Arena Jackpot nyerni, mint az euró

„Arena Jackpot” - egy nagyon fontos esemény a világon a Dark Orbit. A győztes a verseny kapja a címet és kitüntetést az úgynevezett „Jackpot nyertes”. Tehát mindig van egy csomó a pályázók. Azok, akik részt kívánnak venni az arénában Jackpot 48 órán belül regisztrálni, adja meg az adatait. A regisztráció határideje 16:55. Nem minden regisztrált résztvevő képes lesz részt venni az Arena Jackpot.

Arena Tournament Jackpot és eljárási szabályzatát

1. Az első percekben a torna (17:00. Megjegyzés: Elején a moszkvai csata ideje 16:00 (nyári időszámítás) és 17.00 (télen)) játékosok, akik sikerült létrehozni az első fordulóban, megy az Arena térképeket. A térképek az Aréna, a játékosok küzdeni „egy az egyben”. Ennek fontos feltétele a verseny jelenléte a játékos legalább 5 perccel a rajt előtt a játék.

2. Miután a két tag a helyén volt Arena, fordított fordulatok számlálási idő befejezését követően, amelynek a biztonsági zóna ki van kapcsolva, és utána van egy csatát.

3. Ha egy résztvevő nem jelenik meg on-line, hogy a végén az adatgyűjtési szakaszban az Arena és az elején a mérkőzés, ő szerezte a hiányzások, és a második játékos bemegy a második fordulóban, harc nélkül. Ha egyik játékos nem jelenik meg a versenyen legalább 20 másodperc, kapcsolja be a fordított visszaszámlálás ideje, és a kör szerezte mindkét fél, mint a kudarc, hogy meg, ebben az esetben mindkettő zárni.

4. Amikor a játék veszi páratlan számú résztvevő, a legújabb belépő a következő fordulóban harc nélkül.

5. A maximális idő körülbelül 5 perc alatt a mérkőzést. A 4 perc alatt, a játékosok küzdenek komplikációk nélkül, de miután a folyosón 4 perc, a radioaktív zónát kezd szűk, ezáltal csökkentve az esélyét a játékosok nyerni. Amikor két játékos marad életben a meccs után, a győztes az, aki a nagy biztonság (szilárdság).

6. bélelt résztvevők a mérkőzés kiesik a versenyből. Az eltelt minden csata, a játékosok teleportál vissza a bázis, az X-1.

7. Játékosok száma Arena Jackpot, határozza meg a körök számát a versenyen.

8. A győztes az Aréna Jackpot meghatározni az utolsó fordulóban, de aztán véget ér a verseny.

Szabályokat és korlátozásokat a Jackpot torna DarkOrbit:

- Droidokat résztvevők, amely megsínylette az arénában Jackpot nem tudja, hogy sérült, és a résztvevők nem kell fizetni a javítást.

- Annak ellenére, hogy a győztes vagy vesztes játékos érintkezve vagy távozása az Aréna Jackpot, biztonsági (erő) a hajó és a pajzsok alá teljes gyógyulást mindkét konfigurációban.

- A résztvevők életkora az Aréna Jackpot, legalább 18 év.

- Az Arena Jackpot nem tudja elfogadni a játékosok a részt vevő országok: Olaszország, Brazília és néhány amerikai államban.

- Tiltott tárgyak a verseny:

-> Camouflage (ultra és hagyományos)

-> Processzorok „Teleport” mindenféle

Pontosabban nanoobshivku vigyen magával, de kitölteni során a mérkőzés tilos.

A résztvevők a harc, hogy használja a Galaxy Gates Megvalósítási az Aréna Jackpot megkapja az összes fennálló bónuszokat, az egyetlen kivétel nanoobshivka. Befejezése után a csatatéren játékosok minden nanoobshivki, amely alakultak Megvalósítási során részvétel az arénában.

Status ablak az arénában Jackpot Dark Orbit

-> Amennyiben a résztvevő kapott szabad utat a játék során, akkor az megjelenik az ellenfél oszlopot a státusz ablak, és a Hall of Fame. Résztvevő nem teleportálni a térképen Aréna és lehetőséget nyújt, hogy a státusz ablakban, kapott szabad utat. A név az ellenfél, a játékos megtanulja után szervezett következő harcban, és addig a nevét az ellenfél - „ismeretlen játékos.”

-> Jelzi résztvevői ellenfél, és a harc ideje.

-> Megmutatja visszaszámlálás:

• kezdve a következő mérkőzés
  • rákövetkező start fázist
  • a mérkőzés
  • A mérkőzés végén

Az ablak az eredmény a mérkőzés Jackpot

- Ez lesz látható után 30 másodperccel a vége a játéknak, és a játékos előre bezárni esetén kézzel nem akar várjon 30 másodpercet.

- Banner kijelzők győztes vagy vesztes játékos

- Ez azt mutatja, néhány statisztikát:

• mennyi időt töltött a harcot
  • a teljes összeg a sebzés ellenfél
  • a teljes összeg a károsodás, amit az ellenfél
  • legnagyobb kárt, amelyet úgy kapunk, egy csapásra
  • nyeremények pillanatában (megtett minden versenyen az arénában Jackpot, amelyben a játékos vett részt)

Az arány a győzelem és veszteség (valamennyi színterén a Jackpot, amelyben a játékos vett részt)