10 tipp a scrapbooking kezdőknek és nem csak - a kreatív scrapbooking

10 tipp a scrapbooking kezdőknek és nem csak - a kreatív scrapbooking

Nem állítom, hogy az eredetiség, vagy teljességét. Csak idő megfogalmazni gondolatokat, amelyek a fejemben.

10 tipp skrapbukeru

  1. Megkezdéséhez létre egy oldalt kiválasztásával egy fénykép. Ezek hatására az a háttér színe és típusa ékszer.
  2. Ne gondolj a stílus (ha nem a feladat ellátása „hogy ezt a munkát a stílus ...”). Scrapbooking - működik, ne vezessen be magukat a keretet. Mit csinálok - ez az én stílusom.
  3. Ha nem tud, vagy befejezni egy oldalt, akkor jobb, hogy elhalasztja egy darabig. Néha a változás az aktivitás óra, és néha kell egy kis szünetet egy hétig vagy még tovább. Friss vzlyad eredmény érdekes lesz.
  4. Annak ellenőrzésére, ha az oldal skompanovana jó nézd meg fejjel lefelé (nem feltétlenül áll a fejedre, akkor viszont az oldalt). Így a fotók nem magára a figyelmet, és látható lesz a torzulások összetételét és sérti a színskálát.
  5. Paste bármely eleme az oldalt végre. Az utolsó körben.
  6. Élvezze a folyamat, valamint az eredmény. Nagyra értékelem az időt, ami szánni scrapbooking, és nem panaszkodik a hiányát.
  7. Használja idő a szállítás, sorban állniuk ebédidőben tervezéshez: rajz vázlatok, feltalálás címek, írásban tervezeteit zhurnaling.
  8. Mentett kapcsolatok vagy vonalvezetés ötleteket szeretne. Ha egy percig tart, akkor idővel meg, hogy „Én valahol egyszer láttam ...” tart egy órát.
  9. Gyakran eltávolítani az asztalról, és gyakran nem kívánt elemeket, hogy megtekinthesse a tartalmát a doboz és fiókok, ahol szerszámok és ékszer üzletek.
  10. Ismerje meg, és megosszák tapasztalataikat. Ne félj kipróbálni és a kísérlet.

Is, akkor lehet, hogy vajon:

Kapcsolódó cikkek