101 A kérdés a szolárium, fórum

Imádok napozni. Ismert káros stb de a nyáron nem tudom megtagadni magam az öröm (tejszínnel, természetesen). Így - a megszokott szélességi, de nem a déli, csak érzem, energizáló - jobb a bőr egészségét, hangulat. Én csak élvezni. Őseink évszázadokon meztelenül sétált alatt napsugárzás és semmit, éltek eddig. A télikert volt egyszer az életben aránya 10-12 látogatók. Megerőszakolta undorító sárgás színű, pohnuschy ózon, amelyet mosunk le az első mosás, és egy csomó mol és piros foltok. Fu. Több mint a pénz. Soryary egyébként ez egy jó, lámpák - új.

Szolárium sokkal hasznosabb a napozás, mert a szoláriumban a káros része a napsugárzás nem létezik. Két napozást a szolárium, én az utóbbit választják. Minden barátok, akik szeretik a tűz a nap, majd szenvednek a száraz bőr, szeplők és hasonlók. És én vagyok a tengerparton az árnyékban hazugság. Jobb, mint 5 perc a szoláriumban. Cser és sima bőr minden rendben van. A lényeg, hogy ne mentse, és válassza ki a megfelelő új szolárium és egy krém szolárium. Ügyeljen arra, hogy napozni szemüveg és sapka (hogy ne elrontani a haj)

borogatást olyasmi, mint egy borogatást

Mi a helyzet mol? Ha az arcomra és a test jó néhány lehetséges szolárium menni?

Mivel mol napozás nem ajánlott, de van egy barátja minden mol előtt szolárium kenetet különleges Stick igen magas fokú védelmet és minden rendben van. Azt mondja, hogy ő ette meg Stick egy pontot a bőr szállít, miután a Sun ezen a helyen lesz egy fehér kör (ez a fajta hatékonyságának ellenőrzése a bot :))

Itt is, mint mindig - a maga előnye és hátránya. Az ellátások - mint például antidepresszáns hatású szürke és latyakos téli. Azt hiszem, akkor csak azt kell tudni, hogy az intézkedés, és azt gondolni, egy fej. És én perd újév elment egy szolárium, ami egy kicsit a bőrt aranyozás. Tehát a szolárium egy új és erős, milyen nagy betűkkel a bejáratnál, hogy a szalon meg van írva. És adminitstrator rögtön azt mondta, hogy 10 vagy akár 8 perc az én tisztességes bőr sokat, elég 6. várakozólistában körülbelül 10 percig kiderül néni - piros, mint egy leforrázott forró vízzel. Megkérdeztem tőle -, ahogy kellett volna sunbathed hogy egy ilyen termék. És ő - nos, 17 perc Képzeld el, milyen lehetett menni egy hét sem, hogy az egyik oldalon, és NG teljesítené rongyos bőr slezshey (.). horror, hogyan lehet védekezni nem

nagyon káros. miatt a szolárium emlő fibroadenoma nőtt, eltávolítottuk múlt tavasszal a működési módszerrel. az én akkori '22 azokban a napokban. Több a szoláriumban nem megy - ijesztő.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek