333 innovatív módon megtalálni a szerelmet

-Hogyan megtalálni a szerelmet? Ez a kérdések kérdése. Hozzunk létre választ magad - írni egy történetet együtt!

Őszi eső, felhős és unalmas. Három barát gyűlt össze leánybúcsú, de a hangulat ugyanaz, mint az időjárás - sivár és örömtelen.

333 innovatív módon megtalálni a szerelmet

megtalálni a szerelmet

- Lányok, hogyan Belefáradtam, hogy egyedül. Tehát azt szeretnénk, hogy a barátok és a család férfi. Szeretném megtalálni a szerelmet - mondta Nick szomorúan. - Miután 30 hamarosan, így szeretne egy család, gyerekek. Nick felsóhajtott, és úgy tűnik, még zokogott.

- És akik azt mondják, hogy ha feleségül férj, akkor lesz a közeli és kedves emberek? És meg fogja találni a szerelem? És ha megtalálják, hogyan kell megőrizni az elkövetkező években? - Nate kérték. - Nyertem házas és gyermekei, de nincs boldogság és a szeretet. Tudod, nem vagyok fáradt ezek a harcok, minden e. Egy tapasztalt árulás, önálló gyűjtés töredékek, hogy úgy érzi, a szívem újra meg újra valami sötétebb kezdett eltűnni az esti órákban. Lányok, nem tudok menni. - Nat zokogott.

- Ne mondja barátnője. - Mariska megölelte barátnőjét. - A legtöbb nincsenek erők, fáradt. I lök - lökés és javítási kell tenni, és itt az ideje változtatni az autó, és hazajött a munkából, hogy enni, csak a számítógép mögött. Vezetési távol a számítógépet, lefeküdt a kanapéra, és nézte a TV-t. Nem egy gyerek nem kell, és nem is a család. Van gyengéden és viccek, semmi sem segít. Lányok, mi életünk végéig?

- Ó, lány, itt az ideje, hogy hagyja abba. - Nathan mondta. - Tudod mit? Ha így teszünk, ha mi vagyunk a lé kezd fájni, mindent! Írj, elment! 5-10 év átalakul nagynénik.

- Hasonlóképpen, Nat. Tennünk kell valamit! Elég nyafogás, majd, hogy milyen problémák jelenleg naklichem - támogatott barátnője Mariska.

- Mit kell tenni valamit? Mi az? Hogyan megtalálni a szerelmet? - riasztotta Nick.

- Ez a kérdések kérdése. Lányok, senki, de nekünk nem boldoggá tesz bennünket. - Nate elhatározta, hogy komolyan, de általában nem volt nő komoly és alapos, de aztán kibökte: - Lányok! Belefáradtam, hogy komoly! Értem, hogy megakadályozza, hogy boldog legyek!

- Igen, van, - beleegyezett, hogy Marisha. - Számunkra, a család és a gyermekek, és mindent. Már elfelejtette, amikor nevetve szívből.

- Pontosan! Pontosan! És mi lett boldogabb belőle? Nem! Tehát meg kell kezdeni cselekedni másképp!

- Hogy más? Hogyan? Egyetértek mindent! - Nick nem tudott várni, hogy tegyen lépéseket.

- Hogyan? ... Nem tudom még, de tudom, hogy gyorsan kell cselekednünk, és jó szórakozást!

- Pontosan! Lányok, menjünk felér 333 módja, hogy megtalálják a szeretetet. - Nate elégedett volt az ötlet, és kezét dörzsölte.

- Figyelj, lányok, és ez igaz, amit csinálunk, és ezzel mi nem működik, mint az azonos törött rekord, próbáljuk! Miután az összes 333 módja, hogy azok, amelyek feltétlenül működik! - Azt támogatta az elképzelést, Mariska.

- Igen, egy nagyon nehéz megváltoztatni az életüket. Tudom, belekortyolt - Nat mondta. - De amikor együtt vagyunk, igen szórakoztató! Nos, srácok, várjatok!

Az első kérdés vettünk Mariska. Az első és legfontosabb, ahogy döntött - ez ... beleszeret! És azért, mert szeretem az egyes költői remekmű, „tartozik jelenleg.” Nos, ez ad „házastársi kötelesség” - Me.

Nemrégiben Marishka valahogy minden egy kicsit sajnálom a pénzt magamnak, nos, milyen manikűr-pedikűr, amikor a gyerekek kell vásárolni ez és így van! De ma - nem! Hadd ma lesz születésnapját - én felébredt önimádat! Miután a „nap a szépség” az utastérben Marisha visszatért, ez volt otthon. Hirtelen felderengett egy gondolat-hóbort. És fél óra után szaladt haza az áhított táska a kezében.

Férj este globális változás nem vette észre.

- Aha - gondolta Mariska. - A férje egy vicc, még megkérdezte: „szemöldök, talán pengetős?” És itt egyáltalán - nulla reakció. Nos, én ... pokazhuuuu .tovar arcát. És nem csak őket!

Várakozás a hétvégén, amikor a férjem hagyományosan feküdt le a tévé előtt pihenni jogi, Mariska igyekezett, hogy megvette a minap. És döbbenten a saját merészsége. És a szépség! Gyermekek megszökött otthonról - minden irányban. A legfiatalabb aludt. És Marisha, majd egy séta a baba jön, mellékesen parádézott a TV előtt az ő új, lenyűgöző, kábító csipke fehérneműt.

És akkor a férjem végül elfordította a sport csatorna:

- Uh ... Ez az? Ez az, ahol? Hová mész.

- Sétálni. Most a baba felébred, megy a park.

Mariska csak nevetett válaszul, hogy mit fog elmagyarázni neki, hogy a farmer és póló hamarosan elrejteni ezt a szépséget. De nem süt a szemébe!

- Még mindig töltsük fel és köröm?

- Ja, és még egy új frizura.

- Szóval Nem értettem. Mert kinek van?

Mariska ismét csak nevetett.

- Nem ott valaki?

- Igen, több mint 30 éve. Van én! Valahogy nem vette észre, nem értékelik. Tehát - itt az ideje kezdeni.

A férje nem értek semmit, egyáltalán semmit! Csak néztem gyönyörű feleségével egy teljesen új módon: a lány a „félig sült”, és milyen hihetetlen ragyog a szemében.

Nick annyira ideges cselekedni, de semmit a szabvány nem következett volna be. Elment dolgozni egy zsúfolt buszon, minden toló reggel ideges, ami már itt csodákat. Valami tambura rádió ... És van egy tambura? Tippek nőknek! Vagy talán ez egy jel. Nick hallgatott:

- Lányok, tudja, a férfiak szeretik a kommunikáció megkönnyítése és a mozgás. Úgy szeretem, ha egy nő nem tudja állni az agyban, ahol könnyen. És szeretem, ha egy nő mozog a fény, repülő járás, talán még egy kicsit futni ...

Nick nem volt ideje meghallgatni, ő volt megállítani, ő volt a legjobb, és ez szinte kiveszik a busz.

- Könnyű járás, egy kicsit futni ... Mi? Gyakorlat! Bár nem különösebben szembejövő sarkú, de el kell kezdeni valamikor! - Nick fog futni egy könnyű jog egészen a munkát, de pár lépést megcsúszott, és lehuppant a kezében néhány ember.

- Szép lány, legyen óvatos - mosolyogva a Cheshire Cat mondta kövér fickó egy bajusz, mint Budyonny.

- Nem, nem, nem! - Nick fakadt. - Bocsánat, hogy én vagyok az ő. Bocsánat.

- Tud végez? Biztos minden rendben? Hadd táskád jött, - a férfi nem engedte el a kezét, és Nick akart menekülni.

- Nem, nem, nem! Ó, sajnálom. Nem. Köszönöm, nem. - Nick eltörte a lábát, és rohant dolgozni.

- Mi volt ez? Nem értettem a módszer működik, vagy nem? Vagy ez csak akkor működik, a következő? Nem, nem, nem!

Munka után barátnője találkozott, és azt mondta Nick reggel teszteltem a tanácsot a rádióban hallott, és ahogy azonnal sikerült vonzani egy férfi. De mivel nem ő volt a hős az ő regénye, úgy döntött, hogy élesíteni készségek járása.

- A lányok és hallottam valahol a rituális táncot a szeretet, az azonos táncok, mint a madarak és állatok párzási. De az emberi táncok némileg különböznek az állatok tánc. Táncolj, amire szükség van, ahol gyakran látni a boldog szerelmesek.

- A dance-mi? Waltz? Ez csak tánc esküvők - Mariska kérdezte szkeptikusan.

- Miért Waltz. - keres egy helyet, ahol mentálisan Nick fog táncolni, - Az a tény, a kérdés az, hogy meg kell táncolni, ahogy akar a tudatalatti!

Girlfriend nevetett, és elképzelte, hogyan kimentek az utcára, és elkezdett sámán táncot, annak ellenére, hogy az elhaladó a városiak.

- Ez még nem minden, kívánatos, hogy énekelni tánc közben. De a szavak nem írja, de olyanok voltak, mint egy varázslat, valahogy így: „Khramna Suran vihar” - folytatta Nick.

- Milyen érdekes ötlet! Én táncoltam! - Felvettem Nat, és mimed tánc a szecessziós.

- Lányok, és ha mi táncolni jellegű? Képzeld el, az este, a tűz és táncolunk! - Nick álmodik.

- Igen, de hol vagyunk gyerekek Denham? - Mariska kérték.

- Nos, talán nem, mint egy rituális gödör. Lányok, meg kell világítani! Szeretném megtalálni a szerelmet, lányok, nos, próbáljuk meg, nem? - Nick könyörgött.

- Nos, a hétvége előtt még van idő, lássuk, talán valamit. És miért hallgatsz? - Mariska kérdezte Nat.

-Sőt, amíg a hétvégén ideje enni, és mit veszít ez? - Elgondolkodva mondta Nath. - Lányok, ez az, amit én találtam ki: mi van, ha megyünk mosolyt csaljanak a járókelők ... jobb holnap! Nos, akkor holnap, és megy minden, akikkel találkozunk, mosolygunk! A járókelők fog lepődni, hogy megforduljon ... Ó, valahogy csak szórakozni, ígérem, hogy - az említett Natalie és barátai mosolygott ravaszul.

-És ki tudja, milyen csodákat tud megtörténni, mert néha esik pontosan egy mosolyt.

- Szeretném, ha podruzhenka is érdemes lehet bekent méz, - fordult Nick Mariska. - Hát, tudod, hogy a férfiak - mint a méhek a méz ... Ez fog járni a ház körül - mind méz, tudja, és aki „beragadt”, hogy úgy mondjam, az élő csali.

- Nem, „bot”, hogy nekem nem kell. Mindenki ott. Legyek, akkor is tudjuk, hogy valami nyájat. Tehát én és ez a „valami” most fel és le, hogy piszkos?

- Ooooy, nos, adsz - fintorgott Nata.- De egy dolog, igazad van. Ez a méz „rituális” mi jobban ki kell használni a pénzt, akkor nekünk a pénzt, és beragadt az életben. És a menyasszony - ez az, ami. Szeretsz énekelni a zuhany alatt?

- Itt! Szóval a vonat - édes hangú sziréna! És van egy mitikus időkben tout vándorolt ​​a tengerek hősök. Hősök, érted?

- Megvan! A sing-mi?

- Mint például? A kedvenc ...

- Lányok, tudja, rájöttem, még egy dolog: van, hogy együtt! Össze, hogy megpróbálják együtt létre, és felkelni! Amikor az egyik - próbált nap, egy másik, majd ismét puff ugyanabban mocsárban. És amikor együtt vagyunk, ez egészen más dolog! Egy depressziós, mások támogatni fogja azt - mondta Mariska szórakoztató.

- Egy szót sem! Mi lehet még adni egy mágikus Pendel hogy a mocsárban nem marad! - Felvettem Nat.

- Ó, lányok, hogyan örülök, hogy én is neked! - mondta Nick. Minden barátnőm átölelte és nevetett, gondtalan nevetés, mint a fiatal lányok.

- Tehát lányok, menjünk összefoglalva az első eredmények. Ahogy mozho megtalálni a szerelmet? Milyen módszerekkel azt találtuk, és most fogunk alkalmazni minden együtt kórusban:

1. Csábítás! Nem tudjuk, hogy nélküle!

2. Vigyázz magadra, és kényeztesse magát!

3. Könnyen járás és néha futó fény! - barátnők nevetett, és Nick azt mondta: - Nem, nem! Nem ez!

4. Házasság táncol varázslatokat a szeretet, és aki csábító

5. Tánc az éjszaka a tábortűz körül. Ha az emberek nem, bár a fa szellemek jöhet futó látni ezt a csodát.

6. Biztosítja napfényes mosoly! Általában szükség van, hogy a szokás! Ez akkor hasznos, a külső. Aki mosolyog, ő nem 100 éves!

7. Honey maszk - ragaszkodás, hogy ki legyen.

8. Songs myrlykat vagy teljes hang énekel!

9. Legyen a kör hasonló gondolkodású emberek, általában a kör, hogy lássák, támogatás, ha a push-!

Nos, ez a lány! Teljes gőzzel előre!

Írunk egy tündérmese önmagával és önmagáért. Csatlakozz, létrehozása, játszani, huligante és akkor boldog lesz!

333 innovatív módon megtalálni a szerelmet

333 módszer megtalálni a szerelmet

Share szociális. hálózatba

Kapcsolódó cikkek