8. fejezet arkangyalok Michael és Raphael

Arkangyalok Michael és Raphael

gyógyító módszerek Mihály arkangyal, amint azt az előző fejezetben, erőteljes és hatékony. Sokan beszélnek azonnali szabadulást a fájdalom és a félelem, miután kiderült, hogy neki segítséget. Bár mi általában nem gondol Michael, mint egy angyal gyógyító, munkája minden bizonnyal vezet ilyen eredményeket, amely megerősíti a történet Sandy Belen.

Mikor fiatal voltam táncos. Mindig voltak problémák a jobb lábát. Időnként túladagolják izmok és a láb görcs. Ez okozza a sok fájdalom. Egy este, úgy érezte, egy éles fájdalom a láb, megfordultam, hogy Mihály arkangyal, hogy kiadja nekem abból a metafizikai oka annak, hogy tartok, és ami miatt kellemetlen ezen a területen. És a fájdalom elmúlt, azonnal!

Láttam embereket azonnal visszakapja a krónikus fájdalom miatt a beavatkozás Michael. Ez azért történik, mert a sok hátfájást és az izom által létrehozott kötések a félelem és a negatív energia. Amikor Michael eltávolítja ezeket a forrásokat, a fájdalom elmúlik.

Azonban a legtöbb időt, amikor az embereknek szükségük van a fizikai gyógyulás, akkor kiderül, hogy szervezetek közvetlenül összefüggő egészségügyi, mint a Jézus, néhány szent, istenségek shіi arkangyal Raphael.

A név Raphael azt jelenti: „aki gyógyít”, vagy „Isten gyógyít.” Úgy tűnik, a kanonikus szöveg a katolicizmus, a könyv Tobit az angyal, Tobias gyógyult vakság. Rafael is kíséri Tobias (Tóbiás, vagy milyen gyakran nevezik) útját gyalog, így az angyal egy második szakma - Assistant tartózkodást.

Gyógyító és arkangyalok

Arkangyalok Michael és Raphael működik olyan jól együtt, hogy a kapcsolatuk emlékeztet egy jó barátság. Tényleg kiegészítik egymást ajándékot, és együtt ellenállhatatlan kombinációja erőteljes gyógyító képességeit.

Gyakran kapok történeteket csodás gyógyulás, amelyek Michael és Raphael együtt, mint például ebben a figyelemre méltó történetét mondta Beverly M. Chikovski.

Saját tizennégy éves unokaöccsét diagnosztizáltak aorta aneurizma és a vérrögök, így a művelet különösen nehéz és veszélyes neki. Mielőtt, együtt imádkoztunk. Saját bátor unokaöcsém is ment a műtőbe a dal!

Hosszú műtét sikeres volt, de a következő napon állapota rosszabbodott. A teste kezdett megtelni folyadékkal, hatóságok tagadták, és a légzés vált sekély. Az orvos azt mondta, hogy ő tette meg mindent tudott, és az egyetlen dolog maradt meg - imádkozik. Az én szempontból, ima - ez nem a végső, és az örök támogatást.

Az egész család ott állt egy kört, és kezét az ágy körül unokaöcsém. Együtt nevezzük arkangyalok Michael és Raphael, de úgy érezte, a jelenléte sok szeretettel teli angyalok. Volt egy nagyon különleges kívánsága: „Kérem, kiűzni a felesleges folyadékot a test gyógyul, és cserélje ki a folyadékot a csodálatos fehér fény.” A szoba tele volt a szerelem - valódi, kézzel fogható. Minden szeme tele volt könnyel, és az ápolók is.

Másnap reggel, orvosok szóhoz a meglepetéstől. Az éjszaka folyamán a test unokaöcsém jött három liter folyadékot. Az orvosok nem tudtak találni orvosi magyarázat. Azt mondták, hogy ez egy csoda.

Vajon csoda? Talán, de azt hiszem, ez volt a szerelem, tiszta és egyszerű. Isten és angyalai mindenütt jelen vannak.

Ma unokaöcsém - az egészséges tizenhat tinédzser, aki sétál az utcán, gitározik és dalokat ír. És én - nagyon büszke néni!

Függetlenül attól, hogy az egészségi állapot, a jelenléte Michael és Raphael hozhat békét a betegnek, hogy javítsa a hangulatát a kórházi és egyéb szempontok szerepet játszanak a gyógyulásban. A következő történet, mondta a barátom, a neve Ariel Wolfe bizonyítja, hogy a jelenléte Michael és Raphael jelölt érzékeny orvosi berendezéseket.

Nemrég volt, hogy részt egy sor MRI vizsgálatok betegség miatt. Mindig imádkozom, hogy Michael és Raphael elkísért, így feküdt mozdulatlanul a csőben szkenner, élveztem a hatalom érzését a két angyalok és azt mondta nekik, hogy kész, hogy egészséges legyen.

Aztán láttam, Michael és Raphael táncolni kezdett körülöttem: arkangyalok körtáncok közepe táján a testem, ahogy mozdulatlanul feküdt a keskeny asztal a szűk alagútban.

Hirtelen, a beszélő hangja egy nővér a cső: „Mi észre mozgás belül! Ne feledje, hogy feküdjön mozdulatlanul. "

„Esküszöm, egy szalmaszálat sem!” - mondtam magamban, örülök, hogy a mozgás az angyalok nyilvánvaló volt a képalkotás.

Szeretem a történet Ariel humor, amelyek azt mutatják, az angyalok, és milyen ügyesen adtak neki, hogy tudja, hogy van a közelben.

Bár Raphael - a legfőbb angyal gyógyító mindig hasznos kérni Michael vesz részt semmilyen helyzetben félsz. A végén, ez teljesen megszünteti a félelmet, és ez mindig hasznos! Ezért a következő csodálatos történetet mondta Susan Chorny - egy tökéletes példa arra, hogy a két munka együtt arkangyal.

Úton a repülőtérre, ahonnan kellett volna repülni a kórházba, hogy a gyerekek, rájöttem, hogy segítségre van szüksége, hogy megbirkózzon ezzel a tragikus helyzetet. Vettem egy könyvet Doreen Virtue „arkangyalok és felemelkedett mesterek”, hogy mi a férjemmel Paul képesek voltak megtartani egy szál a remény, hogy Nicole túléli.

Az orvosok azt mondták nekünk, hogy nem valószínű, hogy túléli az éjszakát. Újra és újra beburkolta őt fehér fény, hívogató Arkangyal Raphael és Michael őt gyógyítani agy és a tüdő, és ismételten megköszönte nekik, hogy mit jöttek rá.

Isten tudja, mikor imádkoztam, és megkérdezte Nicole és Michael Raphael meggyógyítja, csökkent duzzanat a fejét. Ezt támasztja alá az a tény, hogy bizonyítani a számok a kijelzőn. Ez fénysugár, és tartott a férjem kétségbeesés. Ő nem akarta, hogy eltérjen a lányok!

Nicole túlélte, és most az egyetemen. Az orvosok azt mondják, hogy hihetetlenül gyógyulást. Paul elismeri a támogatást Raphael és Michael, és köszönöm nekik mindazt, amit tettek, hogy minden nap beszélünk, hogy az ő angyalai. Most már tudja, hogy ha ő fog segítségre van szüksége - csak akkor kell kérni.

Raphael tanítja gyógyítók hogyan lehet a legjobban segíteni a betegek. Ez is segít azoknak, akik tanulmányozták a gyógyszert, hogy mit specialitás kellene választani, és tanácsokat ad és támogatja a tanulást. A következő történet jól mutatja, hogy Raphael és Michael van gyógyítók segít nyugtalanító helyzetekben. A végén, ez egy gyógyító - egy nagy felelősség, ami néha létrehoz egy nagy nyomás. Ez azt mondja a nővér nevű Syozen.

Fogalmam sem volt, hogy az úton hazafele osztályok New Yorkban leszek képes használni tudásukat egy kritikus helyzetben, amelyben az életem függne.

Angel Therapy Practice

Miután tizenhét éves tapasztalattal, mint egy nővér a vállalati világban, értékeli az orvosi feljegyzések a klinikai vizsgálatok és jelentések, úgy éreztem, egy állandó vágy, hogy ismét dolgozni az emberek szemtől szembe.

A repülés alatt kihangosító kérték bevezetni orvosok és ápolók. Azt mondta, hogy dolgozom, mint ápolónő és egy légiutas-kísérő megkért, hogy kövesse őt a hátsó szalonba, hogy lássa a nőt, aki nem érzi jól magát. Gyors séta vele a folyosón, én titokban azt remélte, hogy a repülőgép lenne egy orvos.

A többi utas kukucskált be az arcunkat, próbálja megérteni, mi is történik. Azt kellett visszatartani könnyeit, navernuvshiesya szeme, amikor beléptem a szalonba. Azon tűnődtem, ha tudnék segíteni egy nő veszélyben utánam oly sokáig nem volt tapasztalata a betegekkel. Találkoztam, és láttam egy nő ül a távoli sáv és megnyomja szembe oxigén maszk. Eszközök nélkül a diagnózis, azt kellett támaszkodni tiszta ösztön és Isten segítségével és az angyalok.

Édes hölgy körülbelül hatvan évvel ül egy széken, miközben a férje csendben állt mellette. Úgy nézett ki, sápadt, de tudta, hogy röviden magyarázni nekem, hogy mi történt. Megnéztem a pulzusát, de már alig találnak, így próbálja másik csuklóját - az eredmény ugyanaz volt. Azon tűnődtem, mit tehetek érte, főleg amikor elkezdett rázni a hideg. Úgy tűnt, hogy rosszabb. Az orvos a gépen nem található. Nyilvánvalóvá vált, hogy minden a kezemben, és a kezében angyalok.

Rögtön kiderült, hogy a gyorssegély of Heaven. Buzgón imádkoztam, újra és újra segítséget arkangyalok Michael és Raphael, kérve őket, hogy támogassanak, és folyamatosan az elme Joan ültetés előtt. „Kérlek, ne hagyd, hogy elveszti az eszméletét!” - kértem őket.

Reméltem, hogy a kényszerleszállás nem szükséges. Fly volt négy óra és más segítség nem volt a fedélzeten, így meg kellett támaszkodhat az angyalok. Amikor a reszketés nőtt, és a takaró nem volt elég, nem tudtam rájönni, hogy meleg.

Kétségbeesetten imádkozott segítségért, úgy éreztem, egy isteni sugallat, hogy kéri meg, hogy egy pár a szomszédos sor a hűtő reggeli szendvics (amelyek mintegy voltak, hogy az utasok) és Joan őket a vállát, és kezét. Sikerült! Ivott meleg tea, és fokozatosan visszatért az arcát festék, és remegés megszűnik. „Köszönöm, angyalok!” - mondtam mentálisan.

Aztán, amikor jobban érezte magát, beszéltem a főnök pilóta a repülőgép, amely az én kérésemre, orvost hívott. A végén, Joan végéig tartott a repülés, és lement a sík segítség nélkül és harsonaszó. Számos orvos és a rendőrök várták a repülőtéren, közvetlenül a földi, hogy megbizonyosodjon arról, hogy minden rendben van.

Határozottabb le a gépet, úgy éreztem, teljes szívemből, melyen Isten emberekkel dolgozni. A végén, imádkoztam róla! És hála a támogatást az angyalok, a beavatkozás nagyon sikeres volt. Hála Istennek Michael és Raphael. Nagyon nem tudott megbirkózni nélkül.

Reading a történet Susan, el lehet képzelni, mekkora nyomást érzett, volt az egyetlen orvos a síkban. Szerencsére Michael adta neki bizalmat és bátorságot, és Raphael - gyógyító konkrét tanácsokat. Kétségtelen, hogy ez a pár - a legjobb lektorok veszélyes helyzetet.

Raphael és Michael a mentő!

Arkangyalok segített az embereknek sok esetben, amellett, hogy a közös munka a gyógyulás. Amint azt a 6. fejezetben, Michael képes tökéletesen megfelelő mechanikai és elektromos hiba. És a következő történet - az Dina Millet Raphael segített neki egy kicsit.

A gép mindig is a műhelyben különböző problémák miatt, míg végül a szerelő nem mondjuk, hogy ki kell cserélni a sebességváltót. Nem engedheti meg magának, hogy ezeket a kiadásokat, ezért elkezdtem imádkozni és kérni Michael és Raphael rögzíteni autónk.

Az én lelki szemeim előtt láttam a két angyal kihajolva a motort a gép, eltávolítása és cseréje valamit. Mindketten feltűrt az ujjak, és a szárnyak hajtva a háta mögött. A következő napon, a szerelő azt mondta, hogy a sebességváltó minden rendben, és szükség csak kisebb javításokat. Köszönöm, Michael és Raphael!

A legfontosabb szerepe Raphael - segítse a helyreállítási és támogatja a szakmai gyógyítók, de ebben az esetben, az intervenciós gyógyult Dina pénzügyi félelmek. Mind az arkangyal - könyörületes gyógyítók érzelmek, mert Raphael tudatában van, hogy a stressz csökkentése - a legjobb megelőző gyógyszert talált egyetemista nevű Julia Schweiger.

Vagyok az egyetemen, és dolgozom két munkahelyet. Van egy nagyon fárasztó menetrend, de van, hogy fenntartsák a menetrend, ezért megpróbálok vigyázni magukra.

Egy nap volt, különösen fáradt, és szinte megbetegedett; Sétáltam az autó, hogy a közönség, és rájött, hogy egyszerűen nem fogok menni. Kész voltam lemondani. Én rettenetesen fáradt, és különben is, ez a tanár között nehéz volt kijönni, úgyhogy még mindig érzelmileg sebezhető.

Tehát megkérdeztem a arkangyalok Michael és Raphael, hogy segítsen nekem kap a közönség, és hogy megvédjen a professzor. Amint megtettem, éreztem a jelenlétét két lény, aki járt mellém és felvonók, úgyhogy a lábam alig érte a földet. Azt is éreztem a kezét a vállára mindkét oldalon, mintha azok nem csak a támogatott engem, hanem vigasztalást.

Ezek a tapasztalatok inspirált annyira, hogy bátorságát, és elment osztályban. És tudod mit? A tanár hagyott békén! Ez bárki számára ez a nap nem zárul! Azóta minden nap imádkozom védelmet.

Share az oldalon

Kapcsolódó cikkek