12 hülye kérdés, hogy az emberek azt kérdezik nyilvánvaló helyzetekben

Nagyon gyakran az emberek kérdeznek, hogy amit már tudja a választ. Azt hogy az Ön figyelmét a 12 legostobább kérdés, hogy az emberek azt kérdezik nyilvánvaló helyzetekben.

12 hülye kérdés, hogy az emberek azt kérdezik nyilvánvaló helyzetekben

1. Minden rendben?

Tudomásul veszem, hogy ha ezt a kérdést, hogy az a személy, aki nemrég esett, de nem rendelkezik a fizikai látható sérülés. De ha az ember a vérzés, akkor lehet, hogy?

2. Segítségre van szüksége?

Szeretem, ha valaki anélkül, hogy kér semmit, próbál segíteni az idő, amikor a nehéz zsákokat vagy van szükségem, hogy megjavítja az autót. Ha látja, hogy valaki tényleg segítségre van szüksége, miért kérdezed?

3. Ön alszik?

Bosszant, amikor hívom reggel, mikor aludt, és megkérdezte, hogy aludt. Természetesen alszom, miért kérdezed? Ha hívja valaki a az éjszaka közepén, ne kérdezd, ha az ember alszik, akkor jobb, ha elnézést a tény, hogy felébredt, aztán kezdeni a beszélgetést.

4. Van már egy új frizura?

Ha a barátod hosszú haja volt, de ma már eljött, rövid haj, így egyértelmű, hogy neki az új frizura, miért nem kérdezi meg ezt a kérdést.

5. Hol vagy?

6. A hideg / meleg?

Ha az időjárás nagyon meleg, és ha én, mint mindenki más, én haldoklom a hőt, ez a kérdés tényleg hülye. Miért ezt a kérdést, és ha igen, így minden világos?

7. Ott vagyunk már?

Ez a legostobább kérdés, amit gyakran hallani a barátok a fiam, amikor eszünk valahol. Mindig azt mondom, „Látod, mi van?”. Szerencsére a fiam soha nem kéri ezt a kérdést, csak élvezi az utazást.

8. Fogsz úszni?

Amikor elmegyek egy fürdőruhát a strandon mat a parton, természetesen fogok úszni, nem érted? Megértem, hogy nagyon gyakran az emberek ezt a kérdést csak olyan módon, hogy indítsunk el egy beszélgetést, de nekem a probléma még mindig hülye.

9. Én tényleg annyira kövér?

Ez a kérdés nagyon abszurd hangok a sovány a valós szex. És aki inspirálta őt? És ami a legfontosabb, hogy most, hogy megmentse szép fejét, hogy idióta úgy gondolta, hogy ő zaklatta férje / barátja / szülők a brutális kérdés.

De a lány egy szép extenzív formái hallani, hogy legalább vicces. Nos, talán nem látja magát a tükörben? Nyilvánvaló, igen, te annyira kövér! Mit kell összpontosítani a figyelmet a többiek helyett a probléma megoldásának.

10. Nos, harapás?

A férfi arra kéri ezt a kérdést, nézte a nyugodt víz az úszó ragasztás. Miért mondják az ilyen nevetséges dolgokat? Össze kell hangolni, amit látott, és azt mondta, uslyshennoe!

11. Mit csinálsz? (Ha megfelelő a személy, online)

uralkodása alatt Julius Caesar a múlté. Mi lehet az a személy, aki megfelel akkor például a társadalmi hálózatok. Persze, hogy írni és válaszolni az üzeneteket! „Mit csinálsz?” - ez egy szabványos kérdés, amit mindenképpen fel, anélkül, hogy figyelembe véve a kontextusban.

12. Te eltörte a karját?

Ez ugyanaz, mint a helyzetet egy úszó. Nem, nem tört meg a kezét, csak azt akartam, hogy sétálni a városban ragtapasszal a móka!

Mi mást tudod hülye kérdés, hogy az emberek azt kérdezik nyilvánvaló helyzetekben? Mit válaszolsz, ha ezeket a kérdéseket?

Kapcsolódó cikkek