Rubin és Terek játszott döntetlen

„Ruby” és a „Terek”, a csapat második része az asztal, játszhat a móka az utolsó fordulóban a bajnokság az orosz, hogy kérem a közönség egy fényes futball. Groznij klub már döntött a fő cél a szezon - fenntartani lakóhely a Premier League, hogy mielőtt a tavaszi része a Premier League alig tudta elhinni. Mindazonáltal, „Terek” nyert minden hazai mérkőzéseit és alatt a tizenkettedik pozíciót nem csökken.

Beszámolva a mérkőzést tartották a kedvenc a „Rubin”. Mégis, a csapat a rajongók azt remélte, hogy a szezont a pozitív megjegyzést. Igen, és a „Terek” a távol játékok általában nem olyan jól szolgál a hazai színtéren. Azonban a legtöbb ilyen csapat játszott egymással a döntetlen, és Groznij klub reméli, hogy újra gyűjteni legalább egy pontot a döntőt.

Teljesen váratlanul, „Terek” kezdte a mérkőzést, sokkal aktívabb. Groznij csapat szinte teljesen befejeződött az első támadás veszélyes lövés a cél. Ailton szabadon kivágva tizennégy méter de Ryzhikov került a labda a kezében. Ezt követően, a mező a játék nélkül egy csomó pontot. Rajongók vezetett „Ruby” a támadás, de a Kazan játékos az első sorban kiderült, nem minden. Az egyenlítő, az első felében a játék, „Terek” tett egy jó pont, ami után a vendégek könnyen megnyitja a pontozás. Kadirov tört egyik egy Ryzhkov, de elfogadta a döntést a játékos, hogy dobja a labdát, ami nem indokolt. Guard kapu „Rubin” ki a kapun, és játszott a kezét.

A jövőben továbbra is játszani gyakorlatilag nincs kapu. Támogatók gyűlt össze a „közép” stadion, nagyon negatívan reagált erre a fejlődésre. Előfordul, hogy a tömeg hallott elégedetlen válaszok focirajongók. A 37 percben után Ivanov tizenhatos el majdnem berepült a gallér Ryzhikov, de a bár ebben az epizódban játszott „Rubin”. És csak a szünet előtt, végül a csapat Rinat Bilyaletdinov létrehozott egy pillanatra. Az átvitel után a távoli utáni esélyt, hogy pont be Prudnikov, de a labdarúgás Kazan csapat nem egy néhány méterre küldeni a labdát a kapuba.

Miután beszélt a tanár a szünetben, a játékosok mindkét csapat továbbra is keresni vagyonát a támadásokat. „Ruby”, a második felében próbálta, hogy aktívabb, de még előttünk a Kazan játékos nem ment minden. A mérkőzés 54. percében, Ryzhikov kellett lépnek, így a csapat után egy veszélyes hosszú távú sztrájkot. Abban az óra a játék, „Terek” szerzett egy jól megérdemelt gól. Miután a labdát a standard labda a kapus területen, ahol Semyonov nyerte meg a helyzetét és a feje ütött pontosan a net!

Azt csak két perc az eredményjelző világít két egység. Követve lövéssel a középtáv Godzyur megütni a labdát pontosan a láb Mullin, aki elküldte a shell játék a felső sarokban a cél, „Terek”. Hamarosan a vendégek volt egy esélyt, hogy ismét jönnek ki előttünk a hosszú távon. Jeremy Bokila után szegélyező folyosókon lövés a kapu „Rubin”, de a védők nem engedték, hogy a támadást, hogy a végső csapást.

Amíg a végén a játék pillanatok nem voltak. Match és így ért véget az állás 1: 1. „Ruby” és a „Terek” cserélt gól az utolsó játék a bajnokság Oroszország.

Ne hagyja ki! Táblázat, statisztikák és hírek az orosz bajnokságban.
Ismerkedjen meg az összes eseményt a mérkőzés lehet sugározni a szövegben.