2 vw a központ és északra a titkos ügyfél vagy, hogyan kell keresni a

Nos, ez így észrevétlenül, de a tervek szerint megfontolt 30.000 ... Volt egy kérdés, hogyan kell átadni a maximális minőség a legalacsonyabb áron.
Költség kérdés sekély egyszeri akció „titkos ügyfél”. melynek során a Társaság LLC „Volkswagen Group Rus” együttműködve SGS Vostok Limited minőségének értékelésekor a hivatalos forgalmazója tsentrov.Pozvonil szolgáltatás SGS cég ebben a kérdésben. Marina menedzser most kaptam 6 kereskedők északi részén, a város (itt élek) közül lehet választani.
Esett a választás természetesen a mi jó barátok a Volkswagen Center North. Félreértés ne essék, nem a kedvéért a bázisok, és mivel biztos voltam benne, minden 137%. Share, én személy szerint, a maga részéről már dolgozott teljes, amiért megkapta kompenzáció a töltött idő mennyiségét RF 10000rub.
Mit is mondhatnék a DSF? És mit mondani! A fiúk megmutatta magát olyan ragyogóan, hogy már felügyelő befejezése után az összes szükséges, unalmas papír hívta őket unalmas, mert a ponty semmi. Nos, valójában unalmas. Minden vasalt, borotvált, ulybchivye.Sotrudnitsy és a személyzet kedves, udvarias és hozzáértő minden „hülye” kérdés! A központ maga visszanyert / polírozott dologi területen minden a helyén! SKUKOOOOTTAAAAAAAAAAA!
Ránéztem, és úgy döntött, nem várja meg az autó a központban, és megy a dolgát az autó az azonos márka jóvoltából az autofókusz idején MOT áron.
Külön köszönet a cég megkapta a mester Nikolai Chernov a magatartás autóm minden szakaszában a szolgáltatás, Szergej aka VW-Sever, röpke, de érdekes besedu.Tehnicheskomu igazgatója Alekszej (bocs nem tudom semmilyen középső nevét vagy vezetéknevét) a figyelmet, hogy az én szerény ember és a kérdésekre adott válaszok nem érdemi. És ez így megy parancs nélkül a központ, amely el volt foglalva az én „férfi” egy 6-! órát. (rangsorol részesedése csontvázak csere). Valami ehhez hasonló.
Üdvözlettel, Michael.
Ja, majdnem elfelejtettem. fogyóeszközök én akkor mit és mennyit. Munkák költségeinek 3452,47 (csapat 20% kedvezmény)

csapat 20% kedvezmény

800r bérleti díjat

10000r kompenzáció. I like it!
Ui DSF, IMHO, a legjobb kereskedő, legalábbis északi Moskvy.Nastoyatelno ajánljuk!

Futott: 29400 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Kapcsolódó cikkek