17 ház az 1., 4. és 5. városrészek átalakítása ebben az évben, Zelenograd,

A ház 433 (az előtérben). Infoportal fotóarchívum

Szerint a prefektus, előzetes műszaki ellenőrzés ezen 17 ház kiégett alárendelt prefektúra öt kerületre „ZHILISCHNIK” és „Autópályák ZelAO”. Ezek a költségvetési intézmények kívánnak roll up, hogy részt vegyenek az elektronikus árverés versenyezni az állam szerződést végezhet javításokat egy par magáncégek. Korábban az alapszabályában Zelenograd SBD változások történtek annak érdekében, hogy vegyenek részt a kereskedelmi tevékenységek területén Nagyjavítási lakóépületek.

Az emberek az elmúlt évben már alapos. javítás több épületből az 5. kerületben (518, 519, stb)
Egy rémálom volt, és horror! Munkavállalók - munkavállalók Donyec-medencében és Közép-Ázsiában, sokan az építési semmi köze nem volt.
Abyss pénzt lopott. A becslés rakták vízszigetelő erkélyek - nem sok erkélyek, így még mindig nem fejeződött be szóló lapban. Elszámolás az öreg let I \ mi lebukott. A költség - csere ajtók a WC-ben - nem (legalábbis Cr, a lakásban, ahol én vagyok.).
Üvegezett erkélyek - szörnyű horror! A lakás sötét volt, mint a fogva tartás egység, mert felemelte az erkélyén 40 cm-rel a régi szinten menteni.
Panaszkodott, írtam leveleket, és vezetője a tanács és a prefektúra és Zhilinspektsiyu. Minden ugyanabban az időben, minden énekelte, nem érte semmit!
Azt írta, hogy a hiányosságok megszüntetése állítólagos amikor köt új szerződést az új szakmák. Ugyanazzal a cég szerződést állítólag megszűnik. A pénzt osztott, hit a kezét -, és mindenki boldog, kivéve a lakosok. Bűnözők.

Munkavállalók - munkavállalók Donyec-medencében és Közép-Ázsia


Nos, most minden más lesz: a helyi vízvezeték GBU „Zhilischnik”, legtöbbjük prominens szakemberek (elsősorban a visszaélés erős ital) ilyen javítások otgrohali hogy fog esni egy ájulást a soha nem látott minőségű. Készülj.

Szergej Lazarev, Jeanne Bichevskaya "Fixiki játszanak a cirkusz", Marat Bashar, Vladimir Steklov, Alexander Malinin, Alexei Chadov Ágnes Ditkovskite "Silva", "Rondo" Volzhsky kórus

Ének- és Táncegyüttes Don kozák Alice Grebenshchikov "Attic történelem" Albina Dzhanabaeva Daniel Spivakovsky Szergej Shakur, J.Seven «A brémai muzsikusok”

Mivel a vonatok készek téli

Karpov betanítás

cég News

Revival - Autószerviz fiatal

Mindig álmodott egy személyi szakács és táplálkozás?

infographics

Hogy van a 400 ezer útvonalak

Hogyan szállítható háziállatok és sporteszközök a regionális buszok

„Képviselők át kell hidalni, és ők - fal”

Albina Dzhanabaeva: „Ez ad nekem az öröm, az élet maga”