26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg

A színész Igor Shmakov rákban halt meg. Az orvosok nem tudták megmenteni az életét 26 éves művész.

Igor Shmakov bátran küzdött a betegséggel, a fiatal színész a legutóbbi időkig nem engedte le a kezét, és szembesül a szörnyű betegséget - leukémiát.

Szerint eg.ru. Igor Shmakov vált híressé, miután főszereplésével a háborús dráma „Vihar”. De együtt a népszerűsége a ház a színész kiütötte szörnyű baj. Az orvosok találtak egy fiatal férfi rák. Az orvosok azt jelentette, hogy szükség sürgősségi műtétet a csontvelő-transzplantáció. A költség - 300 ezer euró.

Kemoterápia Shmakov nem segített. Felesége Igor Elena nyitott számlát az anyagi források, és kérte mindazokat, akik törődnek a sorsa a fiatal színész, hogy segítsen. Pénzt Igor érkeztek szerte az országban. És egy hónappal ezelőtt Igor Németország, hogy az összetett transzplantációs szövetek.

- Igor hamarosan a kórházat! - Nemrég írtam neki online napló felesége színész. - Köszönöm mindenkinek, aki segített! A te hited megtartott minket áttörni az aszfalt!

Ki gondolta volna, hogy pontosan egy hónappal később, Igor nem. Sajnos javítását Shmakova követte. Fiatal srác még mindig nem tudta legyőzni a rohadt rák.

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg
Bejelentette jelöltjei az American Music Awards-díjat

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg
Park Mozi indít kampányt „Nagy nap a IMAX”

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg
Hurrá, én Bakuban! Itt nagyon finom! - egykori fogadó "Around the World" Michael Hood (FOTÓ)

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg
Ez Baku még nem láttam! Egy hihetetlen show-Zapashny testvérek szélén az emberi képességek és technológiák szuper (FOTÓ)

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg
Murad Dadashov töltött valóság reggelit. Hölgyeim és Uraim - a konfrontáció a „mashyna Show” (fotók)

26 éves színész Igor Shmakov rákban halt meg
Bakuban érkezik Askold Zapashnyy és megfelel az újságírók (FOTÓ)