83. Abban a pillanatban, kész vagyok (a), hogy bármit, amit tudni (a) mennyire szeretlek -

83
Abban a pillanatban, kész vagyok (a), hogy bármit, amit tudni (a) mennyire szeretlek

Ha kellemetlen vitája Ön és partnere a közepén, nem egy jó ötlet, hogy mutassa meg a kártyát, abban a reményben, hogy ő csodával határos módon vezetni, hogy egy boldog megbékélés. Még ha tudja, hogy a partner szeret, azt teszi, akkor nem könnyebb, mert akkor nyilvánvalóan egyetértek holnap este együtt megy a kiállítás a barátod, és most nem csak emlékszik a megállapodás, azt még nem mutatja a legkisebb vágy, hogy menjen ott.

- Azt mondtam, jól, Elaine kezdett kiállítani munkáját, - a lelkesedés kicsapódik a partner - de soha nem mondtam, hogy szeretnék menni a kiállítás megnyitása. Nem bírom a szertartás mellett, ő a barátod. Látom a munkát a jövő héten.

- Nem, - mondja - azt mondta, hogy valahogy nézni, hogy képeket, és meg akart. így ez mindenképpen holnap este ...

És mind a ketten egy zsákutca: úgy gondolja, hogy szeretne egy kicsit, és a partnered azt hiszi, hogy a túl nagy kérés.

És hirtelen a partnere elhagyja a termet, és jön vissza ezzel a kártyával a kezében. Ez azt mutatja, hogy ez nem az Ön számára, hogy kuss, hanem azért, mert azt akarja mondani, hogy „tudom, hogy ideges ... Bármi is az ok, én a saját véleménye ebben a kérdésben ... És ez az, ami igazán számít, az a közelség között velünk ... Kérem, ne hagyja, hogy a szeretet erősebb, mint bármely adódó feszültség köztünk. "

Ez a kártya nem az a célja, hogy egy szerelmi vallomás a partner számára. Úgy tervezték, hogy töltse ki a kapcsolat jó lesz, hogy emlékeztessem önöket, hogy annak ellenére, hogy minden bajok, akkor kijönnek tökéletesen, és a különbség közted - ez csak a különbség, de nem tragédia ...

Akkor továbbra is mérges valami miatt, amit dühös, de vegye figyelembe, hogy már nem lesz dühös.