4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Szeretem a rizs, minden étel. Előállítása 4 rizs Kerestem sokáig, de összezavart az árát. Végül vásárolt a mágnes a 70 rubelt, és szeretném megjegyezni, hogy nem ez az utolsó alkalom! Ábra Nagyon tetszett, én már néha megvenném.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Már megvette a levest a Fair, amely bebizonyította, hogy kiváló. Rice, mivel azok nem tartalmaznak GMO! Részeként az előfőzött rizs, barna, vörös és a vadon élő.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Az egyetlen dolog, amit szeretnék, hogy színes a rizs volt egy kicsit.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Szép csomagolás, amely mindkét oldalán van írva kissé bonyolult recepteket.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

De kész vagyok a maga módján. Csak egy főzet rizst sós vízben (35 perc), és külön-külön főzött pörkölt podlivkoy.Kstati elfelejtett mosni rizs és jött csak, amikor elaludt a forró vízben, de meglepetésemre a víz nem volt olyan nehéz, mint a sima rizs, bud azt is mossuk.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Gulyás. Több nagy lángon 5 percig sütjük a sertéshús, csökkentse a hőt adunk, sült hagymával további 5 percig. Ezután terjedt el egy pohár vízben pár csipet liszt, öntötte a vizet a serpenyőbe (ahogy víz ömlött belátása szerint, aki azt szereti, szeretem a sok szósszal), adjunk hozzá fűszereket, sót, borsot, lavrushku és egy kicsit a Provence gyógynövények. Ezután evőkanál paradicsompüré és maradt egy kis tüzet pörköltet 1 órán át.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Gulyásleves szerény MY PRESCRIPTION

Amikor a rizs kész volt tölte szósszal, és tegye a hús.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

HÚS még itt sem laikus))

Ez nagyon-nagyon finom. Férj tetszett, és a kislányom is. De finom, nem csak azért, mert a mártást. Sam alakja is prodigustirovali. Íze nagyon jó! Úgy néz ki, szép és rendezett, nem forr semmi privratilas kása, rizs ropogós.

4. ábra Fair keverékét rizs - „drága, de nagyon, nagyon finom! Fotó és recept! „A felhasználók véleménye

Itt egy gyönyörű rizs!

A maradványok a rizs fel a serpenyőben a szósszal, és melegedett fel az esti, még mindig finom. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy próbálja keverékét 4 rizst a vásár, akkor biztos, hogy élvezni. Legközelebb több poeksperementiruyte, azt próbálja meg főzni a levest! By the way, az volt a táska 2-szer.

Ez a leves a Vásár, amely már próbáltam.

Kapcsolódó cikkek