4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak
Hello mindenkinek! Ma szeretném megmutatni, hogyan kell blokkolni a nem kívánt oldalak, például a gyermekek vagy egyéb okok miatt 😉

Minden azzal kezdődött, hogy az egyik ügyfél kérte, hogy blokkolja a hozzáférést bizonyos oldalak. Ő biztosan akarta I blokkolta a router, de csak abban az esetben tettem biztonságos és keressen olyan különleges program. By the way, amikor kerestem, hogyan kell blokkolni weboldalak a router, hogy az új firmware találtam ZYXEL, SkyDNS funkció, amely a fejlett funkciók, hogy betiltsák a helyek, de ez egy másik történet 🙂

Tehát menjünk érdekében:

K9 Web Protection

Azt találták, hogy a végén a program, és tetszett a legjobban. programot mínusz az, hogy nincs orosz nyelv, de van egy csomó konfigurálni nem szükséges ehhez, hogy nem áll meg. És amikor a telepítő meg kell adnia az e-mail, hogy jöjjön egy ingyenes regisztrációs kulcsot. De ismétlem, mindez ostobaság, ha megnézi a programot.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak

Annak érdekében, hogy szabad engedély kérése linkre License, adja meg e-mail és jelszó ... küldök az e-mail aktiválási kódot. By the way, ha eltávolítja a programot, majd ezt a bejegyzést kap egy levelet, amelyben értesítik az eltávolítását. Alul adja meg a jelszót, hogy belépjen a program. A legfontosabb dolog, hogy emlékezzen, hogy más módon távolítják el a programot, és nem megy bele! Telepítése után keres Blue Coat K9 Web Protection és fuss. A megnyíló ablakban válassza ki a beállítási szabni, ahogy a bal ravaszt, látogató statisztika.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak

Egy ablak jelenik meg a jelszót. Írja be a jelszót, amit használt a telepítés során.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak

Következő elmentem a pont blokkolására alkalmas telek.

InternetCensor

Ez a program ajánlott, hallottam még az elnök! De valami azt blokkolt nekem egy csomó felesleges, ebben tőle, nem voltam hajlandó. Amikor telepíti be az e-mail és jelszó, meg kell emlékezni!

A telepítés után fut, és adja meg a jelszót.

A beállítások ablak, amelyben minden teljesen világos.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak
Itt engedélyezheti le a programot, hozzáadjuk a megengedett és tiltott területek és betiltani szórakoztató helyek. Itt töltheti le a hivatalos weboldalon.

bármilyen Weblock

Program olyan egyszerű, hogy tetszett a legjobban, kivéve egy nagy DE!

Halkan törölte azt! És ennek megfelelően a jelentését elveszett. Vegye ki és lusta, ahol akar. Ezzel én nem szeretem. És ő dolgozik a hosts fájlt, ami szintén nagyon egyszerű, lehet szerkeszteni.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak
Ebben a programban, nincs semmi bonyolult lökést adni (add), és a helyszínen, hogy be kellene tiltani. És akkor itt van a beállításokat a kapcsolati példa.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak
Ennyi van még hátra, hogy nyomja meg alkalmazni váltó, és élvezze az eredményt.

Őrülten internetes védelméről

Ez a program egyszerűbb, mint bármely más, csak akkor működik a hosts fájlt, adja meg a helyszínen, és kattintson zár, ennyi az egész.

4. A legjobb és szabad szoftver blokkolja oldalak

Kapcsolódó cikkek