5. A legszokatlanabb módon, hogy segített a fogyásban, hatékony fogyás

Nick Nilsson. 1. rész.

Mivel a „normál” gyakran semmi sem fog elérni! Próbáld meg elképzelni azokat a „szélsőséges” módszerek, hogy én megpróbáltam két évtizede a képzés, hogy elbúcsúzzon a zsír, izomra és nagyobb erőt.

5. A legszokatlanabb módon, hogy segített a fogyásban, hatékony fogyás
Szeretem nagyon különbözően, mint a legtöbb ember. Ha a hagyományos bölcsesség azt mondja: „Annak érdekében, hogy a legjobb eredményeket, dolgozik minden testrészt egyszer egy héten”, rögtön elkezd csoda, „Mi történik, ha a vonat minden nap?”

És azt kell mondanom, hogy ez a megközelítés lehetővé tette számomra, hogy néhány meglepő felfedezést, hogyan testünk ... ez zsírt éget, növeli az izomtömeget és az erőt halmoz!

De ugyanakkor, ha gyorsan meg akarja változtatni a tested keresztül gyakorolja, meg kell kezdeni az alapokat. Lehetetlen, hogy kb ... még módszerek használatával fogok mutatni neked! Ha nem feküdt alapköve (mint például a megfelelő diéta és a testmozgás program), még a leghűségesebb „trükköket” nem segít.

Tehát a célja ennek a cikknek -, hogy segítsen alaposan megértsék az alapja és nem helyettesíti őket valami.

És én vagyok az első dolog, amit szeretnék mondani ... néha én módszerek alapja a logika, néha - a tudományos kutatás, olvastam, és megpróbálta majd átültetni a gyakorlatba, és néha - hogy csak néhány extravagáns ötlet, hogy én akartam ellenőrizni !

Ne félj kipróbálni az egészet magam, az én tapasztalatom szerint, egy részük kiderült, hogy több, és néhány kevésbé hatékony, és megosztani veletek a véleményem és a tapasztalat.

Ez az én problémám ...

1.SZHIGAEM FAT: merítés hideg vízben

Az alapötlet ennek a technikának a következő: megmártózhatnak a hideg víz, és várjon, amíg a test hőmérséklete lecsökken annyira, hogy elkezd reszketni. „Fuel” egy ilyen hideg lesz, szinte teljesen zsír, különösen a barna zsírszövet (ő aktívabban részt a csere anyagok, hanem a zsírréteget, amely megadja a kóros elhízás, az úgynevezett fehér zsír)

Emellett a hormonok okozta expozíció hideg víz, vezethet magasabb az anyagcsere-folyamatok.

Az ötlet merítés hideg vízben, rábukkantam az egyik kérdés a magazin szentelt fitness: Érdekes, hogy tanulmányozza, tedd alapítása, és elhatároztam, hogy kipróbálom!

Egy hónapon belül, heti három alkalommal én töltötte be a kád hideg vízzel, és ment bele - elkezdtem reszketni. Mellesleg, amikor beszélni a hideg víz, értem pontosan, hogy: a víz legyen legalábbis nem a jég, de lényegében a testhőmérséklet alatti - körülbelül 18 ° C-on

Azt kell mondani, hogy valóban megértsék, amit tett, tele hideg vízzel, ha talál magának előtt egy fürdőszoba, amelyben meg kell adnia! Tehát, ha megy be abba, elmerül a vízben akár a nyakát, és töltsön jól körülbelül 20 percig. Rázza elkezdi nagyon gyorsan!

Persze, hogy győződjön meg arról, hogy ez nem volt jele a kihűlés - hipotermia nem kell! Ha a légzés egyre gyakoribbá válik, vagy ha nem tudja szorítani a hüvelyk- és mutatóujja közé, azonnal kap ki a fürdő, és hogy a meleg zuhany, hogy kap egy jó bemelegítés.

Ezzel a technikával, észrevettem némi eredményt, néhány felülmúlja azokat, hogy képes voltam elérni szabványos zsírégető program. Bár a különbség nem nagy, de biztosan érezte. Ha azt szeretnénk, hogy zsírt éget fekvő, ez talán az egyetlen módja annak, hogy csináld!

Sőt, a hideg víz a meglepő vizelethajtó hatása van: gyorsan kiürül felhalmozódott a bőr alatti szövetek folyadék. Szerintem (de ez csak az én elméletem), ami egy másik élettartam mechanizmus: amikor a testünk elkezd gyorsan veszít hőt (történetesen hideg vízben), akkor azonnal megpróbálja letiltani a fő hővezető (és ez a víz). Azt is megjegyezte jelentős növekedés az izomtónus, amint kijön a hideg víz.

Ez lehet egy jó módszer, és ha makacs zsírlerakódás, amelyen szeretne megszabadulni, ha nem hajlandó költeni 20-30 percig a hideg fürdőt hetente háromszor. Hormonkibocsátás (különösen gyakori kapcsolatban merítés hideg vízzel említett noradrenalin) az a tulajdonsága felszabadító ezek a makacs zsírsejtek.

De meg kell gondosan mérlegelnie előnyeiről és hátrányairól, hogy eldöntse, ki szeretné próbálni ezt a technikát.

És még egy előnye: beavatkozást végrehajtó rendszeresen, akkor el fogja érni a nagy ellenállás a test a hideg hatása időjárás. A tested jobb lesz képes fenntartani a belső hőmérsékletet, mert fejleszteni a képességét, hogy alkalmazkodjanak a hideg.

2. zsírt éget: mielőtt kardió edzés, öblítse ki a száját növényi olaj

Ez a technika ötvözi az elmélet és a gyakorlat a tudományos kutatás és a mindennapi edzésekre. Tanulmányok kimutatták, hogy csak a zsír a szájban (akkor is, ha nem nyeli le) felszabadulásához vezet a zsírsavak a zsírsejtek a véráramba. Ez furcsán hangzik, de ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy ha a száj kövér (pl olívaolaj vagy más növényi olaj), a test olyan jelet kap, hogy kiadja a zsír zsírsejtek a véráramba. Nyelje le az olajat nem szükséges - a szervezet úgy érzi, az ő jelenléte a szájban és reagál rá.

A sorrend a következő: veszel a szájban egy kanál olívaolaj és körülbelül egy perc alatt „tekercs” szájából, majd kiköp. Ezután azonnal az kardió edzés! Égeti a felszabadult zsírsavak. Ha azonban, öblítsük ki a száját olaj, akkor ne vegyen semmit a megsemmisítése a felszabadított zsír, akkor valószínű, hogy újra „rendezni” a zsírsejtek.

Abban az időben, amikor én próbáltam ezt a módszert, én csak egy alacsony kalóriatartalmú étrend, és észrevette INSTANT növeli az energia szintet. Ebben az időszakban voltam reggel, éhgyomorra első dolog teljesítő kardió edzés, és mint általában, nem érzem magam reggel erőemelés. De amikor elkezdtem előre képzés olaj öblítés, úgy éreztem, egy energiahullám és hisznek abban, hogy ez az eljárás hatékonyan szabadítja fel a zsírsavak és vezeti őket a véráramba.

Azonban a foglalás: nem tudom, mennyire hatékony egy ilyen stratégia a hosszú távú használatra. hogy ez vezet jelentős növekedése zsírégető? Tudjuk, hogy ezt a technikát hasznos? Mivel nem tudok mondani, az biztos. De egy jelet, hogy megnyitja a test zsírsejteket gyorsabb - ez persze jó, mert ez segít növelni az energia szintet, és megkönnyíti, hogy a zsír.

Akkor nézd meg ezeket:

  • 5. A legszokatlanabb módon, hogy segített a fogyásban, hatékony fogyás
    Amennyiben a vonat a fogyás?
  • 5. A legszokatlanabb módon, hogy segített a fogyásban, hatékony fogyás
    Mikor jobb gyakorolni - egy üres vagy teli gyomor?
  • 5. A legszokatlanabb módon, hogy segített a fogyásban, hatékony fogyás
    Overtraining is csak egy mítosz?

Kapcsolódó cikkek