150 dolcsi - és az árfolyam a zsebedben!

A tudósítója „Komsomolskaya Pravda” talált ki, és hogyan Moszkva segíti a diákok megtanulják gondatlan

Fotó: Sites, ahol a kereskedelem kursoviki és oklevelek - a gát.

Én „zöld” a nyilvántartó könyv?

Furcsa diák tudja, hogyan kell elszámolni a két fiók tesztek, vizsgák, lejáratú papírok. Ez lehet jobb az egyetemen, hogy megtalálja a prompt-egyetemi hallgató. A módszer a „barátság” velük egyszerű, mint egy rendelést elbocsátás. Elmondta neki - „zöld”. Ő majd - zachetku, csillogó „jó” és „kiváló”.

De ez a módszer nem mindig működik: lehetséges, hogy fut egy őszinte és a tanár. Van egy másik lehetőség, ha azt szeretné, hogy adja át kitűnő tanuló középiskolás, valamint a tanulmányok nem törzs. Különösen, ha a pénz ott van.

Kursovik - három nap alatt!

Saját diáktársa, egy lelkes sportember Kostya, az egyetem egy ritka, de sikerül, hogy lezárja a munkamenetet előre.

- És én nem kapok minden elrontottam a kifejezés papír, - motyogta sportoló. - Megrendelés tájékozott emberek. Három napig elrontott!

„Kivonatok, természetesen, oklevelek érdekében, - mondja hívogatóan főoldalon. - A munkánk alapja - a szakértelmét és szakmai egyszer. "

Rohantam Puskin, ahol a „Center for Student Research”, gyorsabb, mint a dátumot. És képviseli az irodát high-tech stílusban végtelen sora LCD monitorok. Több száz ember visel szemüveget tele hegyek könyvek, éjjel-nappal, szünet nélkül az alvás és a vacsora, firkált tanfolyam, oklevelek, esszék, teszt.

Az ajtó a megjelölés „5B” sorakoznak.

- Ez egy csomó kívánó? - Megkérdeztem a szomszédos „Center. „Utazási iroda.

- Ez nem elég - mellékesen motyogta kopaszodó. - Előfordul, hogy nincs hely, hogy menjen! Ez tényleg ezek a diákok - nem akar tanulni!

Nos, miért nem akar? Miután!

Photo: A „Center. „Azt is adott nyugtát itt.

Kapcsolja be az összes nem felszívódó. Disznó visít „Hurrá! Szabadság! „És egy köteget a kezében az utcán felbukkanó két fiú.

- Szerencsés! Ők valószínűleg mindent írt - sajnos irigyeltem.

A nyitott ajtón át láttam, hogy lenyűgöző barna súlyosan ostorozza titkár Marina, rendelés.

- Amit küldött - a teljes szemetet. - A fiatal férfi megy sírni. - Van egy hét - védelmi! Holnap repülök Moszkva! Ahhoz, hogy három nap volt ez! És még a „Katrina” write (név hurrikán sújtotta az Egyesült Államok - a szerk ...).

- Minden tettünk - a lány szelíden egyetértett.

Felár sürgősség

- Minden munkatársunk „do” otthon - szemem látta a problémát, számolt be a lány. - A munka e-mailben küldeni.

- Lehetséges, hogy beszél a tanár, aki levelet lejáratú papírok nekem? - Nem megbékélt. - Van egy csomó követelményeknek. Attól tartok, nem értem!

- Ez lehetetlen! Titoktartási - a fő szabály. Mi nem nyilvánosságra semmilyen információt alkalmazottai vagy az ügyfeleket - csattant fel.

Tíz perc múlva diktálja agilis Marina követelmények: így kell kinéznie a munka során álmaim.

- És írsz három napig?

- Csak öt, már az összes kéz a fedélzeten. Session, tudod! - egy szimpatikus hang alkalmazottja. - A sürgősség kell fizetnie! Összesen - négyezerötszáz rubelt.

Fotó: - Micsoda képtelenség akkor vparivat rám? Én magam, és ez a legjobb, hogy írjon!

- Egy ilyen lejáratú papírok még mindig van, hogy kapcsolja ki a rendelést az intézet! - sóhajtottam. - Mi lesz átírni magát!

Idő elveszett. Volt legtöbb éjszakát lapáttal az összes munkát.

Ui Pénzt rossz munka „Center. „Én nem tért vissza.

Lesz legalább egy orvos, ha van pénz

Most itt van a dolog beleesett az üzleti pályán: szilárd, hűvös oldalon tervező irodák szerződésekkel és a bevételek. Hát még ha lesz levelet távon a jövőben az újságíró vagy a szálloda igazgatója. De itt „hogy segítsen tanulni”, és a jövőben az orvosok a tanárok. Szeretné, hogy kezelni az orvos, átadta a tanárok néven idegenek tanfolyam anatómia?

És a legérdekesebb: vonzza az ilyen „központok az igazságszolgáltatás. „Mint azt nem, hogy - a jogi felelősséget a hamisítás dolgozat és természetesen nem tudjuk befogadni.

lásd még

Ebben az évben részt venni All-Russian földrajzi diktált, és az első alkalommal lesz lakói Európa, Ázsia és Dél-Amerika

Oroszország nyerte meg a bajnokságot a szakmai ismeretek WorldSkills

Csapatunk volt a legjobb a világon ékszer üzlet, IT-megoldások és webfejlesztés

Anyja 13 fogadott gyermekek Tatiana Shkurova: „Meg kell törekednie, hogy a gyermek ragyogott, mint egy csillag”

Oktatási Minisztérium sugárzott előadás egyetemeken, „VKontakte”

Online szemináriumok felvétel elérhető lesz az osztály oldal

A iskoláslány Szentpétervárról lett a legjobb a kategóriában a grafikai tervezés, a nemzetközi versenyeken az EAE

Daria Fradkin készül erre az eseményre minden nyári vakáció

A résztvevők képesek lesznek, hogy teszteljék tudásukat a kultúrák és nemzetiségek hazánk a Nagy néprajzi diktálás

MBA képzés az interneten: egy online program megváltoztatja az életünket

Ha szeretné megtudni, hogyan lehet egy diploma vagy MBA fokozatot, a üzletfejlesztési igazgatója az oktatási internetes platform coursera Nikhil Sinha

Az iskolák bevezetni a kötelező interjú kilencedik osztályosok

Így fog kinézni a szóbeli vizsgarész az orosz nyelv

Orosz egyetemeken megereszkedett a nemzetközi rangsorban QS

Összeállított listát legösszetettebb specialitások felvételi

Kitüntetések ment közgazdaságtan és az orvostudomány

Az első helyen volt az MGIMO

Ki és hogyan lehet megölni a suliban?

Utószó a vitát a testnevelési órán és az áldozatait

Globális képzés: hogyan vehet részt a programban

Mi magyarázza, hogyan kell bejutni a program „Global Education”

VKontakte - melegágya a kitüntetéssel

Ne rohanjon, hogy kiutasítja a gyermek a szociális hálózatok, a kutatók szerint az Institute of Education Higher School of Economics

Mail.Ru Group tart „Day of IT-tudás” az iskolákban

Elmondjuk, hogyan lehet eljutni az iskolába, és hogy kinek hasznos lesz

Az általános iskolában, nem lesz sakk órák

Az Oktatási Minisztérium azt tervezi, hogy adjunk egy leckét hetente

Öt társasjátékok, amely helyettesítheti a tankönyvek

Ahhoz, hogy a pénzzel, hogy beszél egy idegen nyelvet, vagy a jogot, hogy építsenek egy kapcsolatot az emberekkel, az elég. chips és a kocka

Minden harmadik „olimpiadnik”, hogy képes átadni a vizsga tárgyát

Ebben az esetben, a győztesek a tanulmányi versenyeken már 13-szor nagyobb, mint volt a Szovjetunióban

Az elmúlt évben 211 diák halt meg a testnevelési órák

Ezek a számok vezettek az Oktatási Minisztérium

Tanár Krasznojarszk Lyceum játszotta a képek „Game of Thrones”

Fizichka lett anyja Dragons. és számítástechnika - Assassins of Kings [fénykép]

Az Állami Kreml Palota foglalta össze a versenyt az ország tanárok

Tanár, Ilya Demakov: én kabalája a verseny szelfi diákokkal

Az abszolút győztes a verseny lett a történész a 116 gimnáziumok Szentpéterváron

Miért edzők ordibál gyerekek

A cikkíró, anya két lánya sportolók, mondja brutális módon, és nem a gyermekek tapasztalatait a szülők, akik készek arra, hogy növekszik még bajnokok a kevésbé képes utódok

Mi vezetett reformok orosz oktatás

Hol van mchishsya „Gyors”, a gyermek jogai?

Swing jobb szeret minden második szülő ma, nem veszik észre, hogy mögötte

Kapcsolódó cikkek