5 rapperek, akik szeretik az orosz labdarúgó-

Kategória „legkiemelkedőbb” egy öt rapperek, akik rajongói Premier League klubok.

Sokan úgy vélik, hogy az orosz rap és az orosz labdarúgó-nagyon hasonló. Sem az egyik, sem a másik nem létezik elvileg. Csak azt mondom, én nem így gondolom - Szerelmes vagyok, majd a másik. Cím alatt a „Legkiemelkedőbb” Összegyűjtöttük a legjobb öt rapperek, akik a beteg az orosz labdarúgó klub.

Először beszéljünk valakivel - torokhangú rapper ST - a világon csak Alexander Stepanov. Ő egy lelkes rajongója a Moszkva „Spartak”, és még szenteli az szövegeket. De, emlékeztetve az eredmények a moszkvai klub, legtöbbjük alkalmas ST egyetlen úgynevezett „Megyek az alján.”

A következő előadó egy rajongója „Zenith”. A neve nagyon fenyegető - Hatchet Harry. Azt írja a dalszövegeket, amíg a dicsőség a „Zenith”, illetve legalábbis én még nem hallottam, de szívesen ad interjút arról, hogy szereti a foci, és a „Zenith”. Elolvashatja ha akarja.

Menj előre - L'One. Általában a fő tevékenysége Levan Gorozia, hogy az ő nevét az útlevél kosárlabda. Még egy komoly mentesítés rajta. De nem nélkülözheti foci. A rapper barátja a jövevény „Zenith” Alexander Kokorin veszi, hogy az ő videókat, de a ventilátor a moszkvai „Mozdony”.

Végül Vaszilij Vakulenko, ő Basta aka Naggano. Mivel a nagyszámú nevén és ő sok kedvenc csapat. A rapper született és nevelkedett Rostov, így néhány rajongói szívét, hogy »Rostelmashu«. Második CSKA. CSKA, ő is szentelt egy dalt.

Valószínűleg - ez még nem minden orosz rapperek, akik szeretik a futball, de azt hiszem, ez elég ahhoz, hogy megértsük, és mind a kettő létezik. Azt vezeti a legjobban. Lásd SportEkspert TV.

Kapcsolódó cikkek