Terek nyerte a rubin, ami két játékos eltávolítjuk - az orosz sajtó

Szombaton este, a mérkőzés a 11. fordulóban az orosz labdarúgó-bajnokság, „Terek” a Premier League az ő területén drámai konfrontáció legyőzte Kazan „Ruby” egy pontszám - 3: 1 (1: 1). A vendégek a játék befejezése nélkül két játékos, távol a mező közepén a második felét. És a döntő gólt szerzett büntetést Groznijban. Miután ez a győzelem, „Terek” szerzett 18 pontot, és felmászott a negyedik helyet a bajnokságban.

Fotó: Anton Denisov / RIA Novosti

Mindkét rivális, akinek a vezetése azt a célt tűzte kötelező hódítás végén bérletek az Európa Liga első harmadában a verseny zajlott, nem túl meggyőző. Azonban a verseny helyzet olyan, hogy a győzelem „Terek” a szombati összecsapás azonnal levezethető Groznij 18 ponttal a negyedik sorban - azaz, a legtöbb, amit sem a BEK helyen.

Az viszont, Viktor Kazantsev, már eléggé meghökkent pontot az előző fordulóban, lehetővé tette számukra, hogy utolérjék a csecsen csapat, és továbbra is magasabb a bajnoki táblázatot. Azonban a statisztikák vendégszerepelt (hat egymást követő mérkőzést nélkül nyerő) csapat Xavi Gracia sok optimizmusra, „Rubin” nem inspirálja.

"Terek" (Grozny) - "Rubin" (Kazan) - 3: 1 (1: 1).

Célok: Balay, 18, Grozav, 71 - egy büntetést, Roshi, 90 + 3 - y "Terek"; Zhonatas, 34 - "Ruby".

"Terek": utazási, Mohammadi, Semenov, Angel, Utsiev, Kuziaev, Brizgalov (Rodolfo, 90 + 1), Ivanov, Grozav Grozav, 79) Mitrishev (Lebedenco 58), Balay.

"Ruby": Rizhikov, Nabiullin, Bourlak Zambrano, Bauer, Tsaktash, M'Vila, Tkachuk (Zhemaletdinov 90 + 1) Rochin (Song, 73) Kanunnikov (Garcia, 82) Zhonatas.

Lapjai: Ivanov, 62, Semenov, 62, Mohammadi, 77 Bala, 86, Roshi, 90 + 3 - y "Terek"; Sombrano, 69- re "Terek".

Removal: Tsaktash, 60 (gazság) Sombrano (két sárga lapot) - "Rubin".

Bírók: Lapochkin Lebedev, Kudryavtsev (összes - St. Petersburg).

A házigazdák, általában az első percben - függetlenül attól, hogy az ellenfél - rohan a támadás, ezúttal kezdte meglehetősen egyenletesen és időnként hagyjuk az ellenfelet sokáig, hogy ellenőrizzék a labdát. Azonban, a kombináció a Kazán első változatlanul megszakad opornikami Grozny lakosok távol a kaputól.

De a tulajdonosok megpróbálták elérni a labdát, hogy valaki másnak a tizenhatos lehető leghamarabb. És a 18 percben, „Terek” ment éles produktív támadást. Mohammadi a bal oldalon „letekert” Bauer, ami őt a földre esnek, és letette a vonalon kapus, ahol Balaj verte védők és a fej az ősszel a labda - a fellendülés a gyep - a jobb felső sarok felé Ryzhikov - 1: 0. Ez a negyedik gólt a bajnokságban az albán csatár.

Azonban egy negyed óra Brouwer tudta megjavítani: jobb hátsó vendég küldte a labdát a büntetést - itt van a három játékos a tulajdonosok még nem jött el, akik úgy viselkednek, mint egy életmentő, amely lehetővé teszi Zhanatas nyugodtan elfogadom, és sokkal áttörni a bal alsó sarokban a cél Gorodov - 1: 1, 34 perc. Milyen aktív lépéseket az első félidőben, és szinte teljesen befejeződött.

De a kezdetektől a második felében a játék ment, sokkal szórakoztatóbb. Mindkét csapat volt néhány kemény kritikát. amely Kazanets Kanunnikov és Balaj is jól és excel. Az ő „hozzájárulás” a fejlesztés a telek, és hamarosan a legfőbb döntőbíró Sergey Lapochkin, úgy döntött, hogy a középpályán Tsaktash túl durva járt ellen Kuzyaeva, és megmutatta a vendégek labdarúgója piros lapot azonnal. Azonnal a pályán verekedés tört ki, amely a bíró bünteti több „sárga lapot”. És egyikük Sombrano.

És meg kellene történnie, de egy perccel később, miután ő zavarban játszott saját tizenhatosán belül - a labda megüt a Kazantsev kezét, amiért követte második sárga lapját (és így eltávolítása - „Ruby” volt még kilenc férfi) és egy másik büntetés. Grozav egyértelműen ütött egy "pont" - 2: 1.