10 hibamentes módja annak, hogy jobb!

Üdvözlet minden ebben a blogban.

Ha nem arra törekszünk, hogy jobban, akkor egyértelműen rontja.

És valószínűleg, hogy nem is veszi észre.

Az a személy kezd válni tompa után azonnal életét szokássá vált. Amikor az élet lesz monoton, kiszámítható, mint egy szürke pocsolya, akkor az agy leáll fejlődik.

Nem jelenti azt, hogy azonnal rosszabbodnak. Nem! Te csak nem javul.

Közben az élet adja jelét, és akkor elkezdi megtapasztalni az irigység mások. A csendes irigység, csendes és mogorva.

Akarsz élni jobb, de nem tudsz. Azt gondolnánk, hogy azt kell hegyeket mozgat, vagy kellene leereszkednek a személy jó szerencsét.

És a lustaság akkor suttogja, hogy „Hát igen, ez mind a fene Nézzük csak él életvitelszerűen hozzászokott.”.

De te jártál. Akkor jöttek erre a blogra, és olvasd el ezt a cikket, hogy lesz erre a célra.

Is felszívódik ezeket a módszereket, hogy jobban. És jobban. Ellenkező esetben, ha penny ára.

Semmi bonyolult, de ebben rejlik a veszély az emberi lebomlik.

Akarsz valamit természetfeletti, hanem több ezer ember már sikeresnek bizonyult példát, hogy ez valóban egyszerű.

Így jár, és nem beszélnek, vagy hagyja későbbre, mint ahogy a vesztes hadsereg. Csak csináld. Csak csináld. És hogy veletek maradjon blog!)))

Nem csoda, hogy azt mondják, hogy azok, akik olvasni a könyvet által működtetett, akik TV-t nézni.

Javított agy olvasás közben. Meg megtanulnak kommunikálni, akkor kezdődik, hogy jobban megértsék az emberek, tetteik és motívumokat. Kapsz oktatás, intelligensebb, fejleszteni a képzelet, az új ötleteket.

Ha olvasni egy könyvet, hogy a következő alkalommal.

Ne szabad pénzt könyvekre. Minden könyv nyomot hagy a gondolkodás, ami akkor jobb!

2. módszer Surf.

Bővítse látókörét. Gondolkodó ember hihetetlenül fejlett utazás közben!

Ha nem tudja, hogy repülni a világ, majd utazás a saját országában. Hidd el, hogy minden országban van elég nagy kirándulóhelyek.

Még a városban rengeteg érdekes hely, amely inkább a kanapén. Be kell, hogy látogassa meg, mint sok ilyen helyen.

Amikor megérkezem egy új város, vagy egy új ország, megpróbálom, hogy látogassa meg a különböző helyeken, többet róluk. Ne csak nézd, és azt mondják, „Hmm, cool”. És mélyen, hogy ismeri a történelem, a templom, vagy a barlang, nézd meg szemével történelem.

Amikor lovagolni a motorom, megpróbálom elkerülni az utakon, amelyek belekóstoltam. Mindig keresem az új útvonalak. Ez nagyon fontos a szempontból az ipari méretekben. Minél több az agy lát, annál inkább kanyarulatok. Ez egy bizonyított tény!

Nem értem azokat az embereket, akik csak pihenni minden évben ugyanazon a helyen!

Ha volt tavaly Balin, és tetszik, nem jelenti azt, hogy menjen vissza oda újra és újra.

Utazás a világ, mert az ország és a város. Írj egy listát, ahol még nem járt - múzeumok, koncertek, pubok (csak nem sok részeg!), Parkok stb És továbbítja.

Ha megy, hogy ezt következetesen, akkor lesz spontán és érdekes ember. Elég, hogy egy helyben ülni, mint a borz. Maguk, a végén, minden!

3. módszer megtanulnak kommunikálni.

Ha érdekli a személy, ha azt látja, hogy a kollégája a reflektorfényben, az azt jelenti, hogy meg kell órákat tőle.

Nézze meg, hogyan csinálja. Hogyan hallgat az emberek, hogyan reagál a kérdésekre, mint szünetek gesztusok. Minél több ember lesz a példa, annál jobb!

Ne csak hallgatni érdekes ember, szája nyitva. Próbáld reprodukálni.

Ha azt látom, hogy valaki jó beszéd, megpróbálom, mintha hívni a személyazonosságát, és a vonat más emberek. Úgy képzelem, hogy én - ez van, mondom a hangját, csak hallgatni figyelmesen, gesztusok.

Ez segít, hogy dolgozzon a saját egyedi stílusát. Mondanom sem kell, hogy jobb lesz, vagy ez nyilvánvaló?

Mivel giccses, mint amilyennek hangzik, nem?

De ez egy ilyen izgalmas néz! És úgy nézel ki az utcára, hogy azok az emberek, akik maguk is kezdtek. És talán te magad már elindított? Vagy talán ez a sor hamarosan, és lesz egy kövér ember vagy nyúlbéla, vagy az összes együtt?

Ez nem feltétlenül lesz egy profi. Akkor csak szaladgálni a stadionban, vagy úszni a medencében. Valójában nem olyan fontos, a sport, a fontos, hogy mozog!

Néha tölteni 4 edzés egy nap. Egyesek úgy vélik, kerget, és gondoltam, hogy én is meghalok. Töltök a sport több órát egy nap, és ez megéri.

Van egy barátom - teljes kudarc az életben. Indított hihetetlenül. Egy tonnát nyom, a dohányzás gyom, sört, nem működik, ül anyja nyakát, lusta, mint a cukkini!

De aztán kezdett érdeklődni asztalitenisz. Kezdett valahol, hogy kommunikáljon a mesterek a sport, kapott rangot, ő talált új barátok, lányok. Heck, élete átalakult! Azt esnek a földre, ha nem az érdeme a sport!

5. módszer kérdéseket feltenni.

A gyermek, ismerve a világ, mindig kérdéseket. Sok kérdés. Ezért a gyermek fejlődik olyan gyorsan, mintha az agya annyira fejletlen.

A legtöbb felnőtt zavarba kérdéseket feltenni. Ők úgy vélik, hogy meg fogják találni unalmas.

Ezért azok néma és úgy tesznek, mintha mindent tudnak.

A pokolba! Tegyen fel kérdéseket. Több kérdés! Nem csak a keresők, hanem az emberek. Megkérdezi, hogy nem érti, kérdezze meg, ha van valami, amit nem tudom.

Néha megértem a beszélgetés, hogy nem ért semmit, és próbálok feltenni azonnal, ha nem értem. Gyakran észre, hogy nem tudom, még az alapvető dolgokat, hogy még tudni taknyos diákok, a dolgokat, hogy biztosan mindenki tudja, csak én nem. Nos, én még mindig azt kérdezi. Mindig kérje a kérdésekre, és mindent.

És az emberek boldogok, hogy megfeleljen. Ó, mennyire szeretik csinálni!

Ennek eredményeként, és tanulok valami újat magad és mások számára mutatják be tudásukat.

Ha olvastam egy könyvet, és találkoznak egy ismeretlen szót, akkor keresem a szót a szótárba, vagy az interneten.

Tehát valójában még sokkal érdekesebb! Ha nem tudja a világ, akkor is kap a fa doboz szögezték körmök magukat és lemondanak az agyát? Nos, ez nem az!

6. módszer: Kezdés igazat mond.

Legalább próbálja feltárni felét hazugság.

A tény az, hogy ha az igazat, azokban a pillanatokban, amikor egy egyszerű hazugság, azt tapasztalja a stressz. És ennek eredményeként az elme maga jön a következtetésre jutott, hogy könnyebb együtt élni, hogy ne kelljen hazudni.

Akkor kezd élni őszintén. Akkor kezdődik, hogy tartsák tiszteletben magad, akkor kezdik értékelni magad, akkor nyugodtabb és magabiztosabb. És az elméd, mert lezárták a sár, akkor elkezd tisztán gondolkodni.

És ez sokat ér.

Őszinteség - ez az én elv az élet, ami Bízom sánta botjával.

7. módszer: megtanulják, hogy „NEM” beszélni.

Gyakran nem tudjuk tagadni. Ez helytelen, ezért nem fogadják el, ez kényelmetlen, hogy megtagadja, azt gondoltuk, hogy glozhat ha megtagadjuk, hogy rontja a jövőbeni kapcsolatokat.

De, ahogy a gyakorlat azt mutatja, hogy ez egy nagyon nyereséges készség.

Nem kell petyhüdt zöldségeket! Sokkal jobb, hogy feladja, és rontja a kapcsolatot, mint, hogy egy kapcsolat, amely lehet semmisíteni csak egy „nem” szót.

Az egyik az, hogy élni, ahogy ő akarja. És ha megtanulják, hogy feladja, akkor úgy érzi, a szabadságot, akkor szabadon lélegezni!

Gyakran előfordul, hogy a nevem egy látogatást, és tudomásul veszem, hogy elutasítás sértheti. Én azonban továbbra is elutasítja. Mert én személy szerint nem szeretnék szarul. Nem igazán akar?

8. Készítsen módszer.

Society belecsúszni fogyasztás. De a kereslet mindig provokáló javaslatot, ezért a másik oldalon a társadalom jön létre.

Ön is részt vehet a teremtés valami pálca keresni egy darab kenyeret.

Sokkal jobb, hogy valami magad. Még jobb, hozzon létre valami állandó, a létesítmény a szokás.

Írtam 2 könyvet, van egy blog, rájöttem néhány vállalkozások, vezette a képzés, hoztam létre a saját honlapján. Nem hencegni, hogy te, én csak azt szeretném tájékoztatni, hogy te magad részt vett a teremtésben.

Hozzon bármit, a lényeg, hogy hozzon létre. Tegyük fel, hogy nem sikerül, de mindig történik valami. A lényeg, hogy legyen kitartó és makacs.

Létrehozása nem csak hozza pénzteremtés hozza nagy megelégedésére magát.

Most is létrehozhat, amit akarsz. Vásárolja professzionális kamera, és végezzen fotózásra. Vagy eladni képek photosite. Hozza létre csatornáját a YouTube-on. Vagy iratkozzon fel a honlapon, hogy eladja, vagy akiknek a szolgáltatást. Egy szó - hozzon létre. Törekedjünk rá!

9. Az eljárás jót tettek.

Ha egy személy segítségre van szüksége, miért nem segít?

Ha azt szeretnénk, hogy jöjjön könnyezés mentén, hogy barátja a város másik végén, megnyugtatni, akkor miért nem megy?

Ha valaki hibázik, akkor miért nem mondja?

Ha valaki a szar, miért nem kezet?

Béke és így teljes a dühös vesztesek, akik úgy vélik, csak a seggüket a saját javukra. Lehet, hogy nem teszi lehetővé egy másik személy ez a szürke tömeg?

10. Eljárás tanul idegen nyelven.

Ön kiválaszthatja magának csak egy nyelv, mint az angol vagy olasz, ha megy, hogy látogasson el egy távoli országba (emlékezzünk az út 2 - utazás).

De ha csak magadnak nyelveket tanulnak a legegyszerűbb szinten ( „én megértése a”).

Sőt, meg lehet tanulni az anyanyelve. Fogadok a billentyűzetet, úgy, hogy nem ismeri a nyelvüket el lehet képzelni.

Minél több ember tanulni bármilyen nyelvet is volt, annál agya fejlődik.

A kevesebb szót a lexikon személy, ezért az ostoba. Általános szabály, hogy poliglottjainkkal nagyon fejlett ember. Fordítók fejlődött a férfiak. És a magasabb szakmai szinten, így ők inkább intelligens.

Így kezdődik a tanulás szó, vagy talál egy módszert tanulnak idegen nyelvet (itt tud tanácsot Dmitrij Petrov program „Polyglot”, véleményem szerint - a legegyszerűbb módja annak, hogy megtanulják a nyelvet).

Meg lehet tanulni egy programozási nyelv, HTML, vagy egy nyelv idegen egy másik bolygóról.

Megtanulják a nyelvet, akkor lesz bölcsebb. Jobb. És hatékonyan a legtöbb területen az életed.

És mi olyan módon, hogy lesz egy jobb érted?

10 hibamentes módja annak, hogy jobb!

Természetesen! Eddig, ha valaki nem bizonyítja, hogy ez nem méltó tiszteletet; -) Nehéz olyan példákat, ez igaz! Amit én még nem találkoztam rossz emberek.
Lehet, hogy a politikusok nem sok tekintetben. Mert az elme vonatkozásában csak. És sniveller akik csak panaszkodnak. De sem az első, sem a második nem vagyok ismerős. A levelezés - nem számít!
A! Nem tiszteletben Jehova Tanúi! Mindenki, akivel beszéltem, hogy fogalmuk sincs, hogy mit kell hívni. Arra kérem őket, hogy elmagyarázza, mi a különbség köztük és a tanítás az ortodoxia vagy a katolicizmus, de ők azt mondják, semmit nem tud! És akkor látom előttem egy kos agymosott. És a tisztelet elveszett.

10 hibamentes módja annak, hogy jobb!

By the way, én egy tanú, úgy tűnik, hogy visszatért az ortodox egyház! Nem tudom. De ő azt mondta, hogy holnap fog menni apámhoz. Lehet, hogy megszabaduljon tőlem?
Bár én magam valamely egyház nem tartozik - úttörő gyermekkorban. Csak kíváncsi voltam, hogy mit kapsz.

Kapcsolódó cikkek