2. teszt

Mivel a vásárlás a busz megváltozott. De ez előírni egy adott témában. Most ez lesz a témája a következő ellenőrzés a busz. mert tervezett változása út minősége. De először meg kell tudni, nem tetszik, mi működik és mi szerkeszteni.
Háttér. vagy „az első teszt volt véletlen,” az ország vissza a hibás meghajtót a föld nedves volt annál, és elkezdett utazni a hátsókerék-hajtás és a hátsó bal kerék nagyon könnyen sikerült, de meglepődtem, hogy a jobb hátsó egy kicsit túl hajlított. Természetesen tartalmazza LTC transzfer L és csendes takonykór ki a csapdából ... Az első teszt talált egy nyitott hátsó differenciál ...
Most egy kis pihenésre, és elképzelni ... a minap Zaehal az ágyúnaszád. közötti a garázsban találtam a folyosón, és azt gondolják, hogy teszteljék a szuszpenzióhoz. Megmutattuk elé probléma: linkek vhlam, gumi változás Stabia Bal első kar csörgők, a bal lábát egyáltalán fáradt) hátsó felfüggesztés bump megy (na jó, ez nem meglepő, hogy az emberek a 50. szervezetben). Elmegyek, lengő, vezetés a gáz, lusta mozogni benz. gödrök, és a „yamischa” voltak, és balra a villát a közúti, mert szinte senki sem megy. élelmiszer- és látni podemchik, az első gondolata az akasztott pofa és egy vonóhorog. Másodszor, igen, igen ... legalábbis megpróbálja pobuksuyu és podemchik közepe után laza, úgyhogy estessssno be zár a meghajtóba, és kis mértékben. pofa nem érintette, tovább ... szamár is, nem fogott, megállt az emelkedés, nos, azt hiszem, most zatestiruem és így gáz (bit vnatyag) és nifiga se. hajtotta nem buksanuv, aztán eszembe jutott, hogy a gáz tekercs. Továbbá szépen hengerelt, hasa szinte fogott ... majd a tekercs a pályán, ahol nyomait nem lehet látni, nagyon meglepődtem, és csodálkoztam, hogy Locke előtt evezett a homokban 2 kerék, de mielőtt újra ellenőrzi az esetleges samobloka. hanem azért, mert lovaglás csak képek csak az ereszkedést.
Következtetések: Az igény liftovat szükségünk a készülék hátsó részén, akkor ellenőrizni kell az első blokkot.

Ár kérdést: 0 ₽ Futott: 10000 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Kapcsolódó cikkek