Soha ne add fel, senki sem fél, cikk

Áttekintés a 26. fordulóban a krími Premier League bajnokságot.

Forró napok jönnek a Krímben, és velük együtt eljött az ideje a legfontosabb mérkőzések alján a ranglistán csapatok. Melegen ez volt a Szevasztopol és Kerch az események a pályán. Szimferopol álmos volt, de a cél még mindig elég a csapat. „Ruby” elhatárolódott a hatodik helyen, de a technikai győzelem a „Berkut” a következő körben, így azokat esélye, hogy jogosultak a kockázati terület. Megoldott minden lesz az utolsó két fordulóban. Hála a bizalmát a mentorok szerzett egy tökéletes forma Evgeny Kharchenko a „jaltai” és Victor Stanenko „Ocean”. Ó, igen, „Yevpatoriya” nyerte az első idegenbeli győzelmét a bajnokságot! És most részletesebben.

FC "TSK-Tavria" (Szimferopol) - FC "Rubin" (Jalta) - 1: 0

FC "TSK-Rep": Gorelik, Golaydo (Shumskiy, 88), Clement, Pogoreltsev, Buryak, Ablyametov, Petchenkin, Odyntsov, a bejövő (Yudin, 87), Plato, Kohl (Ibragimov, 58)

Vezetőedző - Szergej Sevcsenko.

FC "Ruby": Trukhov Fedotov, Davidchuk, Shestakov Kulyashou, Novikov, Belik (Zhigulin 83) Yarovenko (Raimov, 60) Morev (Korzhinskii 71) Tatarintcev, Brovkin.

Vezetőedző - Zhigulin Spartak.

Figyelmeztetés: Brovkin, 90.

Bíró - Bohnyak Roman (Szevasztopol).

A látogatás első bajnok ajándékozott Jalta „Ruby”, ami tavasszal a recesszió és a rossz eredmények, annak minden következményével együtt. Már derengett még a play-off a „gárdista” (valószínűleg túl nagy szakadék „Krymteplica”, amely az első helyen az Open Championship Krím). Azonban úgy tűnt, hogy ez a játék az esélye a csapat Spartak Zhigulina azóta nem várható transzcendentális vágy motiválatlan ellenfél.

A mérkőzés kezdődött villám támadások Szimferopol, amely már a 4 percben nyitotta meg a pontszámot. Re-dolgozott egy csomó Odintsov Kohl. Evgeny kiváló fej elejtette a labdát mozogni, Nikita. ami kijött „egy az egyben” Cyril Truhovym és világosan sújtotta a kapus - 1: 0! Tizenötödik NikityKolyaeva labdát a bajnokságot! Valószínű, hogy a csatár „TSK-márka” a bajnok kap érmet és a cím a gólkirály, de ne fuss, megelőzve a motort. A „Ruby” feltárta hatalmas gondok vannak a védelmi és a végén az első felében a játék a házigazdák kellett több gólt a 3-4, de foglalta össze a végrehajtás. Aztán felderült egy kicsit látogatást. Különösen azután, hogy egy elegáns rúgás Evgeny Fedotov szabadrúgása beleesett a keresztléc és a labda szinte visszapattant a cél, de a szerencse oldalán „tavriytsev”. A házigazdák a közepén az első felében szilárdan elhatározta, hogy játszani tartásban. Nem „bajnoki játék” nem volt a láthatáron. Által érintett távollétében vezetője Anton Monakhov csapat. aki pontosan volna harcolt még ez a meccs előtt a végső sípszó.

Szomorúság és bánat. Ezeket a szavakat leírni az egész találkozón, nem számítva az első 25 percben. És nincs semmi hozzá.

Azt kell csak hozzá, hogy Dmitri Brovkin Vladimir Kuleshov. ejtik hitters „Rubin” játszott az egész mérkőzés a középpályán, a helyzet opornika és a bal középpályán volt. A kísérlet nem sikerült, hogy enyhén szólva.

FC "FC SKChF Szevasztopol Szevasztopol" - FC "Yevpatoriya" - 1: 3

FC "FC SKChF Szevasztopol Sebastopol": Naumenko Stepanov, Guyganov, Chelyadnik (Meilakh, 83), Solovich, Serhiy ferenchak, Oleksandr Zhabokrytskyy, Gevlich (Mironenko 85) Pleshakov, Prokopenko Borscs (Medvyedenko, 60).

Vezetőedző - Oleg Leszczynski.

FC "Yevpatoriya": Trockij, Z. Alijev Reznikov, Popovic, Matvienko, Voitenko, darabka AVTA (Orekhov, 76), Khomich (Sginuhin, 72), Eyupov (S. Miller 62) Kharchenko (Zene, 88).

Vezetőedző - Vjacseszlav Belyaev.

Célok: Oleksandr Zhabokrytskyy, 28 - Kharchenko, 35, 61, sörtecsomó 89.

Figyelmeztetés: Mironenko 90 + 2 - Matvienko, 55.

Bíró - Dovbnya Roman (Szimferopol).

Cím E felülvizsgálat különösen érvényes a „Jalta”. Végtére is, mielőtt ezt a mérkőzést a csapat nem volt egy győzelem az úton, és a „FC SKChF Szevasztopol Szevasztopol”, mégis, és úgy döntött, minden kérdést a bajnokságban, de ez egy félelmetes erő nélkül is a fő játékos Andriy Kiva és Denis Shevchuk. aki kimaradt a meccs miatt felfüggesztését. Motiváció, kemény munka és egy nagy vágy - a siker kulcsa Vjacseszlav Belyaev csapata ezen a meccsen.

Lépések a mérkőzés késedelem nélkül a csapat nagyon jól ismeri egymást, és „FC SKChF Szevasztopol Szevasztopol” még soha nem vesztett pontok ellen „Jalta” a jelenlegi bajnokságban. A házigazdák kezdtek a veszélyes támadások, de Jurij Pleshakov. megjelenése után „egy az egy” túl sokáig próbálta a labdát, és jött a mentő, hogy segítsen a védők Nazim Eyupov sikerült elhárítani a fenyegetés kapuikat.

Csapat jó lépés a támadás, és voltak pillanatok, néhány, és mások, de a házigazdák szerzett. 28. perc: Alexander tapasztalt Oleksandr Zhabokrytskyy van a labda a rossz vonal, két lépést, és hűvös csapás sújtotta a jobb sarokban a cél Vitali Trockij - 1: 0. Kapus vendégek ebben az epizódban tehetetlen volt, hogy segítse a csapatot, így jó hit Alexander. Azonban kevesebb, mint tíz perc, a pontszám kiegyenlített. Baklövést készül kapitány a „tengerészek” Andrei Stepanov. aki meg akarta adni a labdát, hogy a kapust Sergey Naumenko. ehelyett azt kigördült során Dmitrij foszlányait. Dmitrij nem újra feltalálni a kereket, és csak lövés Evgeny Kharchenko. amely lyukasztott egy üres háló - 1: 1. „Evpatoria” hajtott előre rajongó, aki jött egy lenyűgöző mennyiségű Yevpatoriya és szenvedélyesen támogatta a csapatot az egész meccs. Pillanatok voltak Nicholas Khomich. Vadim Avtaeva. de az eredmény nem változott, míg a végén a felét.

61 perc elteltével a standard terhelés a „Jalta”. Dmitri Matviyenko küldött egy szöglet Dmitry Reznikov. aki dobta a labdát Evgeny Kharchenko - pontos fejese, és kimegy, már a vendégek - 1: 2! Eugene teszi kettős a második mérkőzés a sorban, és a kombináció egy cél jött szinte azonos labdát, ami már kalapált a cél Kerch „Ocean” egy héttel ezelőtt, az egyetlen különbség az, hogy az utolsó mérkőzés Eugene zárt átadása Reznikov lábát.

A tulajdonosok nem fognak játszani az első alkalommal hazai földön és „repült” összehasonlítani az eredményt. De nem, hogy azok megelőzik a nagy akció Vitaly Trockij. aki harcolt ki egy pár a legnehezebb stroke vagy annak hiánya végső csapást vagy az illetékes akciók Yevpatoriya falán. És a 89. percben Dmitrij Klochko fogadott egy adást az Alexander Sginuhina. Jó verte Naumenko és véget vessen ennek a mérkőzés - 1: 3!

A leállás ideje, a mérkőzés volt, valójában egy pár veszélyes pillanatokban a kapunál riválisok. Dmitry Matvienko tökéletesen kivitelezett szabadrúgás, de Sergey Naumenko nem játszott rosszabbul, és húzta a labdát alá tekert. Vitaly Trockij biztosítani védők, és egy ragyogó City Airport megnyomása után a házigazdák. És a legvégén a találkozó, a vezető bíró a mérkőzés római Dovbnya. aki egy jó meccs, helyesen megjelölt szabadrúgást veszélyes játék a dobozban „Jalta”, de itt a tulajdonosok nem tudtak játszani egy jó szabvány.

Ennek eredményeként, a jól megérdemelt győzelem osztályokon Vjacseszlav Belyaev. aki töltötte az egész mérkőzés a lábán, és érzelmileg nagyon reagálnak minden műveletet a játékosok. Az edző töltött nem kevesebb erő, mint a játékosok, nem kétséges. Az illetékes csere nagy játék tervet, és „Yevpatoriya” nyerte az első idegenbeli győzelmét a bajnokságot!

FC "Ocean" (Kerch) - FC "Bakhchisaray" - 3: 2

Vezetőedző - Sergey Esin.

FC "Bahchisaray": Bibchenko, Kozhemiakin, Colesnic (Aleksandrov, 46), Sitnikov (Mamutov C 84) Pant (Muratov, 60) Skvortcov, Miller I. Kuz'menko, Dudov, Bobal, Osman.

Vezetőedző - Alexey Grachev.

Célok: Shcherbak, 20, Stanenko, 28, 70 - Dudov, 32, Osman, 69.

Lapjai: Smirnov, 11, Artyomenko, 84, Gogikhaishvili B. 87 - C 88 Mamutov.

Játékvezető - Jurij Volkov (Szimferopol).

A túra zárva a mérkőzés Kerch, ahol érkezett „Bakhchisaray”, ami egyértelműen nem a tulajdonos ígért könnyű életet. Amint azt a meccset, mi történt, de még mindig osztályokon Sergey Esin ebben a harcban, a győzelem fontosabb volt neki, és nehezen, de készült.

Fejfájás mentorok hozzá a kulcsot védők, akik a mérkőzés előtt „a kártyákat”, és különösen edző tulajdonosok - a jobb híján Stanislav Khan csapat asszisztens.

A szünet után a „Bakhchisaray” módszeresen lendületet, ő nagyon aktív Redvan Osmanov. amelyek egy pár pillanatig gólt. Ez Redvan 70 perc, a fejléc az ősszel hibázott egyenlő - 2: 2! A legszomorúbb dolog csapat Alexey Grachev, hogy „Ocean” vnovb kijött előre a következő támadás! Igen, nem volt ideje, hogy a középről, mint azonnal folytatta a támadást. Artyom Shcherbak telt el a központ, és adott egy kiváló átutalással Anton titkos. azaz a jobb szélről, hogy Victor Stanenko. és az utóbbi egy finom sztrájk nyolc méter fejét küldte a labdát növelte előnyét ejtőernyővel túlsó felső sarkában a cél - 3 (!): 2! Határozottan, kerek labda. Ami a szépséget, és az értéke a csapatnak.

Miután egy gól a nagyon érdekes dolog történt.

„Ocean” nyert nagy győzelmet, és a „Bakhchisarai” kezd tántorog a harmadik helyre, mert a „Jalta” mindössze négy ponttal kevesebb, és több ellenfél játszik egymással a következő körben.

A helyzet eszkalálódott, hogy a határ az alján. „Ruby” jelentősen elmarad a versenytársak, de a következő körben Yaltintsy hozzá három pontot a „Golden Eagle”, akik ebben a körben van Feodosiában „Kafa,” hogy világos, hogy semmi sem egyértelmű, még! Minden harcolni az utolsó két fordulóban!