2018 Android tesztelés szimulálni multi-touch (növekedés

Androidok .help orosz Android-közösség.

Én is csak szimulálni egyedi vonásokkal - kattints, ellop, érintse meg és tartsa, stb az én teszt, de ez ragadt modellező multi touch a HTS Desire Android 2.2.

Tudna tanácsot, hogyan lehet reprodukálni az események láncolatát, hogy teszteljék több stroke?

Azt hiszem, meg kell használni ravasz a MotionEvent olyan, mint egy maszk, vagy valami ilyesmi, de nem rendelkezik a legcsekélyebb ötlet, hogyan kell csinálni.

esemény ACTION_POINTER_DOWN (pid 1) [# 0 (pid 0) = 153,230; # 1 (pid 1) = 380.538] eseményt ACTION_MOVE [# 0 * (pid 0) = 153,231 *; # 1 * (pid 1) = 380,538 *]

Hogyan hozhatok létre eseményeket 4 koordinátái (PID 0 X0 Y0 és PID 1 x1 y1)?

Úgy néz ki, meg kell találni a módját, hogyan kell használni a következő eseményt:

public static MotionEvent get (hosszú holtidő hosszú eventTime Int akció Int mutatók, Int [] pointerIds, PointerCoords [] pointerCoords, INT metaState, úszni xPrecision, úszni yPrecision, INT DeviceID, INT edgeFlags Int forrás, Int zászló)

Hála Dana választ, megpróbáltam ezt a logikát, de még mindig problémákkal küzdenek hozzá koordináták:

Ez a sorozat az események ebbe az én tesztdugaszokat és dobott, mint:

Itt láthatjuk, hogy (2 * 256) + MotionEvent.ACTION_MOVE nem változik pointer azonosítójú eseményt :( és pointerToMove és l;

A problémám az, hogy nem tudok generálni 2 pár koordinátáit mutató nyíl a 0 és 1:

Itt láthatjuk, hogy használja a logika, tettem hozzá PID1 az eseményre, de még mindig nincs meg a koordinátákat, x és y ok összefüggésbe hozták PID 0.

Még mindig nem tudtuk, hogyan hajtják végre, nem valaki valaha Levél multitouch események?

Top 5 Respuesta

Úgy gondolom, hogy csak meg kell adnia az index mutató a paraméter „akció” át MotionEvent.obtain. Különösen, a felső 8 - deystviyaukazku bitek és az alsó 8 - bitdeystvie (például, MotionEvent.ACTION_MOVE). Tehát, ha azt szeretnénk, hogy mozog a második mutató is kellene dolgozni:

Sajnálom. Azt hiszem, értem a kérdést. Figyelmen kívül hagyhatja ezt a választ

Remélem ez segít

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek