Polo - a lényeg a játék

A lényeg a játék.

Polo szabadtéri gyermekjátszó használható hossza 274,2 m és 146,2 m széles.

Polo-mérkőzés chakkerov áll 4-8, amelyek mindegyike tart 7 perc, és egymástól egy három-perces szünetet. A közepén a játék nyújtott ötperces szünetet. Mindkét csapat sorakoznak számsorrendben; Minden szám megegyezik az azonos számot a másik csapat. Bíró dobja a labdát a csapatok és a játék elkezdődik. A játékot megállították megsértése esetén a szabályok őszén egy póni vagy egy játékos kap egy póni vagy sérülésekre, lőszer kár, veszteség a sisak vagy elhagyja a labda a pályán kívülre.

Minden csapat játszott négy játékos. Csatárok az első és a második szám; a fő feladat -, hogy gólokat. A harmadik szoba - egy középpályás, aki segít csatár és a védő. Száma három általában a legtapasztaltabb játékos. Négyes, vagy a védő meg kell tartani a védelemhez, és gyors spurts.

A játék használja 4 fő hatása: Közvetlen (Forehand, 1, 4) -, hogy adja át a labdát előre vagy oldalirányban csapattársa; visszatérési (fonák, 2, 3) - az áthaladó vissza a labdát csapattársa; alól a nyak (Neckshot, 5, 6) - elérje a labdát a ló nyakát; farok (Tailshot, 7,8) - megütni a labdát és alján a ló.

Alapvetően, a játék által vezetett két lovas döntőbíró. és egyet nem értés esetén közöttük az utolsó szó tartozik a főbíró. található a középvonaltól.

Szabadrúgás jár a bíró bármilyen helyről a gólvonalon a pálya közepén, ugyanabban az időben, súlyosságától függően a jogsértés a bíró engedélyezheti vagy nem teszi lehetővé a védő, hogy a cél. Miután mindkét kapu a csapat változás véget ér.

Mindenesetre game player változhat képzettségi szint. Ebben az összefüggésben a rendszer, amely azonosítja az összes játékos.

Minden játékos - férfiak és nők - értékelik ugyanazon a rendszeren. Körülbelül kétharmada a játékosok a besorolás két gólt vagy kevesebb. Szinte senki sem emelkedik a szintje a három cél. Értékelés öt vagy több gólt lehet beszerezni csak a szakemberek. Mivel a kezdetektől a rendszer 1890-ben kevesebb, mint 50 játékos megkapta a maximális hátrány 10 gól. Jelenleg 11 aktív játékos 10 gólpassz hátrány az amerikai Polo Association.