5. fejezet - Van egy démon! Mit számít az, hogy

Soooo, vagy valami nem értem, vagy gondviselő egyszer lesoványodott? Hol van az a hatalom, amely lökött ki az akadémián? Octopus köröztek alaktalan lélek, nem hagyta ki, és várja a csapatok. Spirit tünetét nem mutatták az agresszió, sőt szinte nem mozog. Általában az a benyomása, hogy hamarosan elválasztás egy erőtlenség. Talán nem ez a gyám? Meg kell nézni közelebb. Szellemileg, csináltam egy ököl, és a polip, engedelmeskedve a parancsaimat, rohant a termelés. Ő majdnem oplesti szellem csápok, de a kétségbeesés egy haldokló hirtelen nyúlt a vadász és elkezdte szopni neki erőt. Annyira meglepődtem, hogy egy pillanatra megdermedt, figyelte istaivayut csápok én teremtés. És akkor vettem a rossz.

De baszd meg!

A polip, mint egy karmester, Elengedtem az éhség, és felhívta energia psevdostrazha magukat. A rezisztencia viszonylag gyenge volt: a visszaemlékezések Raynera tudtam, hogy a szellemek képesek felvenni egy csomó energiát, de ez sokáig tartani, nem tudnak. Ehhez kell egy kis anyagot tároló - pontosan azért, amit vadászat bányászok leletek. Azáltal egy ilyen tároló, a szellem kötődik, és sok múlik rajta, így a legtöbb tárgyat saját karaktere, gyakran nagyon kellemetlen. És hogyan szeretett, hogy tetszett a felhalmozódott energia valaki más?

Ezek voltak az én elvarázsolt kard - éltek félig intelligens szesz, vagy talán még a lelkét az elesett katonák.

Sentinel már árfolyamát az Akadémia, a falai tartotta az erejét, és ez hatalmas volt, mint láttuk a démon csak tegnap reggel. Mi történt? Miért egy nappal később, a szörny vált zamuhryshku? Nem szeretnék, hogy a falak az akadémia és velem is megtörtént valami, mint ez, meg kell, hogy vizsgálja meg minden!

Azt a parancsot adta, hogy a mágikus polip, és ő húzta rám zsákmányt. A Demon szoba hosszú nézd félholtan szellem, és végül nem tudtam ellenállni:

- Talán, de csak kérdezd meg, mi történt?

- Kuss, kölyök, így a felnőttek a saját következtetéseit, - morgott válaszul démon, és egy idő után hozzátette: - Ő is keményen harcolni, ő kimerült.

- Tényleg? Véleményem szerint ez annyira egyértelmű, nem volt ok arra, hogy úgy vélik, hogy ezek alapján az energia szűrő annyi időt!

- Ó, rendben, akkor akarja mondani nekem, hogy mit?!

Nem úgy néz ki, mintha a démon mérges, de hirtelen a szívem összeszorult jeges fogást. Stroke, kettő, három - ez kimaradt, és amikor kész volt, hogy tört, vice megjelent. Megborzongtam a tisztán fizikai sokk.

- Ne felejtsük el, a kölyök, egy új testbe fogom találni, de lehet, hogy nem olyan szép, mint ez -, amíg én lélegzetet, Demon ismét néma volt felé fordult az őrök. - Természetesen, ha észrevette, hogy gyenge volt, de nem értem, hogy miért?

Szellemileg, ráztam a fejem, beszélj a Démon nem szereti. Felhorkantott írja: „megsértődött, vagy mi?” -, és azt mondta:

- A menetek összekötő őt az akadémia szinte megszakította az energia shell annyi lyukat, ami meglepett, hogy még mindig nem teljesen elválasztás.

- Mit csináljunk vele?

- számított első rúgás. Mozgás vége!

Finoman eltávolítja a szervezetből ellenőrzés, mintha tolta a háta mögött, mert akkor meg kell nézni, egyrészt azért, mert valaki másnak a vállán. Úgy éreztem, hogy ha a démon átvette az irányítást, még a testtartás változott lett szabadabb, ha nem elszabadult, meg annak, hogy könnyen, játszott az ajkán mosollyal. Tetszett az az érzés, és adtam magamnak egy ígéretet, hogy fogok tanulni, hogy olyan nyugodt és magabiztos a képességeit, mint ő. Mégis, már az élet rótt rám is érzékelhető nyoma, azt akartam, hogy megszabaduljon tőle. Megfigyelések a Demon és emlékek Raynera kellett segíteni nekem ebben.

Bár én megengedhetünk ezeket a gondolatokat, démon járt. Mentális tette nagyságrendű polip, hogy kiadja a zsákmányt, és ő engedelmesen kinyitotta a csápok. Warden Akadémia vette formájában gyík nagy lábak, amelyek kinyúlnak a hátsó hajtás is, mint csápok. Bár a kép már kiderült, meglehetősen zavaros hiánya miatt az energia, képes voltam látni, hogy néz az orra végképp megsértődött. Nem tudtam segíteni kuncogva, kötve a szegény, mintha Kutenkov.

- kis dolgok, szeretne élni?

Demon egyértelműen visszaélnek.

Psevdoyascher csupasz fogak - látható, megszokásból, de ez a démon elszabadult az éhség. A címer a fejét az egykori őrök fonnyadt, a farok eltűnt valahol a hátsó lábak, és csak a csúcsa behízelgő WAG hasa alatt - nos, pusztán kutyus! Ha egy sötét felhő Hunger beburkolta, a gyám nyüszített és zsugorodni kezdett a méret, ha kienged a léggömb. Hamarosan annyira kicsi, hogy könnyedén elférne a tenyerünket. Szellemi erőfeszítés Hunger Demon visszavonta, és az őrök, hogy egy ököl - egy kellemetlen érzés, mintha kezében valami hideg és szúrós.

- Nos, akkor mi van? - Demon megismételte a kérdést.

- Miért kérdezed? Természetesen szeretnék élni!

Kinyújtotta egyenesen mind a tenyér a Demon. A címer a fején felállt, és a farok kiegyenesedett, és felfelé hajlik - az őr töltött utolsó erőket, hogy megmutassák a vágy, hogy élni.

Nos, wow! Megérintett közvetlenül, hanem a démon könyörtelen volt.

- Mit tud nyújtani nekem az életemben?

Warden leszegte a fejét, farkát lehajtotta ernyedten újra.

- Nem semmi ... Két nappal korábban szerettem volna elégetni ilyen kezelésre rám, és most még ellenállni nem lehet ...

- hívjon! - kérdezte Demon, élvezi a hatalmát az ellenség. Megtanultam, hogy az igazi neve ad neki még.

Guardian rájött, hogy nem volt más választása.

- Azt Jar toothy csáp!

Amint az őr nevezte magát, a mi aura kifeszített vékony szál belőle - a kapcsolat a hatalmat az igazi nevét. A démon felsóhajtott.

- Most mondd meg, mi történt, miért hirtelen olyan gyenge?

A Spirit megállt, gyűjtése gondolatait, majd kitört belőle:

- Igen, az összes hülye sehol. Megvan a vissza - mert tudta, hogy jöjjön vissza hozzám, és nem üres kézzel - lehajtotta fejét alacsonyabb, de a démon hallgatott, és így folytatta: - De én nem várható, hogy meg tudja kicsikarni az összes sötét energia! Amikor ez megtörtént, az összes sötét szellemek nélkül maradt étel, és persze, hogy ment vissza, ahol ez - az Akadémia! Van valami tőlem és kopott, nem tudtam tartalmazhatnak olyan áramlási, még egy kicsit, és ... De semmi! Ők messze az állományok eltűntek - minden itt jártak együtt az Akadémia falai.

Az apró pofa gyík állt ki a káröröm, hogy lerobbant, és nevetett mentálisan - nos, csak hichny krokomysh! A démon felhorkant is csak hangosan miért kárörömmel az arcon Jar azonnal eloltották.

- Menjünk részletesebben arról szellemben - a démon mondta. - Ha érdekelne, akkor ám legyen, én hagylak életben.

- Mi van, hogy elmondja. Bármilyen szellem, miután megpróbálta az energiámat, örökre marad ezekhez falak - ez az átok kényszerít rám az alapítók az Akadémia. Ez tart itt, és mindazok, akik megtámadtak, vagy akadémián. Együtt - a védelmet. Nem bánod, így az átok nem lesz képes, hogy tartsa meg ... Sajnos ... - sóhajtotta végül Jar.

Demon kiegyenesedett fenyegetően, éreztem benne növekvő düh és a frusztráció, csapott éhség. Megrázta a kezéről Jar és azonnal megragadta a polip.

- Szóval semmi szükségem, és a fogságban tartott szesz is ...

- Várj egy percet! - kiáltotta Jar olvasatra Demon szembe a halálos ítéletet. - Te egy démon, akkor meg kell az energia a szellemek! Tudok adni mindazoknak, akik beavatkozás lenne az Akadémia!

Demon pillantott Jar érdeklődéssel, de aztán elnevette magát:

- Mit adsz nekem? Nézd meg magad - akkor most egy kis dolog, hogy nem is tudja, hogy csukja be a lyukakat, nem az, hogy a szellemek rám fogni.

Rájöttem, hogy nyíltan hazudott, hogy már várta, hogy javaslata Jara és most csak gúnyt vele, arra kényszerítve remeg a félelemtől. A démon elengedem között átgondolt, és azt mondta, kissé elnyújtott:

- Tudod, Jar, van valami a javaslatot. De ez gyenge ... elegendő energiát valamit.

Ó, démon-kísértő! Ahogy megrázta Jar ezeket a szavakat! Remegő félelem nem megy minden ehhez képest rezgő szállítószalag hogy megtámadta őt most - az ő ködös éteri test hullám simán ment, mintha készült zselé! Még megsajnáltam: minden sérült, míg az ügyeletes, és most az azonos elkövető kellett segítséget kérni. Ez oda vezetett, hogy egy másik gondolat:

- Demon, és nem rohan, hogy megtudja, hogy a mágusok, hogy mi történt a védelem az Akadémia, amikor hirtelen ismeretségünk feladta a szellem? És ha ő nem kér segítséget a mágusok, ő, mint a munka a számukra?

A démon hozzám fordult, aki egyéni folytatta komor és átgondolt megjelenés Jara és a légies öntött előttem. Úgy tűnt, hogy nézett ki a fejében. Cool!

- felnőni, kölyök, ugrásszerűen! - ez inkább egy vigyort. - Persze, hogy elég lesz, csak a félelem, amit el is felejtettem. Azt hiszem, ez is lehet elege - ez könnyebb, mint egy új szellem döntetlen. Legyőzhetetlenségével játszott trükk rá - ez egyszerűen nem történhet meg még ilyen helyzetben, ez a veszteség.

- És te, és használja ...

- És hogyan! Én egy démon, nem egy apáca!

Elfordult tőlem, és az ő éteri kép összeolvadt az arc:

- Jar Jar, meg kell értenie, hogy nem jótékonysági munkát ... hagyva az életet és a segítségemet, akkor hűségesküt me ...

Sentinel szomorúan lehajtotta a fejét.

- Azt, Jar toothy csápok esküszöm, hogy mostantól fogva a lélek és lényege minden tartozik ... - nézett a Demon, és ő javasolta a nevét. - I Belong Zaan Kteru - mindig éhes, és vállalom, hogy szolgálják őt, azt fogja mondani.

Amint tette esküjét mi ajándéka elválasztott fekete zsinórral és rámeredt. Lizard kezdődött, tarkójánál sörtéjű tű fésű szorosan nyomni a koponya, fogak csupasz, csápok a hátsó csavart, mint egy kígyó, amely kiárad a kerozin. Aztán kezdett megváltozni. Energiájának elnyelésére mi ajándék, gyík elvesztette címer, de szerzett egy sörényét hosszú tűk a nyak körül; lába kiegyenesedett és meghosszabbították, így a test sokkal felemelte a padló felett, és ez már nagyon sokkal nehezebb, és sűrűbb megjelenésű. Jar megszűnt hasonlítanak egy gyík, és lett több, mint egy sárkány, egy csomó csápok a hátán átadhatja szárnyakkal és megerősíti ezt a hasonlóságot. Röviden, a démon faragott egy asszisztens az íze.

- Nos, rendben, mint te az új megjelenés? - Kérdezte a démon, amikor az őr teljesen helyreáll a sérült energia héj és cérna kapcsolatokat az Akadémia falai.

- Te át nekem egy új szintre. Nekem van olyan kevés energiát, de azt is megtörte a szellemek darabokra hullottak, ha ugyanaz volt, mint most! Hogy tehetted?

- Hmm, úgyhogy mondtam, és tudom, hol a helye, az őr!

És nekem, lassan hozzá,

- Ha tudtam volna, hogyan sikerült! Mégis, a mágikus van egy komplett tudatlan, csak egyedül vagyok annyira tehetséges.

„Nos, természetesen! - mosolyogtam befelé. - Sam dicséri - más nem vár! " De meglepődtem, hogy a démon adta őrizetbe annyi erő: mert tudom, mennyire fáj az éhség. De úgy tűnik, hogy a démon nem sajnálom semmit. Azonban, ha ő képes valami bánni?

Elgondolkozott, nem vettem észre a démon megjelent a Jar, és csak hallotta utolsó szavait:

- ... emlékszik a fogadalmat: meg kell adni nekem az összes szeszes italok, amelyek képesek megragadni, és jönnek a hívásomat, bármikor, ha hívlak az akadémián.

Módosított szellemének megfelelően lehajtotta a fejét, majd lecsúszott a fal és eltűnt bele. Demon polip nevű leszerelés és megérinti az éhség. A komplex sző egy ideig süt a levegőben, de hamarosan szétesett összekapcsolása nélkül erőiket fonalak. Hunter ünnepelte.

- Nem elfelejteni, hogy mi a foglalkoztatásra? - Eszembe démonok.

- Nyugodj meg, kölyök, lesz időnk. Van még egy dolog, amit meg kell oldani.

- poroysya a fejét valami, már meg, hogy hol lakik, mi egyházközségi ... hogyan jelent ott.

- Elf, vagy mi? Sötét?

- Nos, igen, azt védelmére felesküdött ...

- Ön fog teljesíteni ezt a fogadalmat?

- Én megesküdtem, hogy a lélek, persze, azt kell teljesíteni fogadalmat! Emlékszel, hol lakik?

- Eszembe jutott - motyogtam, nézi a szem a módja annak, hogy a szoba Sattori Torak, amely megtalálható a Bright memóriák Raynera. - Ez a női kollégium, egy emelettel feljebb gnomochki ...

- Nos, a kormány, hogy vele kölyök!

Demon nyilvánvalóan nem járt iskolába és nem megy sharaga: hát hogy tudja, hogy megy a sportruházat tornaórán? Teek, lássuk mi van itt tekinthető egyfajta sport? Emlékirataiban Raynera ezek voltak sötétszürke laza nadrág puha bőrből készült bakancs merev zokni és egy nagyon puha alacsony szárú, széles bőr öv különféle zsebek és hurkok a találkozó, hogy nem kap részt, és egy szürke pólót készült vastag durva ruhával. Mindez megtalálható a szekrény, és körülötte - Rayner nem különbözött óvatosan, mint én magam. Ezért nem zavarta a lelkiismeretét, elejtettem a reggeli öltöny véletlenszerűen az ágyon, és beült az új ruhát, az úton, megmutatta nekem sokkal kényelmesebb. Most már megy a keresést a bizalom és nem gőz, ez még nem áll készen Saori leckét. Ebben a ruhában, és mentem a folyosóra.

Sattori szobában találtam egy gyors, bár káros öregasszony bejáratánál a női kollégiumi először nem akarja átadni nekem, még az előtérben. Egy pillanatra az út Demon, és így nézett a szerencsétlen, hogy sápadt, ő megállt a mondat közepén. Egy perccel később már kopogtat az ajtókon elf. Való összetűzések miatt a házmester, én valahogy zavart, és nem is néz az emlékek Raynera néz Sattori. Ezért, amikor kinyitotta az ajtót, én szó szerint elképedt.

Sötét rosszabb én növekedés, de ugyanakkor sikerült néz rám dölyfösen, mintha fentről lefelé. Hatalmas barna szemei, annak ellenére, hogy a meleg a szivárványhártya színének sugárzott hidegség és arrogancia. Vékony szemöldökét gőgösen, mint elf körülnézett én jelmez, teljes érzéki ajka finoman faragott orrlyukak megremegett egy kicsit. Ezután a tünde megfordult, felfedve egy szigorú ideális profil és a hegye egy éles hosszúkás fül kilóg gesztenye fürtjei, és belépett a szobába, kihagyva vissza rám. Ez annyira tökéletes, hogy úgy éreztem, mint egy falu bugris, és őszintén szólva nem tudom mellé, mit mondjon.

A fejemben hallott valamit gyanúsan hasonlít elfojtott nevetés. És mi tart neki kettő. Nos, ahogy ez általában történik velem ilyen kínos körülmények között lettem rendkívül durva.

- Látom, hogy életben, és hogy minden rendben van.

Ezekkel a szavakkal nyúltam kezét elf és teketória nélkül megragadta az állát. Megfordult az arcát oda-vissza, mintha keresne erőszak jeleit rajta. Aztán keresett szemében vésett test egy feszes ruha a legjobb cseresznye velúr, megfogta a vállát, és megfordult a tengelye a háromszázhatvan fokos. Tisztelt meglepve, hogy nem ellenállni, és befejezte a vizsgálatot, buzgón bólogatott, és lehuppant egy székre, közel állt a tábla.

- Nos, nem véletlen, hogy a thoracolumbaris fizetett nekem a munkát?

Lehajoltam ujjait, megnyomja a tenyerek a párnák (így senki sem láthatta, hogyan remegett), és elkezdte tüntetően nézte a körmeit. Zihál riasztotta meg, hogyan mérges Sattori a viselkedésem. Azt megkockáztatott egy pillantást az arcát. Láthatóan küzdött: sötét bőr elsápadt, és az ő arccsontja gyújtottak ellenkezőleg lázas folt pír, szeme megvillant a villám, és szinte egyáltalán nem bocsátanak ki fényt neon, szép ajkak görbe. Wow, én hoztam! Gyorsan lenézett a köröm, és míg ő még nem mondta, beszélt:

- Örülök, hogy ilyen gyorsan kitalálta elkerülje a szóváltás a hely - nem kell gondolni, hogy akkor kap találatot. De a jövőben nem térhet eddig - a gyilkosok lehet több csoport, és bár értem az egyik, te hülye beakadhat a kezében a másik. Aztán pedig elveszti az ő jutalmát. Nem lenne nagyon a helyén - tudja, hogy mit vagyok égve ...

Hogy jutok, hogy nem hiszem, de maradj nem tudott. Annak elkerülése érdekében, az igazak haragja naemschitsy, úgy döntött, hogy visszavonul, és vidáman felállt, és elindult az ajtó felé:

- Igazad van, de el kell menni szárnyalni. Ha gyűlnek össze, hogy hagyja el az akadémiát, tájékoztassa, mi?

Kapcsolódó cikkek