6 tipp, hogy megbirkózzon a visszáját - blog adók Vladimir Turov

Jó napot és jó hangulat, kedves kollégák!

Kedves kollégák, amit írok az alábbiakban releváns minden van, feltéve, hogy már megkezdődött elérni legalább némi sikert ebben az életben. Mi van, ha írsz kapor? Hogyan lehet megbirkózni a visszáját, nem esnek át a padlón, és továbbra is tenyészik és boldogulni?

Kezdjük magad. Sok-sok éve, ha valaki már az óráimon az én személyes tanácsadás, valaki beszélt velem, olvassa el néhány munkám, én még soha nem szembesült visszáját. Szeretnéd - akár hiszed, akár - nem. Van több tízezer levél és vélemények kézzel írt, a hála kifejezése az eredményeket, hogy az emberek dolgozzanak velem és a cégem.

Ne feledje, a nap szocializmus olyan csodálatos dolog: „Ne olvassa, de ellen”? Kedves emberek, akik nem olvasták, de ellene, így lehet olvasni? Azok, akik nem az én szemináriumok. de ellene, így akkor látogasson el, majd lesz ellene?

№1 Tipp: nem kap letette a tény, hogy mondanak rólad

Ha dolgozik, mint egy portás, általános igazgató, vagy Ön a tulajdonosa egy nagyvállalat, ha nem egy politikus ... Ha mindenkor szem előtt, hogy mit mondanak, a penny pénzt. Meg kell összpontosítani a bizalom a minősége a termék vagy szolgáltatás. Meg kell mutatnia a termékek vagy szolgáltatások olyan jó minőségűek, hogy ez csak „Ah!” Minél több kiváló minőségű termék előállítása, az élesebb kritika akkor szembe.

Mintegy 20% -a, nem számít, hogy mit megjelent, függetlenül attól, hogy a termék lehet, a civilizáció megmentésére, majd kritizálni ezt a terméket. Sajátosságuk ez: ezek mind örökké elégedetlen. A pokolba velük, figyelmen kívül hagyja őket, nem figyel rájuk.

Tanács №2: nem reagálnak alaptalan kritikák

Most én vagyok a másik oldalon. Arról beszélek, azok az emberek, akik boldogtalanok, és mindig mindent. Nem kell csinálni ezekkel az emberekkel. Ha hibázik igazán, akkor kritizálni, akkor olvassa el ezt a felülvizsgálatot, elnézést, javítsa ki a hibát, és több ilyen hibát nem engedélyezettek. Ha a cég tett egy gagyi termék, úgyhogy legyen jó. Bocsánat. Ha a munkatárs hibázott, kijavítására, Settle. Kifizetése az ügyfél fizet, de nem reagálnak alaptalan kritikát. Elhalad, és nem figyel.

Barátom nemrég írt egy félelmetes üzenet. Megírta a fény, a gondolatok, gondolatairól a jövő egy egész civilizáció. Nyílt válasz: „Ki vagy te, hogy beszélni az ilyen témákról?” Meg kell válaszolni? Ne figyeljen.

№3 tanácsot: ne próbálja meg, hogy minden jó

Ha látja, hogy az Internet elterjedésével fekete propaganda, mindenféle pletykák és dolgokat, és ez nem igaz, az azt jelenti, hogy van valaki, aki ideológiai okokból nedvesíti vagy arányt. Hire a csapat, hogy vizsgálatot folytat, hogy megtalálják a személy, aki önti piszok rajtad, és semlegesíti a férfi. Ehhez vannak legitim módon. Hagyja, hogy a csapat az ülés és specializálódott, hogyan lehet eltávolítani az internetről rossz hír az Ön számára, ami nem igaz.

Nem kell egy bűnbak „Elütött a bal arcát, azt helyettesíti a megfelelő ... Mindenki tudja, hogy én kiadott egy jó termék ... én nem süllyed a szint ezek a szörnyek ...” Nem, van, hogy menjen le a szintet ilyen őrült. Meg kell felvenni az embereket, akik tiszta az interneten, amely elvégzi a szükséges vizsgálatokat, rendezze. Akkor a hírnév az út? Élünk, egy olyan világban, ahol keverednek a sárban bárki, majd torma otmoeshsya. Ez hatással lesz a jövedelem.

Tanács №4: töltse ki a információs vákuumot

Az ötlet a következő: kezd nyilvánosan beszélni a jó művek, termékek. Ne szégyellje a jó.

Én vezettem a metróban. A srácok beszélnek trágárságokat meg az egész autó, mennyit ittak, és elindult. Odamentem hozzá, átöleltem, és azt mondta: „Srácok, te jó!„Ó, a francba lehet mondani? Splash ki naponta a TV, „megölték, lövés, árvíz, gyilkos”? Milyen program nem található, a fogyatékkal élők, a sérült ... Mutassuk sikeres tapasztalat, sikeres alkalmazottak, igazgatók, tulajdonosok. Álljunk mutatja ezeket a szegény, aki mozogni akár magát nem. Ebben az összefüggésben nem vagyok utalva a fogyatékos emberek - meg kell vigyázni. Úgy értem, az emberek, akik két karja, két lába, akik ülnek és megkérdezi: „Segítség, Vlagyimir Vlagyimirovics. Adj egy kis pénzt, meg fog halni. " Leszakítom a szamár, menj, és keresni valamit! Ülni órákig nazvanivayut elnök helyett szakadás a segged, és csinálj valamit. Az elnök lesz az Ön számára a munka?

Tanács №5: hatékonyságának növelése a cég és a termék minőségét

Dolgozzon ki egy programot, amely növeli a hatékonyságát, a cég a termék minőségét. -Ig bővíthető, amíg a kritika nem bontják le, és nem fog az erkölcsi selejtezték az a tény, hogy nem tudtak sikerül elfojtani Önnek. Prosper nem számít semmi, nem számít, milyen intrikák. Továbbra is keresnek annyi pénzt, hogy az ember hagyja, hogy a repülőgépek. Tedd terméket a lényeg a minőség és a jól ismert ezeknek az embereknek csak a gondolat kritizálni félsz keletkezik, és hogy azok a saját félelem bemászott a lyukba, és elrejteni.

№6 Tipp: Ne elakad a visszáját

Az utolsó tipp. Csak csinálom, amit csinálsz, amikor a jó és építő jellegű dolgokat. Nem elakad a kritikusok, nem figyelem őket. Ments az alkalmazottak elakad ezen visszáját. Az Ön feladata -, hogy továbbra is ezt a munkát. Ha a kritikus akarta, hogy segítsen, ő lett a kapcsolatot Ön és javaslatokat tett a helyzet javítására, javította. Aki segíteni akar, kritika, felelősséget az Ön számára, azt mondja, a döntést és felelősséget, hogy segítsen megbirkózni. Amikor megjelenik a féktelen és megalapozatlan kritika, nem figyel ezekre a furcsaság. Csak tartsa csinál a fogás.

Azt továbbítják konstruktív kritikája a tanácsomat

Köszönöm szépen, barátok.