Az EFB hogy meghatározzák a legjobb tudományos csoport

A tizedik alkalommal a hagyományos egyetemi szintű verseny azonosításához akadémiai csoportok, főnökök, felügyelők, aktívan részt vesz az oktatási, tudományos és társadalmi életében egyetemen. A fő téma az idei verseny volt a témája az egészséges életmód.

Ebben az évben a verseny került megrendezésre hat jelölést: „A legjobb tanulmányi csoport első évben”, „A legjobb tanulmányi csoport fiatalabb tanfolyamok” (2-3 fogás), „A legjobb tanulmányi csoport vezető tanfolyamok” (4, 5 fogásos, 1 és 2 posztgraduális képzés) „a legjobb akadémiai csoport Warden junior tanfolyamok” (1-3 fogás), „a legjobb akadémiai csoport vezető Warden tanfolyamok” (4, 5 tanfolyamok, 1 és 2 posztgraduális képzés), „a legjobb kurátora a tudományos csoport.”

A második szakaszban, a zsűri értékelte a portfolió csoportok, főnökök és a felügyelők. Csak 35 résztvevő volt képes menni a falakon belüli szakaszában a verseny. Összességében idén részt vett több mint 500 ember a versenyt.

Barátságos megjegyzések címzett első rektorhelyettese Kazan Federal University Riyaz Minzaripov a közönséget.

Miután üdvözlő szavait Riyaz Gataullovicha ünnepségen odaítélésekor az éves fesztivál a „Szellemi tavasz”. Idén a fesztivál tartottak a Kazan Egyetem ötödik alkalommal.

Hagyomány, hogy a fesztiválon „Smart tavasz” után került sor versenyképes vizsgálatok: Tournament „Mi Amennyiben Amikor ???”, „Vita”, „Scrabble”, „Hit a történet”, „Tudod, hogy az orosz nyelv esszé?”.

A díjazottak mutatta be a tanszékvezető a munka a gyermekek és fiatalok szervezetei az Ifjúsági és Sport Tatár Köztársaság, és ami a legfontosabb - a diplomás, a University of Kazan, egyik alapítója az első csapat, a University of játék agy-gyűrű, győztes az első Tatár Köztársaság torna játék „Mi van? Hol? Mikor? „És egy hazafi a mi Alma mater Vladislav Usanov.

3. hely - «Queens» Team Pszichológiai Intézet és Oktatási

2. hely - „rossz esetben” csapat, Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyminiszter.

1. hely - „Gorod N» Team Kémia Intézet. AM Butlerova

3. hely - Regina Aglieva és Nyikita Polishchuk, Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyminiszter.

2. hely - Gregory szárak és Dmitrij Syropyatov, Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyminiszter. By the way, Gregory második egymást követő évben második helyen a versenyt.

3. hely - Vladislav Muhamedov Law School.

2. hely - Emil Absalyamov, Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyminiszter.

1. hely - Aynur Sabirzyanov, Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyminiszter.

3. hely - csapat „Akárhogy is, a” jogi karon.

2. hely - a csapat „pénzügyi piramis Kheopsz”, az Institute of International Relations, Történelem és keleti tanulmányok.

Verseny „Tudod az orosz nyelvet.” esszé

3. hely - Veronika Izhbulatova, Nemzetközi Kapcsolatok Intézete, történelem és a keleti tanulmányok.

2. hely - Gulnaz Gilyazetdinova, Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyminiszter.

1. hely - Elena Lisova, MTA Ökológiai és Környezettudományi Kar.

3. hely - az Institute of International Relations, Történelem és keleti tanulmányok.

2. hely - a Jogi Kar

1 hely volt az Institute of Management, Közgazdasági és pénzügyek.

A University of Kazan elme játékok nagyon népszerűek. De a diákok nem csak részt vesznek az egyetemi versenyek és bajnokságok, de megfelelően képviseli a tiszteletére az egyetem nemzeti szinten és nemzeti szinten.

Miután vastapssal jutalmazzák diákok meghívást kaptak a legjobb polgármester Kazan Federal University.

Minden évben, a verseny „A legjobb tanulmányi csoport CFI” újság „Kazan Egyetem” díjat külön oklevelet az egyik tag csoportok a verseny „A legjobb publikáció a csoportban.” Idén sem volt kivétel.

A fő téma az idei verseny - az egészséges életmód. Adjunktusa módszertani képzés és az oktatás, a Pszichológiai Intézet és Oktatási Alsou Sharafeeva díjat, hogy egy csoport, amely aktív volt az egészséges életmód. Ez volt egy csoport 10,2-513 Intézet Filológiai és Interkulturális Kommunikáció őket. Lev Tolsztoj.

A kompetitív vizsgálatok a döntőben 5 felügyelők: Docens, Department of Filozófiai és Szociológiai Intézet Elabuga kurátora 414 Albina Garifzyanova;

- Assistant Tanszék Chemical Education nevű a Chemical Institute. AM Butlerova kurátor csoportok 07-511 és 07-411 Gulnar Melnikova;

- Docens, Matematika Tanszék és matematikai modellezése Intézet matematika és a mechanika. AN Lobachevskian, kurátora 05-406 Aigul Nigmetzyanova;

- Docens elmélete és története Állam- és Jogtudományi Kar Jogi kurátora 08-310 Lydia Sabirov;

Birtokosai 2. és 3. helyezettjei lehetőséget kapnak arra, hogy látogasson el a vidámpark „FUN 24”. A csoport-győztes a felettesével megy végig a Golden Ring Oroszország.

A győztes ebben a kategóriában volt a csoport 14,2-320 Institute of Management, Economics and Finance (1 hely, kurátor - A. Goshunova). A győztes csoport is ment egy utazás Szentpétervárra.

A győztes a harmadik helyen a verseny „A legjobb tanulmányi csoport CFI” az idősebb csoport válik csoport 02-203 MTA Ökológiai és Környezettudományi Kar (felügyelő T. Nikonenkova). A diploma másodfokú válik 17,1-516 csoport Pszichológiai Intézete és oktatás (kurátor csoport L. Ribakova).

Mindkét csoport kapott igazolások látogató Vidámpark «FUN 24" .

A győztes a verseny a jelölést „A legjobb tanulmányi csoport CFI” között vezető tanfolyamok már felismerték gruppa10.2-201 Intézet Filológiai és Interkulturális Kommunikáció őket. Lev Tolsztoj (kurátor E. Denmuhametova). Mr. Lavna díjat a győztes ez a díj is egy utazás Szentpétervárra.

Gratulálunk a nyerteseknek és minden résztvevőnek! Végtére is, a fő cél -, hogy nem nyer, de a születése egy egységes csapat. És nem túlzás azt mondani, hogy erre a célra minden megbirkózott sikeresen!

Forrás: Albina Hasanovanak, az újság „Kazan Egyetem”