132 Ingatlanok Review - b & B Domus fabiola - vaticano

„Nagyon jó matrac.”

Nagyon jó matrac. Kényelmes mestoraspolozhen.

Ha lakott, akkor fizetett 572 euró szobánként plusz adó. A levelek jönnek, a költség-ben meghatározott 526,50 + adó. Voltam eufórikus, így a különbség észre után egy pár napig. Kisebb problémák forró vízzel. Meg kell egy ideig le. A reggeli nem rossz, de én nagyon ritkán eszik kenyeret és a gabonafélék. Ezért a kávé, amely kész a szállodában, meg kellett vásárolni valamit.

„Minden fantasztikus volt, találkoztunk, én jött 08:00. "

Minden fantasztikus volt, találkozott, jöttem reggel 8 órakor, az állandó időben, kiváló reggeli, barátságos vezetők!

A szálloda nagyon jó helyen. A Vatikán menni egy pár percig. Csak kívül a szálloda van a buszmegálló 64, ami megy a Termini pályaudvar, ami nagyon kényelmes. A szálloda tiszta, mindent megtalál, amire szüksége van. Reggeli rendelhető intervallumban 8:15-10:00. Rendeltem egy bizonyos ideig, ami nagyon kényelmes. Csak azt szeretném hozzátenni, hogy tartózkodása alatt Olaszországban, én maradtam a szállodában 2 alkalommal, a második alkalommal, amikor megérkezett 21:00 (néhány órával előre, hogy a tulajdonos), én vidáman köszöntötte a megfelelő időben értem. A személyzet nagyon kedves és mindig segít, ha szükséges. A szálloda teljes mértékben elégedett. Csak azt akartam, hogy tájékoztassa. mit tudok élni egy kutyát, az egyetlen feltétel, hogy ne hagyja egyedül a szobában.

Köszönöm szépen a beszámolót, mert nekünk a véleménye nagyon fontos.

Domus Fabiola - Vaticano

„Szép és hasznos host Marco.”

Jó és hasznos fogadó Marco. Annyit mondott, és segített magyarázható a közlekedési Rómába, ahol jobb, ha megy, ahol jegyek, stb És minden nap volt érdekelt, hogyan lehet segíteni, minden jó. Egyágyas szoba, zuhanyzó, hűtőszekrény. Ágy kényelmes. Hely nagy, 5 percre a Vatikán, de nagyon csendes este.

Azonnal ellenőrizze forró vízzel. Lehet központi vagy a kazán. Az én esetemben ez volt a központja az első napon - de nem volt hideg. Ekkor a tulajdonos Marco kapcsolva a kazán - minden csodálatos volt

„Csatlakozom az összes fenti!”

Feliratkozás a fenti! Marco szereti és ismeri a várost, a reggeli kávé elkészítettük segédje nagyon ízletes, és zsemlét. Ez valami rendkívüli, tiszta, kényelmes, csendes, még ha van gyalog a Vatikán, Szent Péter és az Angyalvár

„Tökéletes hely (jobb, mint a központban!”

Nagy helyet (jobb, mint a központban!). Kegyes fogadó Marco.

Hangszigetelés a szobában gyenge. De inkább ez a probléma összes szálloda.

szinte mindent. Is, általunk szervezett egy nagy szálloda transzfert fejfájás nélküli Mercedes'e kiváló kényelem és az ár a szokásos taxi a repülőtérről.

Kép dóm a kommunikáció. Peter nem egyezik a kilátás a szobából, de ez nem egy mínusz. Mivel ismét győződve arról: elvárják a szobákban csak az a tény, hogy meg van írva a foglalási visszaigazolást.

„Szerettem mindent - tiszta, csendes, közel a Vatikánhoz. "

Szerettem mindent - tiszta, csendes, közel a Vatikánhoz, jó WiFi. Segítőkész és barátságos személyzet. Mi è piaciuto tutto - pulito, tranquillo, Vicino al Vaticano, buona WiFi. Marco, Grazie per tutto!

Nem túl jó hangszigetelés utcáról szeretnék egy változatos reggeli. Még sajtot. Non molto buon isolamento acustico dalla strada. Mi piacerebbe Vagyonnyilatkozatok una colazione più varia. Almeno il formaggio.

Jóvoltából a tulajdonos. Tisztaság. Wi-fi. A közelsége a Vatikánban. Azért jöttem, hogy a húsvéti virrasztás és húsvét és tudtam jelen lenni mind tömegeknek. La gentilezza del proprietario. La pulizia. Wi-fi. La vicinanza al Vaticano. Sono venuta per la Vegia Pasquale e per la Pasqua e sono riuscita egy partecipare hirdetés entrambe le messe.

Az értékeléseket kifejezetten a személyes nézeteit ügyfelek Booking.com, válaszol egy kérdőívet tett látogatásuk után a szállodában. Ezek az ítéletek nem feltétlenül esik egybe a véleményét Booking.com.

Ezek vendégek • Ezek az utak • Ezek a nézetek 131 697 613 Ellenőrzött Vélemények
  • Fenntartások nélkül tiszta megtakarítás Bizottság • Rendszeres akciók • Mi visszatéríti az árkülönbözetet

    • Bejelentkezés vagy hozzon létre egy profilt
    • berakodás
  • Még mindig keresi a tökéletes hely?
  • A szállodatulajdonosok

    LINKEK

  • Gyakran ismételt kérdések
  • Partnerprogram leányvállalatok

    Az azonosító szám: BD46F74

    Kapcsolódó cikkek