7 szerelmi történetek

Ez nem a fasz gondolta volna, hogy írnék egy bejegyzést ezzel a címmel 🙂 Az utóbbi időben ő írta a cikket: kapcsoló ingyen témát.

Talán ez az előestéjén Valentin nap nekem, hogy az érintett (No, hogy továbbra is kézi, hogyan lehet létrehozni egy ingyenes online áruház), vagy talán csak én újabb jó hangulat, és nem akarta, hogy írjak valamit húzza és tyagomotnoe.

De minden vágya, nem tudtam írni a „takony cukor” és soha nem lesz képes írni egy szerelmi történet, ami hasonló hemzsegnek polcok a boltokban 😉

És a szerelem más, nem csak egy boldog endami, ho, ho. 🙂 Általában mintegy a különböző oldalról fogunk beszélni. Folytassuk.

1. Rómeó és Júlia.
Természetesen a legfényesebb szerelmi történet. És mi csodáljuk, álmodni valami ilyesmi, annak minden tragédia. Egyrészt ez nem meglepő, hogy a találmány szerinti termék túltett minden igazi szerelmi történet. Másrészt, meglepő módon, nem más kitalált történetet nem beárnyékolja e.
Vagy talán az az oka, hogy a hős, ez a történet csak a 14 és 16 év. És a szellem a középkor hozzáadja romantika. Egy hasonló történet korunk, a nagybácsik és nagynénik, akinek szemében könnyen olvasható kapzsiság és üzleties - meg hamis.

De egyáltalán nem olyan rossz, és van valós történetek, még ezekben a napokban, a tiszta és őszinte szeretetet 😉
Menj tovább!

2. Napóleon és Josephine
Egy pár nem kevésbé ismert, de az őszinteséget érzéseit, nem feltételezik, hogy beszélni 🙂 Az a tény, hogy én még soha nem találkoztam, vagy narratív kijelentések Josephine igazán szereti a második férje. Igen, ő volt a legjobb, hogy kérem Napoleon, hogy úgy érezte, boldog. Azt nem titkolta, hogy ő nem tud szeretni a távolból. Ez azt jelenti, csak a férje küldött egy új kampányt, hogy meghódítsa a világot, ez a burjánzó 🙂 Bár maga Napóleon nem egy kicsit zavarban, ő nem figyelni, hogy a számos árulások, ezért nem fogunk 😉
Talán a szerelmi történet a pár az erőssége Napóleon szeretetét felesége. Egy jól ismert tény, hogy a csata előtt, ő nem imádkoznak az ikonra, és egy portré az ő szeretett. Ő írta emlékirataiban: „Ha én egy zsarnok, és egy zsarnok, akkor köszönöm Istennek, hogy mellém volt Josephine, amelynek köszönhetően váltam lágyabb és puha, és hogy az ilyen gyorsulás adna !!”. Ez nem szó szerint, de a lényeget 🙂
És ahelyett, hogy elrejtse a üldözőit külföldön dolgozó lojális témák, bejött a hálószobába, ahol éltek sokáig Josephine, és sírt, emlékezve az elmúlt boldogság pillanata.
„Napoleon - kecske” - Azt tenném torony feministák - „ha ő szereti, nem kilép, és nem elvenni egy másik!”. Modulo a homlokát, mint a hölgyek 🙂 Napoleon - szép!
Menj tovább!

3. Bonnie és Clyde
Az első dolog, amit szeretnék megjegyezni: ez nem a film hősei, és a valós személyiség. Nem, ha elég jól, akkor valaki nem tudja 🙂
Tulajdonképpen mit is mondhatnék? A csoportosulás gengszterek, akik megölt mindenkit, lett a hősök és bálványok sok, köszönhetően a film adaptációja a történet. Nem éppen az egész banda, és csak két szerelmes, a fent említett. Ez bezbasham szentelt csomó dalt, verset, stb Bár egyesek hősök, és a „csapat” sír kívánó azonos scumbags 🙂 Xs, amit az emberek nem rendelkeznek az életben 🙂
De akkor miért döntöttem írok róluk? A tény az, hogy annak ellenére, hogy tevékenységüket, mindig együtt, részt vesz egy közös ügy, boldogan élt és halt meg egy nap alatt. Romantikus, hehe !!

5. Kurt és Courtney
Kurt Cobain - az alapító (a lélek, és mindent, mindent, mindent) Nirvana-csoport. Courtney Love - felesége (énekes és színésznő még - de ez általában nagyon kevés embert érdekel, és mi és még inkább).
Tehát, Courtney - egy ritka szemét, akik kihasználták a tehetség és a szeretet (maguknak), Kurt annak érdekében, hogy valamit, és saját magát. Azt álmodta, hogy ők lesznek az új Sid és Nancy vagy Bonnie és Clyde (bár, miért hirtelen ezek összehasonlítani, nem értem).
Sőt, bizonyos szempontból ez él a várakozásokat. Kurt, mint Sid, meghalt kábítószer. Ha Sid szó szerint - a túladagolásra, akkor Kurt képletesen. Mint tudod, lőtték a fejét. Én az öngyilkos verziót nem hiszem, de még ha ez így van, a depresszió öngyilkossági tendenciák kibújtak, mert a kábítószer.
És a bálvány millió megölt akit Kurt egykor annyira szeretett ... Vannak változatai, hogy ő rendelte a gyilkos. És ha ez nem így van, de még mindig volt egy kéz a halála miatt Ez nem segített legyőzni a drogfüggőség és elhagyott az óra.
Menj tovább!

6. István és Tabitha King
Ez a legtisztább példája az igaz szerelem még ma! Tabitha King - a felesége a híres író, Stephen King. Ez a nő, azt hiszem az ideális, és imádja 🙂 Ezen és az igazság imádkozni, mint Napoleon Josephine.
Az a tény, hogy ez a Tabitha ragaszkodott ahhoz, hogy a király még befejeztük az első hivatalos regény „Carrie”, ez támogatta őt nehéz napokban a szegénység, és nem engedték, hogy dobja a írói. De bármelyik másik nap lenne kiabált, hogy menjen a pénzt (és ő, hogy egy írógép ebédidőben és este, alvás helyett), hogy bármilyen „pisyulki” - ez nem komoly. És jól tudjuk, hogy a legtöbb nő így tett volna. Persze, nehéz lehet romantikus, amikor a gyerekek mit enniük, mondhatnánk. És én nem is fog veled vitatkozni rajta.
Csak érdemes megemlíteni Tabitha nagyon köszönöm, hogy segített „született” a legnagyobb író korunk (ez nem az enyém, hanem a hagyományos bölcsesség).
Stephen King alkoholista volt és drogfüggő volt, amikor egy híres író. És ha nem Tabitha, aki képes volt, hogy segítsen neki legyőzni, és egy, a második probléma, ez a történet lett volna ugyanaz finálé, mint a két, hogy meghatározott fölött. És a zenészek elkapnak ezt a nőt, Tabitha King, Kurt és Sid volna ragadtatva minket a kreativitás és a ma (ha akarnánk, de ez egy másik kérdés).
Általában István és Tabitha King - egy csodálatos szerelmi történet hepppi endom. Együtt Örüljünk nekik kívánunk boldogságot és hosszú életet !!

7. Nem tudom ...
... ez a két név. De tudod őket is! Azt hiszem, érted tökéletesen 😉 Mi a neve és leírása, hogy mi lesz a történelemben, hogy úgy, hogy nem én. Te tényleg megpróbál nem lehet unatkozni!

Kapcsolódó cikkek