Chernomorets (stadion Chornomorets)

A stadion

A történelem „Chernomorets” stadion

A legnagyobb sportaréna a dél-Ukrajna a központi stadion „Chernomorets”. Ez egy szimbolikus hely nem csak Odesszában, hanem az egész krími foci.

Építése a stadion kezdődött a távoli 1925. Tíz évvel később, az aréna adott otthont az első labdarúgó-mérkőzés között a nemzeti csapatok Odessza és a Szovjetunió, amely véget vetett a gólnélküli döntetlen. Kezdve 1936-ban, a stadion tartja mérkőzést a hazai csapat Dél-Palmyra - „Chernomorets”, korábban „Dynamo”, „Spartacus”, „Metallurg” és „Pishevik”.

Stadion, fészkelt egy park névadója Tarasz Sevcsenko, látja vendégül a világ óriások, mint a "Flamengo" (Rio de Janeiro), "Inter" (Milan), "Lazio" (Róma), a "valódi" (Madrid), " Bremen "(Bremen)," Lance "" Monaco „(Franciaország). Ugyanabban a szakaszában az egyetlen bronzérmet a bajnokságok, a Szovjetunió nyerte „Chernomorets”, itt Odessans egyengette az utat a két ukrán jutott.

Hogyan lehet eljutni a stadion „Chernomorets”

Csernomorec stadion található Sevcsenko Park keleti oldalán, a város központjában.
Séta a Patyomkin-lépcső és az Operaház mindössze 15-20 perc, és egy kicsit több a vasútállomástól található, amely tovább délre.

ahol maradni

„Chernomorets” stadion található a város szívében, ami azt jelenti, hogy sok lehetőség ahol maradni csak néhány perc séta a stadion. Van számos szálloda közvetlenül a stadion - Ayvazovsky Hotel, Genf Park Hotel és a Hotel Bristol.

Jegyek a stadion „Chernomorets”

Jegyek a mérkőzések FC „Chernomorets” megvásárolhatók az interneten keresztül Ticketstream a stadionban box office, fiókirodák IMEX Bank, illetve a hírek GORPRESSA szerek.
Jegy árak tartomány 35.00 USD egy hely mögött a kaput, és akár UAH 200.00 a fő benyújtani. Egyéb jegyek az oldalsó szektorok közötti tartományban 65,00 USD USD 100.00. Jegyek lehet egy kicsit drága a nagy horderejű mérkőzést.

Kirándulások a stadionban „Chernomorets”