5 tipp, hogy író Stephen King - Jurij Okunev

Azt kell mondanom, hogy nem értek egyet a tippeket, de legalább, hogy úgy gondolja, és igazolja a módszer az írás.

1 5 tipp Stephen King: Az ötletet az idő. Mivel a gyöngy szüksége, hogy érett a saját shell.

Ésszerű megjegyzését. És túl sok félkész ételek, a fagyasztott pizza, hogy ne összeállított kapcsolatokat és a történelem. Ezért itt az egyik 5 tipp Stephen King író, aki mindenképpen érdemes figyelembe venni.

Legalábbis nem siet osztja azt az elképzelést, senkivel. Let it be egy mondatban egy bekezdés, nőnek fel, hogy erősebb, kap egy komplikáció vagy fontos paraméterek, mint a történet és a karakter neve. Ez nem IKEA, ahol szeretné, hogy néhány elem gyűjtésére és egy szék - az ötlet kell kialakítani úgy, hogy megértsék.

Nos, legalább megérteni, hogy melyik oldalon kezdeni.

2. 5 tipp Stephen King: Blog - a legjobb módja annak, hogy rossz ötlet. Jó mindig jön vissza.

Érdekes ötlet, amely egyfajta szűrőként ötleteket. Végtére is, az elme egy ember sok fejetlenség és ki nem ugrik időszakok valami más. Szerint a király, akkor nem szabad kihagyni egy ilyen ötlet a kopoltyúk és húzza boncolgatni a partra, azaz rekordot. Először is, ez ellentétes a Tanács első, másrészt, van esély, hogy életet adjon egy rossz ötlet.

Király vezet saját példa: a regény „Under the Dome”, amely alakították át egy TV-sorozat, 1973-ben megalkotta az. Írt egy oldalszámot, de évtizedekkel később visszanyerte az emlékezetét. Kétszer. Egy jó ötlet megmarad.

Igaz, ebben a példában van egy fogás: ő is írt, és ez automatikusan segít emlékezni az ötlet. Csak a rossz csak egy homályos érzés, de jó - egy élénk képet.

Én csak a munka a történet, amit vár a színfalak mögött több éve. Ebben az összefüggésben, egyetértek azzal, hogy elvesztése után az összes rekordot tudtam bármilyen fokú pontosság visszaállítani őket.

3. 5 tipp Stephen King: Írja történetek és nem összpontosít a nyelvet.

Stephen King azt mondja, hogy ő soha nem szerette a költészet, amelyben sok figyelmet, hogy a szépség, a nyelvet. Az ő véleménye, hogy jobb, hogy összpontosítson a történetmesélés, revitalizáló a történet, hanem igénybe túlságosan bonyolult és gyönyörű írók vétel.

4. 5 tipp Stephen King: Menj a történet mögött, a karakterek és a történet maga nem egy spoiler forgatókönyv.

Csodálatos tanácsot, hogy támogatom mind a négy végtagját. Tény, hogy van két stílus az írás a könyv: a történet fejlődése és fokozatos feltöltődését, vagy kövesse, mi történik a papírra, akinek fogalma sem volt, mi fog történni.

King, mint én, azon a véleményen van, hogy a történelem lehet és kell is a spontán. Szükséges, hogy dolgozzon ki egy érdekes kiinduló helyzet (például egy átlátszó kupola, hogy lezárta a várost a világ többi része) és a karakterek, akik felidézni érzelmek (emlékszik Arrow Roland származó „The Dark Tower”), és csak nekik írni a történetet.

5 az 5 tipp Stephen King: Ha nincs ideje elolvasni a jó könyveket, akkor nincs ideje (és ügyességi) írásra.

És még egyszer egyetértek a nagy Stephen King. Úgy gondolom, hogy az én íráskészség merültek csak állandó leolvasása sokféle irodalomban. Több iskolai évek, én alig tette ki a rendes értékelési táblázatban, míg egy bizonyos ponton elkezdtem írni hiba nélkül és érdekes.

Ha beszélünk, történetek írására, olvasás más könyvek, ez a gyűjtemény anyaga az építési: leírás a karakterek, művészeti technikák, váratlan jelenetek és kiderül - mindez podcherpnut ezen vagy más könyveket. Természetesen vannak olyanok, akik éltek a gazdag kitalált történetek a valódi életet, és most már tudja, hogy ezeket az egyszerű vagy összetett nyelvet. De általában, mint mondják - a statisztikák szerint - a műveltség játszott az térfelén.

Bár megnyugtatni: ha olvasni egy kicsit, de van igazi élmény az érzések és kifejezni azt a papíron van egy jó esély, hogy ő lesz megtekinthető kedvezően. Különösen ma ejti az olvasók a különböző témák, történetek és világok.

Íme néhány tipp a mestertől.

Az elsőként értesüljön az új könyv lesz!

Ha új történeteket, és megismerhetik az eseményeket, mielőtt mások

Köszönjük, hogy feliratkozott hírlevelünkre!