Miért „Spartacus” ötödik

Miután a 12. fordulóban az orosz bajnokságot volt olyan helyzet, amelyben csak három csapat a ranglistán, 20 pontot kapcsolva. A főváros „Spartacus” és a „Dynamo” és Samara „Wings of a szovjetek” nyertek hat győzelem, két döntetlen és négy proigrali.Bolshinstvo média, mint a helyszínen az orosz labdarúgó Premier League, saját bajnokság táblázatok a „Spartacus”, amely a legjobb három csapat gólkülönbség és a célok is elismerte, a harmadik helyen. De ez nem igaz? Ha tiszteljük a levelet a törvény, ez nem.

- A legtöbb győzelem az összes mérkőzést;
- eredményei szerint a játékok egymással (a pontok száma, a szám a győzelem, a különbség lőtt és kihagyott célokat, a célok száma, a gólok száma egy idegen területen);
- a legjobb a különbség gólok és MECCSEK minden mérkőzést;
- A legnagyobb gólok száma minden mérkőzést;
- A legnagyobb gólok száma a külföldi területeken minden mérkőzést.

Az első pont vitatott helyzet nem teszi lehetővé - a három csapat nyerte a pillanatban hat győzelmet. De a második választ a kérdésre, hogy ki legyen a harmadik. Moszkva „Dynamo” a hatodik körben fölénye Kihordott natív falak „Wings Útmutatás” (0: 1), és a hét múlva változott „Spartak” (2: 0). Egymással piros, fehér és Samartsev még nem találkoztunk.

Így a „Dynamo” és a „Wings” alapján a személyes találkozók a három pontot, egy győzelem a különbség lőtt és kihagyott, „1”. De Andrei Kobelev csapat gólt több, mint a kórtermek Leonid Slutsky. „Spartak” a személyes találkozók hivatkozva a harmadik helyen csapat gólt nem pont.

Így szabályoknak megfelelően, a harmadik helyen a ranglistán Moszkva „Dynamo” kell most mögött helyezkedik el neki, hogy kövesse a „Wings of a szovjetek” és a „Spartacus”, annak ellenére, hogy lenyűgöző gólkülönbség és gólok (20-11), arra kényszerül, hogy a következő csak néhány hét, hogy rendezze az ötödik helyért.

Abban a pillanatban, hogy a helyek elosztása nem igazán számít. De a végén a szezon ára pontot kapott a teljes idejű csaták lesz sokkal magasabb. Miután az utolsó harmadik helyet a bajnokságban lehetővé teszi a csapatot, hogy végre a Bajnokok Ligájában, míg a negyedik és az ötödik - a kevésbé tekintélyes és jövedelmező Európa Liga.