6 vélemény Fogászati ​​1. számú Moszkva, textil, Lublin utca, 9, p

Kezdjük azzal, hogy a panoráma képet nézett a rossz oldalon, és próbálta kezelni a fogat, amelynek középpontjában a másik. Idő rájött, hogy ez nem a klinikát, és elment egy másik klinikára, ahol az összes fix! Megfordultam miatt súlyos fájdalom és közel voltak egymáshoz. Azt igazolja magát csak azért, mert nem tudta, egyenes, mert a fájdalom.

Hozzáállás a személyzet szörnyű! Nem képzett orvosok! A költségek egy fogat (nem bonyolult kezelés) jön ki, hogy mintegy 10.000 tonna. P. de az első alkalom, hogy be ár 2-szer kevesebb! Treat fog menni fogsz egy hétig, vagy akár 2 Az orvos beszélni arról, amit meg kell nézni a viselkedését a fogat, ha fáj, és így tovább. D. Ekkor fogja állítani az ideiglenes tömések (és ez nem ingyenes). Ennek eredményeként, az ár nagyon magas lesz. Értékeljük, és tiszteletben magad, időt és pénzt!

Szörnyű fogászat! Képzetlen orvosok! Egy évvel ezelőtt, kivágtam egy ciszta 3 óra! Egy év telt el, elkezdték szörnyű fájdalom, jövök nekik, és mondja meg, hogy ugyanazon a helyen a ciszta nőtt még több! Ebben az évben, ő fizetett 9000 rubel. Ez 11.000 rubelt. Már kell fizetnie!

Undorító klinikán. Jött egy fogat húzta. Nehéz volt eltávolítását. I hányt és azonnal fúrt a két és tegye ideiglenes tömések. Ez csak azért történik -, hogy húzza ki a fogat 5000, ideiglenes tömések - a 2500. Nem kell kezelni a fogak, de az orvos - Muminov Ilya Sabirovich - semmi nem kértem, és fúrt két foga, tedd ideiglenes tömések. Amikor azt mondták, hogy az állandó tömítések a klinikán 4000, elmentem egy ingyenes klinika. És ott az orvos azt mondta, hogy a fúrás és kezelésére fogak egyszerre. további ›

Kapcsolódó cikkek