5 Értékelés Mandarin Remarque meg Vladimir G, Csajkovszkij utca, 21

Bred arány! Azt mondják, én vagyok a fogorvos, és akkor is csak azok, akik diplomát az orvosi egyetemet, egy technikus, nincs egy magasabb mézet. oktatás! Az egészséges fogak mutatják - mondjuk el kell távolítani! És én semmilyen felelősséget nem vállal! Te, azt hiszem, vet műfogsor forma (az oktatás) van szükség, és te itt „káros” tanácsot megosztani. Persze, most már nagyon kevés jó orvosok, de ott csak arra vár, balekok egyenesen!

Válás befejeződött, akkor jön gyógyítani fog, és ők tenyésztették, hogy átszervezi az egész száját! Olyan mértékben, hogy azt mondják nektek, hadd erősíti a fogakat, míg mások eltávolítjuk, majd tegye a mesterséges, amit a tulajdonosa. Csak horror veszi az ezeket az állítólagos orvosok.

Én csak ragadtatva Spitsyna orvos, aki dolgozik a fogászati ​​klinika mandarin. Azt írja üregek bennük. Seal helyezni úgy, hogy ez egyáltalán nem látható. És nem zavarja sehol. Hogy őszinte legyek, az utóbbi időben ez volt 10 évvel ezelőtt eljárás, ezért nem tudom, hogy az ilyen anyagok most, vagy hogy a jó orvos. Mégis, sok köszönet a kényelem és a gondozás. Jó minőségű a kezelés és a kapcsolat saját rentgenkabinetom. Most megyek keresztül kezelés ezen a klinikán. Szeretném kifejezni. további ›

Kapcsolódó cikkek