4 Ways, hogy másoknak láthatatlan, a személyes fejlődés

4 Ways, hogy másoknak láthatatlan, a személyes fejlődés

Úgy érzi, néha vagy gyakran láthatatlan másoknak? Éreztem évek, vajon miért állandóan látszik, hogy mások nem látnak vagy hallanak. Aztán rájöttem, hogy láthatatlan is, és hogy mások bánnak velem, mint én magam kezelni.

Ha figyelembe egy vagy az összes alábbi elemeket, akkor tedd magad láthatatlanná / másodperc másoknak.

1. Figyelmen kívül hagyja magát.

Gyakran figyelmen kívül hagyják az érzéseit? Ez nem jó ötlet, mert a mi érzékeink forrása a belső útmutatást, hogy értesített minket arról, hogy mi érdekli Önt, vagy elhagyni magát.

Amikor figyelmen kívül az érzéseimet, azt valójában meggyőzni magukat, hogy ők nem fontos. Ha az érzéseim nem voltak fontosak, még nekem is, persze, ezek nem fontosak mások számára.

Miközben elkerüli az érzéseit segítségével a rossz szokások tűnt, hogy működik ebben az időben, hogy hosszú távon, az eredmény egy érzés haszontalanság és egyedüllét belül. Ennek eredményeként, hogy felhagy magam, láthatatlanná vált a maguk számára, ami óhatatlanul lényegében láthatatlan másoknak.

2. Ne védekezhet

Az én gyermekeim, olyan volt, mint egy anya oroszlán, mindig közbenjár őket, amikor úgy érezték, hogy hátrány érte, mások által - beleértve a tanárokat. De ritkán felállt a maga számára. Azt mondtam magamnak, hogy elviselni, és hogy nem akarom, hogy a rock a hajót, és indítsa el a konfliktus.

Amikor nem tudom megvédeni magam, ez azt jelentette, hogy a másik nem kell bánnak velem és figyelmesen.

Te csendben elviselni, hogy valaki másnak a kárhoztatás, megkülönböztetés vagy tiszteletlen viselkedés felé? Így tanítunk másokat, hogyan bánnak velünk, és mi a csend lehetővé teszi, hogy bánnak velünk rosszul, akkor tanítani másokat, hogy nem bánik veled óvatosan és tisztelettel.

3. egyoldalú kapcsolatok

Hallgattam, akik azt mondta magáról az óra, remélve, hogy azok fogják kérni rólam -, de ez nagyon ritkán fordul elő. Természetesen más emberek szeretnek együtt lenni, mert én vagyok a jó hallgatóság, hanem azért, mert figyelmen kívül hagyja magam, ők is figyelmen kívül hagyja rám.

Ha elfogadja az egyoldalú kapcsolat, aztán megint, akkor tanítani másokat figyelmen kívül hagyja meg.

4. Kérjük, az emberek

Nevelkedtem, hogy legyen óvatos -, hogy vigyázzon mások érzéseit, figyelmen kívül hagyva a saját. Én folyamatosan próbálunk kedveskedni másoknak, abban a reményben, hogy vigyázni fog rám. De persze, ez nem történt meg, mert úgy bántak velem, mint én magam, az övé volt.

Akkor inkább a hogyan kérjük mások, mint szereted magad? Hiszel abban, hogy ha megöltök érdekeit kedvéért mások - azt fogja látni benned egy jó ember, és vigyázni fog rád? Milyen jó, hogy tényleg működik az Ön számára?

Nincs semmi baj azzal, hogy egy jó ember, (kivéve persze az esetben, ha a pontosság nem beszélünk az egész csapat). Ha meg kell kérni a jóváhagyást mások, hogy kedves, a kedvességét - ez a forma az ellenőrzés, és nagyobb valószínűséggel a jövőben, akkor sül el. A legtöbb ember nem szereti, hogy az irányítást, és könnyedén felveszi az energiát a titkos megfigyelés. Az eredmény lehet, hogy akkor elszaladni, és figyelmen kívül hagyja meg - az ellenkezője annak, amit akarsz.

Amikor megszűnt nevezi magát egy nevedimku, mások is megállt, hogy figyelmen kívül hagyja rám. Amikor megtudtam, hogyan kell szeretni magad, mások is kezdtek nagyobb figyelmet fordítanak nekem, és a szeretet.

Ha néha úgy érzi, másoknak láthatatlan, azt javasoljuk, hogy megtanulják szeretni magad. és látni fogja, hogy mi történik a másikkal!

Kapcsolódó cikkek