2018 Hogyan programozzuk egy egyszerű zenei szekvenszer android (java) android

Androidok .help orosz Android-közösség.

Mit akarok csinálni:

Szeretnék programozni egy nagyon egyszerű zenei szekvenszer Android. De soha nem dolgozott a hang az Android vagy Java, ill.

Chtoprilozhenie kell tennie:

lejátszani mintákat (WAVE / OGG fájlok) játszani több audio csatornán egyidejűleg (pl a trombita és a fuvola kell játszani egyszerre, maximum 10 eszközök) változtatni a pályán a minták (pl trombita WAVE fájl kell játszania a normális pályán (c4 ) és alacsonyabb / magasabb hangmagasság (e2 / G6), és így tovább)

Ez chtoprilozhenie képesnek kell lennie arra, hogy nem az egész.

Milyen elemekből kell? Normál médialejátszó (AudioManager.) Nem működik, igaz?

Van már néhány alkalmazást, amit gondolok:

FingerBeat iOS-FL Studio Mobile iOS Uloops Studio for Android

Köszi előre is a segítséget!

Top 5 Respuesta

Nem egy egyszerű követelmény, hanem három nagyon különböző követelményeket.

Játék WAV támogatni kell a dobozból a JRE a osztályok javax.sound.sampled, ez csak úgy a kódot, hogy csatlakoztassa (nem túl biztos Android).

Ha igazán akarod, akkor főzni a saját sequencer, mind az alapvető dolgokat, ha van javax.sound.sampled. Ez csak megköveteli néhány alapvető ismereteket a digitális hang és egy nagy huzalkészletet kódot.

Nincs egyetlen megoldás minden igényét kielégítő, akkor kell a flash van, együtt a blokkokat a közkincs.

Én nem lesz képes, hogy egy teljes választ, de én pont akkor a helyes irányba.

Ott takzheklass MediaPlayer, de könnyebb használni. Nem hiszem, hogy ez lehetővé teszi, hogy ellenőrizzék pályát.

Lesz problémák az időt az Android rendszerrel. Hogy elkerülje a sorrendiség megszakítja a szemétgyűjtő szál valószínűleg ki kell írni szülőhazájában sequencer segítségével NDK.

A lejátszás hangja talán jobban végezzük a NDK is.

Rájöttem, hogy ez a kérdés nagyon régi, de én válaszolok, így vagy úgy, mert a válasz nem tesz említést az NDK.

Legutóbbi kérdések