2 Uzi a különbség 4 nap

Múlt csütörtökön volt az ultrahangon még a nyár előtt egy finom döntött, hogy elhagyja proveritsya csak abban az esetben. A kifejezés a 9 hetes, teljes mértékben összhangban. Kifejlesztett minden, ami szükséges, de az orvos nem látja a szívverés, aztán együtt, valami találtak, de nagyon bizonytalan. Felvett ma ismételt ultrahang, figyel egy másik orvos, ha jól értem, a tapasztaltabb. Ő döbbenten, és azt mondta - minden, mint a megdermedt mellett négy nappal a gyümölcs nem nőtt egyáltalán. Azt mondta, hogy megfagyott a közepén a múlt héten - azaz, Csak a szerda-csütörtök. Szóval én nem akarom feladni, változások az állapotban marad, amíg nem. Holnap már elküldte a tiszta, nem akarom. És akkor még hat hónapig legalább. Nos, biztosan nem lehet egy hibát - és hol megy, az egyetlen módja annak, hogy a szó szoros értelmében holnap, péntek t.k.na jegyek, és ha még mindig rossz, hogy mindent tenni. Mint az élet és kicsi, és az állam.

hogy ne essen pánikba, és keresse meg, ahol mást ultrahang, IMHO minden ellenőrizni kell a 3 (legalább 3) 4-5 alkalommal. Jó szerencsét.

Good Luck: flower: Azt a helyet nem ment volna, hogy bármilyen tisztítási amíg konkrét jelei még nem kezdődött el.

Múlt csütörtökön volt az ultrahangon még a nyár előtt egy finom döntött, hogy elhagyja proveritsya csak abban az esetben. A kifejezés a 9 hetes, teljes mértékben összhangban. Kifejlesztett minden, ami szükséges, de az orvos nem látja a szívverés, aztán együtt, valami találtak, de nagyon bizonytalan. Felvett ma ismételt ultrahang, figyel egy másik orvos, ha jól értem, a tapasztaltabb. Ő döbbenten, és azt mondta - minden, mint a megdermedt mellett négy nappal a gyümölcs nem nőtt egyáltalán. Azt mondta, hogy megfagyott a közepén a múlt héten - azaz, Csak a szerda-csütörtök. Szóval én nem akarom feladni, változások az állapotban marad, amíg nem. Holnap már elküldte a tiszta, nem akarom. És akkor még hat hónapig legalább. Nos, biztosan nem lehet egy hibát - és hol megy, az egyetlen módja annak, hogy a szó szoros értelmében holnap, péntek t.k.na jegyek, és ha még mindig rossz, hogy mindent tenni. Mint az élet és kicsi, és az állam.

És mit érzem, hogy bizonyos változások mentek végbe a szervezetben terhesség után állítólag leállt? Én például, amikor volt lecsillapodott, akkor már tudtam, hogy honnan smnoy valami furcsa történik, némi érzésem, hogy rossz. például, amikor a B fejlesztették. mellkasi megfájdult duzzadnak (mint a must-have bermennosti), majd egy nap, ALL, emlőrák azonos lesz, általában nem fáj, én nagyon megrémült. Esetleg ultrahang BMA jó szakemberek (2 uzist és egy orvos megvizsgálta) megerősítette a minden az én legszörnyűbb félelem - a állt távú (4-5 hét). Megdöbbentem! Ellenőrizze újra nem, ultrahang már nem lehetséges, mivel ez az orvos tartják az egyik legjobb a nőgyógyászatban WMA (van, hogy őt keresztül egy ismerős én MCH).

Azt hiszem, akkor azonnal jön a 11 RD, és a fizetés nélkül a felvételt. Én, természetesen, éget, de hívja. Nem hiszem, hogy van egy nagy hely. tolta valahol! és felszerelések már ott is jó, és a szakértők is!


Tettem a MARINA MC DOlgoozernoy. Ez természetesen nem egy hattyú :), de a szakértők, mint vannak jó. Még mindig aggódnak, hogy az USA-ban megismétlődik, és négy nap múlva a gyümölcs mérete nem változott. Nos, mi lehet az oka eltérő életképtelen? De remélem a csodát.

Tettem a MARINA MC DOlgoozernoy. Ez természetesen nem egy hattyú :), de a szakértők, mint vannak jó. Még mindig aggódnak, hogy az USA-ban megismétlődik, és négy nap múlva a gyümölcs mérete nem változott. Nos, mi lehet az oka eltérő életképtelen? De remélem a csodát.

Kívánok sok sikert, és biztos, hogy az amerikai @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Tettem a MARINA MC DOlgoozernoy. Ez természetesen nem egy hattyú :), de a szakértők, mint vannak jó. Még mindig aggódnak, hogy az USA-ban megismétlődik, és négy nap múlva a gyümölcs mérete nem változott. Nos, mi lehet az oka eltérő életképtelen? De remélem a csodát.
És azt kell bízni, hogy a központ nem túl sok. Menj tovább parancsnokkal 17 - van egy jó orvosi központ nyílt.

Tettem a MARINA MC DOlgoozernoy. Ez természetesen nem egy hattyú :), de a szakértők, mint vannak jó. Még mindig aggódnak, hogy az USA-ban megismétlődik, és négy nap múlva a gyümölcs mérete nem változott. Nos, mi lehet az oka eltérő életképtelen? De remélem a csodát.


Ha nincsenek jelei gyengült.
Próbálja még többre valahol Uzi. Például Alexandrova Snegirevka (mondjuk reagáló kiváló szakember). Az IPC is tárgyalt. Ne veszítse el a reményt!

Úgy néz ki, mint egy nyugtató megszűnt cselekedni. Ülök, és sírt. De úgy döntöttem, - a férjem jön, beszélj vele, hogy hagyja még egy hétig, mozgott, változtassa meg a jegyeket. Rögzítése heti ultrahang, nem fog működni a MHz-es - próbálja meg a WMA vagy 11 kórházban. Ahhoz, hogy a dinamika meg újra. Egy hét múlva - ez nem nagyon veszélyes, ha jól értem, három héttel a gyanútlan. És egy másik kérdés - napjától a fogamzás (ezt a koncepciót, és a terhesség nem olyan LCD hiszem) van 7 vagy 5 hétig. (Azaz akár 9 vagy 7 terhesség) -, mert a szív, hogy hallható tovább? De mivel a gyümölcs maga a mérete kilenc hetes (azaz 7 hét a fogantatástól) - függetlenül attól, hogy lehet nagyobb és a szívem nem poloska? És az ő feje nem jön ki -, hogy ha a szíve leállt, akkor szó szerint a szerdán és csütörtökön. És úgy nézett ki csütörtökön, mielőtt az ultrahang hosszú karok - Van egy nyak probléma - a heg is, miután az első szülés, kézzel nyitható, szakadt, majd gyulladt, és fél évvel a szülés után kezelik. Ez ki a fejemből, és jön ki - és ő valahogy kiváltó túra megáll, vagy ez az én delírium kezdődik. Sajnos chtosumburno, egyszerűen fogalmazza meg ezt, nem áll meg. Úgy tűnik, hogy megértsék, és megbirkózni az érzelmek nem.

Abban Tobolszk mindig eltalálja rögzítés nélkül: egyszerűen hívni, és kérni, ha valaki nem volt hajlandó a felmérés, és folytatta ugyanazon a napon. Nos, szélsőséges esetben lehet kérni, hogy sorban: magyarázza situatsiyu- minden ember, meg kell értenie.

Itt olvasható.

Amikor volt egy hasonló helyzet, azért jöttem, hogy az MGC minden obyasnilai én elfogadták! Ne félj, menj, ebben a helyzetben, akkor lesz szükség.


nem, miért dobja paradicsom. Tudom, hogy a legtöbb esetben a diagnózist, de az is előfordul, hogy kellő ST akkor megszülettél baba. És van a két amerikai - a földön - nem egyértelmű, azaz mint volt valami, de valójában nem ezért nevezi vtoroe.Pri ez a gyümölcs akkoriban teljesen sootvetsvoval feltételeket. És a második, csak egy fél percig, azt mondta - mindent pontosan ST. Nem voltam abban a helyzetben, hogy kérjen valamit, tisztázza, bár természetesen szükséges volt. És miután elolvasta a következtetést este meglepett - mindig hiba van a következtetésre, vagy hol? Ma már telefonált, hogy az orvos, hogy néztem egy órát, hívom, adja meg mindegy alapján, amit diagnosztizáltak - ha mint minden nő, és a szívverés ritmikus - mi a probléma, akkor, talán csak valami nem mondtam nem írt. És még egyszer írok majd - a feje nem jön ki, hogy ha minden tkai megdermedt, akkor csütörtökön - még azt is ellenőriz a kézi kioldó, vagy nem?

De ezzel párhuzamosan próbálja elérni MHz. Amíg unalmas.

Egy hétig a megtermékenyített petesejt nőtt, és az embrió nem.
És mi van a szív-ezutóbbinak.

Persze, én inkább újra ellenőrizze MHz, hanem húzza a lehetetlent! Elvégre, ha a tágulási bemegy, akkor Isten ments, mintha nem befolyásolja a későbbiekben buduyuschie terhesség.
Én általában már az ellenkezője - a 4-5 hetes terhesség (mint később kiderült) sem az orvos, sem az ultrahang kimutatta, semmi, felírt gyógyszert, hogy vágja a havi hívást, majd másutt a 13 hetes periódus alatt kiderült, hogy terhes volt (!).

Lányok, nagyon köszönöm. Igazából értem, hogy kevés a remény, de valójában van elég hihetetlen történet, amikor az orvosok vállrándítással vállukon, és azt mondják - „ez nem lehet.” Még ha ez nem történik meg -, hogy könnyebb lenne, hogy menjen át rajta, mert már van egy csodálatos lányom. És tegnap, amikor egyáltalán nem tehet róla - nézett rá alszik, és azt gondoltam, - ez az, hogy elveszíti, ez lett volna a hegy. És most bűn panaszkodni. Meg lehet élni. Most, amikor hívja, ahol szükség van rá, akkor megy a sekély séta. Még egyszer köszönöm mindenkinek a támogatást.


Ha hívják, és azt mondta a hiba - vagyis szív, akkor van remény. By the way, van még valamilyen felmérés az USA kivételével - CTG, Doppler, úgy tűnik. ez egy sajnálatos, hogy nem veszik figyelembe a 11 RD amerikai, úgy tűnik számomra, hogy gyorsan, hogy beiratkozik.

Akkor megfelelő hozzáállás, akkor kell, hogy valóban képes legyen értékelni, amink van, sok szerencsét semmilyen módon, és ha ez idő hirtelen nem, akkor nem az idő, sajnálom, de egyetértek veled, hogy képes túlélni ezt a kifejezést. még mindig nem ököllel ellazította @@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Ha hívják, és azt mondta a hiba - vagyis szív, akkor van remény. By the way, van még valamilyen felmérés az USA kivételével - CTG, Doppler, úgy tűnik. ez egy sajnálatos, hogy nem veszik figyelembe a 11 RD amerikai, úgy tűnik számomra, hogy gyorsan, hogy beiratkozik.


Nem, adagolási hibák, éppen ellenkezőleg, a börtönben. És nincs szívverés. De aztán írt 6. ultrahang. Tehát nem minden elveszett.

Azt végül B. tesz egy kiábrándító diagnózis - ismételte ultrahang, ő megnyugodott, de másoknak, hogy mit kell figyelni, de ez valami más. Nem figyel (az elmúlt hetekben ez volt), és mi történt, mondta. Annak ellenére, hogy a többi orvos nem hiszem el.

Azt végül B. tesz egy kiábrándító diagnózis - ismételte ultrahang, ő megnyugodott, de másoknak, hogy mit kell figyelni, de ez valami más. Nem figyel (az elmúlt hetekben ez volt), és mi történt, mondta. Annak ellenére, hogy a többi orvos nem hiszem el.

írta tegnap, hogy nem úgy tűnik, hogy menjen. Feküdtem tartva Kosciusko, hozott egy nő, mindenki azt mondja, ST, tiszta, ő és a férje kért szabadság 3:00, elment MHz, és hogy minden rendben van, szívverés, nagyon jó. Jól emlékszem, hogy mi történt hazatérésük után a kórházba. Oh.
És szeretem az ultrahang a klinikán MOE tette, úgy néz rám, és a kifejezés volt, 9 hét, azt is mondta, minden STS, és csak 10 perccel később talált egy szívet, úgy éreztem, hogy minden rendben van. Itt vannak orvosok

Kapcsolódó cikkek