tanulmányok ideadta a diagnózist és felírni a kezelést. Csodálatos hangulat a konzultáció során, az orvos magára -Gyönyörű és kellemes lány, nem utolsósorban! Szeretném kifejezni háláját. És persze remélem, a sikeres kezelés. ))) - Inna

Felülvizsgálata Dr.

Kapcsolódó cikkek