10. Titkok a karcsú alak Vera Brezsnyev

A titok harmónia Vera Brezsnyev - megfelelő táplálkozás és a rendszeres testmozgás. Fotó Larisa Kudryavtseva.

A karcsú alak Vera Brezsnyev - az irigység sok rajongó az énekes. A színésznő ül a szigorú diéta, a testmozgás, ne dohányozzon, és alig iszik alkoholt. Az eredmény - nyilvánvaló: kis derék és egyetlen gramm túlsúly. A közelmúltban, az énekes azt állítja, a blog az interneten. ahol ő osztja vele a szépség titkát groupie és tanácsokat, hogyan tudjunk a következő nyáron. Brezsnyev biztos: annak érdekében, hogy elérje a szám álmai, nem kell sok pénz, csak akkor kell az akarat és a vágy, hogy szép. Mire van tehát szükség?

1. Csökkentse az adagok mérete

- Most a millió lehetőségek nélkül a pénzügyi eszközökkel, a megfelelő információt, foglalkozni velük! - mondja Vera - A fogyni, meg kell enni kisebb (csökken a méret a részek, és az étkezések száma - legfeljebb két étkezésenként), eszik zöldséget, gabonát, fehérjék, gyümölcsök, vizet inni, séta fürgén az utcán , fut, vagy hogy egy kerékpárt és utazz, szikla sajtó otthon a szőnyegen, hogy nem ugyanaz, és a fenék, lábak, karok. Ha Ön egészséges, nincs CAN NOT. Én NEM AKARJA! Az összes többi - gyengeség, lustaság, a szeretet hiánya magad és a szomszédok!

Az ágyból, Vera iszik egy pohár vizet, majd ezzel él és reggeli (legfőképpen - ez zabpehely a víz vagy a gabona tej, szója feltétlenül azért, mert Brezsnyev szenved laktóz intolerancia). Egyél a nap nagy részében hit lehetővé teszi magát vacsorára.

- Ebéd))) Gasztronómia ahol tudok barangolni. A legnagyobb tápláló a nap eszem meg ebédre! A reggeli még mindig nem akar enni sokat, nincs sok szükség vacsorát. Ezért, vacsora - a kedvenc étel. És még ha ez egy kis szünetet a munka, így minden boldogságot. Ebédre, azt használja két csészét. Nem három, nem négy, hanem kettő. Ha bővítjük a polcokon. azaz: 1) a saláta, 2) az "első". 3) egy fő étel. 4) desszert. Tehát e négy pozíciók választom kettő. Bármely. Attól függően, hogy a hangulat és a vágyak ma - leves, saláta, leves, és néha ez a főétel, saláta, és néha nagyobb, néha leves, saláta, a fő- és desszert, néha, néha saláta és desszert. Miért? És mivel nem akarom, hogy nyúlik a gyomor - ezúttal a szurdok - ez kettő. Ha szeretnék egy desszert, megeszem az ebédet is. Így az este már „égnek” vagy „kifelé”.

fb vk tw gp ok ml wp

„Nem bírom az élelmiszer fotók terjedt az interneten, de egy kivétel, tedd meg most, mert szüksége van egy kép a téma.” - Vera aláírt kép. Fotó: Instagram

2. Figyeljük az egyensúlyt a fehérjék, zsírok és szénhidrátok

Add fel a zsír teljesen lehetetlen - csak érinti a megjelenését a bőr és a haj.

- A legfontosabb dolog - nem a kalória, és az egyensúlyt a fehérjék, zsírok és szénhidrátok a diéta és a hiányzó finomított élelmiszerek, - mondja Vera.

Singer betartja a szabályokat a klasszikus ételek: a fele az étkezést kell venni fűszernövények és zöldségek, negyed tányér - fehérjék, szénhidrátok negyeddöntős.

fb vk tw gp ok ml wp

Singer betartja a szabályokat a klasszikus ételek: a fele az étkezést kell venni fűszernövények és zöldségek, negyed tányér - fehérjék, szénhidrátok negyeddöntős. Fotó: Instagram

3. Írja be a diétás termékek 15, javítja az anyagcserét

Nem számít, milyen napod alakult, akkor biztos, hogy próbálja meg enni a „megfelelő” ételek, amelyek serkentik az anyagcserét. Vera különösen nehéz - szinte mindig az megy, étkezési a távon.

- Fell 5.00, felébredtem 9.20. Az autó, repülőtér, repülőtér reggeli, repülőgép (sleep), gép, próba vacsora (halászlé, hal grill. Grillezett zöldségek). koncert, autó, vonat, - felsorolja Brezsnyev - Néha kérdezem. mi a napi rutin. Minden nap más és más. Ma ennyi. De ott van a megingathatatlan dolgok napról napra változott. Szerelem, vágy, hogy tanuljanak, a vágy, hogy nő, a megfelelő táplálkozás, stb Ha az úton, nehéz enni, de igyekszem - .. Legalább az egyik ilyen termékek olyan módon megtalálható. A legfontosabb dolog, még nem ragadja őt valami káros. Az én kedvenc diéta és uralkodó, persze, zöldségek és gumós növények, mindent, kivéve a zeller (nem tudok állni vele), és talán, édeskömény, és ezért, csicsóka (gyermekkori pereela). És így, bármilyen formában - a nyers, párolt, főtt, sült, grillezett, párolt. néha még kissé megbarnul. Zöldség - alapon. Gyümölcs - ugyanaz a dolog. Olívaolaj, szárított gyümölcs és dió. Több kása. Szeretem kása. Minden gabona. Eszem őket szinte minden nap, csak más, váltakozó. Hajdina. Zabliszt. Millet. Búza. Árpa. Quinoa. Árpa. Akkor minden nap vannak különböző gabonafélék a hét folyamán, hogy én nem. De van egy ellentmondás: főleg a reggeli és ebéd, zabkása vacsorára próbáld meg nem enni. A fehérje - halak és a tenger gyümölcsei. Tejtermékek. Sajt, túró, joghurt. És a húst, mindent, kivéve a sertéshús. Minden mást enni csak ritkán és kis mennyiségben. Ugyanakkor részt a sportban. A szervezet megkapja az összes szükséges, és ezért jól érzi magát.

fb vk tw gp ok ml wp

Vera Brezsnyev ajánlja 15 termék, amelyek javítják az emésztést. Fotó: Instagram.

Az énekes próbál enni kicsi, gyakori étkezés. Reggeli és ebéd közötti feltétlenül elégedett „harapás”.

- Ez egy gyümölcs (bármilyen) vagy frissen préselt gyümölcslé - is minden (narancs, alma, sárgarépa, alma, sárgarépa egy csepp növényi olaj, a cukorrépa-alma, grapefruit). Azon a napon nem több, mint egy italt friss gyümölcs. Ha továbbra is szeretné egy másik friss -, akkor a zöldség. Összesen legfeljebb két naponta.

fb vk tw gp ok ml wp

feltétlenül elégedett „harapás” reggeli és ebéd közötti Brezsnyev - bármilyen gyümölcs vagy gyümölcslé Fotó: Instagram

4. Kizárás a „haszontalan” diétás termékek

- Ezek a termékek, amelyek különböző okok miatt már a diéta kizárt általában (azaz, nem enni, nem használják őket, egyszerűen nem akar): margarin, szénsavas üdítők, a sertés, a különböző zsíros szószok, tészta, csomagolt gyümölcslevek, krém . Talán valamit elfelejtettem, de a gerincét. Ezek olyan termékek, amelyek nem használható, de a kár, hogy a test és a szám is jól láthatók. Megtanultam, hogy a diéta ezek nélkül, és nem szenvednek azok távollétében.

Ugyanakkor Vera elismeri, hogy fontos, hogy kényeztesse magát.

- Én egyszer egy héten, „eszem, amit akarok” - mondja az énekes.

Ugyanakkor, ha továbbra is igazodjon az egészséges táplálkozás és nem eszik a rossz ételek hatalmas mennyiségben:

- Nem ragadja - egyszerűen nem akar - mondja.

fb vk tw gp ok ml wp

„Snack” az énekes a koncert előtt: szárított gyümölcs és ásványvíz. Fotó: Instagram.

5. Ne harapni, amit csak

- Az egyik legfontosabb elem a diéta - mondja Vera - Ha tudom, hogy nem lesz képes enni rendesen, és én sem éhezik, vagy vegye fel veszélyek - veszem az ételt a házból vele. Ehhez vannak újrafelhasználható, van egyszer (esetemben) kapacitását. És készülékek - evett, és dobott. Így tudom, hogy fogok etetni, és énekelni, hogy pontosan mi lesz hasznos és ízletes számomra. Tehát, ha látsz engem egy kis csomagot - ne essen pánikba. Ez az én étel.

fb vk tw gp ok ml wp

Ha lehetséges eszik rendesen nem várható, a művész vesz ételt magukkal haza. Fotó: Instagram

- Ha nem akar hízni. Nem eszem 4 órával lefekvés előtt. Néha attól függ, milyen alkalommal, amikor lefekszem. Ha ez éjfélkor a vacsora befejezem 20.00. Nem indul és befejezni! Ha lefekszem korábban, és vacsora, természetesen, mielőtt. Megyek később - volt. Ez vonatkozik minden étkezés - egy nehéz, könnyű ételek. Csakúgy, mint a cukor a teában, és „valami” a tea. Fontos szabály, amely jó eredményeket!

fb vk tw gp ok ml wp

Az énekes mutatta be a lapos has, lefektetve egy képet a derék az internetre. Fotó: Instagram

7. A rendszeres testmozgást

A sport nagyon fontos a hit: amellett, hogy a szokásos reggeli torna, az énekes rendszeresen csinál speciális gyakorlatok és megrázza a sajtó. Plus - időnként kalóriát éget a futópadon hetente kétszer jóga.

- Sporttevékenységek (gyakorlat) - ez nem csak egy hóbort, divat, vagy bármi más. Először - ez jó, és ezért a jólét, és csökkenti a betegség gyakoriságának (azáltal, hogy javítja a vérkeringést és az anyagcserét, ennek következtében - erősíti az immunrendszert). A második - ha azt akarjuk, hogy a mester az életed - kezdődik a tested. Legyen Ön az első gazdája. Tehát akkor az ellenőrzés a testét, de nem te vagy. Önkontroll, önfegyelem - nagy teljesítmény. Sport legyen egy életforma, nem pedig egy átmeneti jelenség. Mivel a testmozgás nem csak beállítani az anyagcserét, hanem hogy a test egészségesebb, szívósabb. Most, míg fiatalok vagyunk - ez sokan, de hogyan kell tartani a fiatalok? Ez a fizikai aktivitás teszünk egy hihetetlen hozzájárulás egy erős és egészséges jövőt az egész szervezetre. Elvégre, szeretnék jól néz ki és úgy érzi, 60. És azt akarom, hogy tökéletes 80! Van egy élénk példa formájában anyám, aki '62. Négy gyerek, hét unokája van! És ő volt az ezen a napon!

fb vk tw gp ok ml wp

Karcsú alak Vera Brezsnyev irigység minden nő. Fotó: Insyagram.

Különös figyelmet kell fordítani a hasi területen: a rock sajtó - ez kötelező.

- Hasa! Ha nem tetszik a látvány a gyomor - meg kell csinálni! - felhívja a csillag - persze több problémát ezen a területen a férfiak, és mi a legérdekesebb, nem sokan ezt a problémát akar harcolni értünk. De szeretnénk, hogy szép legyen nem csak számukra, hanem magad! Nem elégedett a gyomor - első - vezérlő kínálat. Mivel minden túlzásokat ott telepedjenek és alatt (medence, comb). Az élelmiszer - ez nem egy diéta. Ez a rendszeres étkezési jobb. A második - a globális sport. A legjobb, ha a „száraz” test kardio (tempós séta, futás, taposógép, kerékpár, úszás). Harmadszor - csak hasi gyakorlatokat. Ennek során ezek a gyakorlatok rendszeresen a nap, egy hónap, akkor látni a változásokat két - javulást. Három - az eredmény. De még egyszer - ez csak akkor működik, Power Control. És a probléma a hasüregben (kivétel - a patológia és a betegség), megoldható így. Ha a területen laza bőr - sajtó is segít megoldani ezt a problémát.

KÖVETKEZTETÉS. A felesleges hasa - sajtó. Nem szeretem a bőr a hasán - sajtó. Lógó has - sajtó. Redők a gyomor - a sajtó. Felülésekhez vonat a hasi izmok húzva (csak igényes és feszített izmok, így a gyomor dudor előre), és így fokozzák a vérkeringést és a sejtek munka ezen a területen. Nem kell a szivattyú fel a „kockák”. Vannak, akik egyszerűen nem jellemző domborművek és nem kell. Belly csak fel kell tolni.

8. ital naponta legalább fél liter vizet

- Én nem vodohleb, bár Aquarius - nevetett az énekes - Víz ritkán szomjas, ezért meg kell emlékeztetni magunkat, hogy szükséges és hasznos. Egy átlagos napon iszom másfél liter. Reggel éhgyomri egy pohár vízben szobahőmérsékleten. És megpróbálok egy pohár vizet gáz nélkül inni minden étkezés előtt (három csésze

600-700 ml) inni a többi nap, étkezések között. Az étkezés alatt, a víz nem iszik. Előtt vagy után 20-30 perc. A diéta miatt veszély megszűnt csomagolt gyümölcslevek, szénsavas üdítők.

A különleges kapcsolat az énekes tea és kávé: Utolsó Vera kizárja a diéta.

- Kávé, tea. Szeretem tea - vallja be - nem annyira az íze, mint a rituális magát. Továbbá, ha a kéz nem tea, iszom csak forralt vizet vagy forró vizet egy citrom. Egyetértek, ez furcsa, de én szeretem. Korábban, mint egy gyerek, amikor még nem volt az anyag képes vásárolni édesség és a csokoládé, de a cukor a házban volt, láttam egy nagyon édes teát. Egy nagy pohár 4 teáskanál cukrot! És így a cukor is nagyon gyorsan véget ért. Persze, amikor elkezdtem az állami tevékenység, abbahagytam csinálja, és nagyon nehéz volt, hogy elválasztott gyerek magát ettől! Ha teát inni cukor naponta többször is. Természetesen, ez tükröződik az ábrán. Volt, hogy feladja, most iszom teát cukor nélkül, néha egy kanál mézet. szélsőséges esetben, Steve. A kedvenc tea - gyógynövény, menta, citromfű, hárs, oolong tea, homoktövis, gyömbér. Nem iszom kávét egyáltalán. Én nagyon tetszik az illata, de valahogy nem érzem, miután ivott egy csésze. Ha egyáltalán akar, iszom kávét cikória. Nemrég megtudtam, hogy a friss alma, evett reggel élénkíti jobb csésze kávét. Nos, még mindig élénkíti az én felelős, úgyhogy én kávé nélkül. Néhány csésze tea vagy kávé naponta tejjel vagy tejszínnel valójában meglehetősen erősen kiegészített étrend felesleges kalóriát. De nem lehet cukrot és tehéntej tej vagy tejszín helyett mandula, rizs, szója, és továbbra is inni a kedvenc kávé ésszerű mennyiségben.

fb vk tw gp ok ml wp

Az énekes szereti a zöld teát. Fotó: Instagram

Brezsnyev őszintén elismeri ennek nagy probléma. Szinte minden bejegyzést énekes azt mondja: Ó, én aludni ...

- Rendszeresen aludni, azt kell legalább 6-8 óra, - mondja Faith - de olyan rendszerességgel én szinte soha nem volt ott, csak a szabadság, így az alvás, mint én. 1,5-10 óra. Ahogy az élet megenged. Alvás - a legjobb orvosság nekem, a legjobb orvos, szerelmem. Azt nedoest jobb, mint nem elég alvás. Ha kapok elég alvás, a bőr, a test, minden viselkedik tökéletesen, így az alvás - zálogjog a szépség és az egészség! Ehhez meg kell, hogy tud pihenni, próbálja ágyban nem gondolni az üzleti, nem eszik éjjel, nem iszik sokat, nem izgatott érzelmileg. És persze az ideális - aludni otthon. Sokszor aludni különböző helyeken, különböző ágy. És mindig mindig hiányzik otthon, a párnám ...

fb vk tw gp ok ml wp

Akaraterő hit nem tart: diéta és a sport segít neki elérni a kívánt harmóniát. Fotó: Vladimir VELENGURIN

Kapcsolódó cikkek